„Pačių palydovų idėjos atsiradimas ir tos mini varžybos, kurios atsirado tarp dviejų palydovų, yra puikus pavyzdys, kuomet neįdedant didelių investicijų, atsiranda noras būti geresniems. Atsiranda bendruomeniškumo jausmas ir tarp verslo, ir tarp mokslo institucijų““, - Žinių radijo laidoje „Verslo ritmu“ sakė A. Danilevičius.
Pasak jo, tokie bendri mokslo ir verslo projektai yra įdomūs ir sukuria pridėtinę vertę. Nors lietuviai ir nepretenduoja konkuruoti su kosminėmis industrijomis, tokie projektai, A. Danilavičiaus manymu, šaliai yra vertingi:
„Tokie mini technologijų deimantukai gali atnešti labai didelės naudos mūsų aukštųjų technologijų pramonei. Šnekant apie lazerių pramonę Lietuvoje, ji yra išvystyta, turi savo rinką – tam tikrų rūšių lazeriai turi ir 80 proc. visos pasaulinės rinkos. Kodėl negalėtų būti tokie mini nano palydovai gaminami Lietuvoje?“ – retoriškai klausė A. Danilevičius.
Jo nuomone, taip geroji mokslo praktika būtų komercializuota ir pritaikyta gamyboje. A. Danilevičiaus teigimu, šiandien visas mokslo idėjas stengiamasi pritaikyte versle – ir nacionaliniame, ir tarptautiniame.
„Vienas iš pagrindinių dalykų yra ne tik stengtis ieškoti galimybių Lietuvoje, mes lygiai taip pat turime plėstis į užsienio rinkas. Lietuvos pagrindinis potencialas inovatyviam verslui – žiūrėjimas į kaimynines šalis, už Atlanto, Jungtines Amerikos Valstijas, kur mes galime parduoti sukauptą intellektinę patirtį arba technologijas“, - kalbėjo A. Danilevičius.