brandscape

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brandscape“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brandscape“.

Europos patriotų nėra?

Europos Sąjungos (ES) tarybai pirmininkaujančios Lietuvos procedūrose keliamos reikiamos vėliavos, negiedamas Europos himnas ir nėra aišku – kas save laiko sąjungos patriotais. Nors tautininkai dažnai signalizuoja, kad ES ketina tapti valstybe vietoje valstybių sąjungos, žvaigždėtos ES vėliavos patriotizmo perspektyvos – abejotinos. Dabar Taivanyje gyvenanti europietė, lietuvė ir žinoma ekonomistė Aušra Maldeikienė deklaruoja europatriotizmą. „Taip. Aš jaučiuosi ES piliete.

„Tarybinės“ ir kitos įmonių krizės

Laisvės gynėjų dieną per neapdairumą suplanuota akcija „Tarybinei“ dešrai sukėlė pirkėjų pasipiktinimą – socialiniuose tinkluose jie negailestingai ėmė linčiuoti prekybos tinklą. Specialistai tikina, kad laiku nesureagavus į panašias įvaizdžio krizes, šios vos iš kelių interneto komentarų gali tapti didelėmis problemomis. Prieš Sausio 13-ąją prekybos centras „Maxima“ paskelbė apie „Tarybinėms“ dešroms taikomas nuolaidas: tądien dvi „Tarybines“ dešras tinklas žadėjo parduoti už vienos kainą.
2013-01-21

A. Zuokas kratosi paskyros „Prezidentas Zuokas“ (atnaujinta)

Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ liepos 19 dieną sukurtas naujas puslapis „Prezidentas Zuokas“. Jau atsiranda spėlionių, ar tai nuosekli Vilniaus mero Artūro Zuoko vykdoma politika ir gebėjimų komunikuoti per socialinius tinklalapius pritaikymas, ar viso labo pokštas, kurį sukūrė mero gerbėjai. Beje, šią akimirką jau yra 304 „Facebook“ vartotojai, kuriems tai „Patinka“, tačiau tikėtina, kad kai jūs skaitysite šią publikaciją, jų bus daugiau. Balsas.

Referendumas dėl VAE – kaip pirmas pasimatymas?

Referendumas dėl atominės elektrinės yra tokia pati nesąmonė, kaip neadekvatus pirmasis pasimatymas", – teigia Viešųjų ryšių specialistas, bendrovės BRANDSCAPE vadovas Mindaugas Lapinskas portalui Balsas.lt. „Referendumas yra kaip pirmas pasimatymas. Vertingiausia dalis yra pasirengimas, kai žmogus kelias dienas (o referendumo atveju – kelis mėnesius) apie jį galvoja.

ES: džiaugtis ar liūdėti?

Patirtį ES kaupiame nuo 2004-ųjų gegužės. Apie tai portalas Balsas.lt kalbino įvairių sričių specialistus ir eilinius šalies piliečius. Daugelis jų džiaugėsi šalies naryste Sąjungoje, tačiau negailėta ir kritikos. Nedaug naudos Kritiškai apie šalies narystę ES atsiliepė ekonomistas Povilas Gylys. Jis neslėpė, kad apčiuopiamos naudos Lietuvai gauti nepavyko. Anot P. Gylio, aštuntųjų metinių proga galima pažerti daugiau kritikos nei kuo nors pasidžiaugti.

Garliavos drama įdomesnė už energetiką

Garliavos mergaitės ir su ja susijusių peripetijų drama įdomesnė už gigantiškus energetinius užmojus, nes politikams apie energetiką per sunku kalbėti, mano viešųjų ryšių ekspertas, bendrovės „Brandscape“ vadovas Mindaugas Lapinskas.

Mokestis už nutukimą – ne išeitis?

Skaičiuodami milijardus kainuojančias nutukusių žmonių gydymo išlaidas ir siekdami spręsti nutukimo sukeltas problemas pasaulio specialistai vis dažniau prabyla apie vadinamąjį „mėsainių“, arba „riebalų“, mokestį. Toks mokestis praėjusių metų pabaigoje buvo įvestas Danijoje papildomai apmokestinant visus sočiųjų riebalų turinčius produktus. Apie tokio mokesčio būtinybę kalba ir kitos šalys – tarp jų ir Didžioji Britanija, kur nutukimas tampa vis opesne visuomenės problema.

Teismai niekų vietoje

Teoriškai galutiniai ir neskundžiami Lietuvos teismų sprendimai gali būti nevykdomi ir ignoruojami. Į teisininkų aimanas visuomenė reaguoja abejingai ar net priešiškai. Teisingumą pagal Konstituciją Lietuvoje vykdo teismai. Už jų sprendimų nevykdymą numatoma baudžiamoji atsakomybė. Nepaisant to, dalis „galutinių ir neskundžiamų“ sprendimų praktikoje nevykdomi, todėl sukelia visuomenėje įniršį.

Pilkoji greitojo maisto industrija

Sunkmetis – galimybių metas įsitvirtinti greitojo maisto įstaigoms. Kai įprasti restoranai ir kavinės Lietuvoje veržėsi diržus, čia, nors ir nelengvai, pradėjo kurtis naujos greitojo maitinimo įstaigos, o senbuvės sėkmingai plėtė veiklą. Rinkodaros agentūros „Brandscape“ vadovo Mindaugo Lapinsko teigimu, greitojo maisto įstaigos sunkmetį išgyveno nevienodai. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos valstijose restoranų tinklas ,,McDonald's“ dirbo pelningai, o „Burger King“ sekėsi gerokai prasčiau.
2012-01-25

N. Venckienė: bijau, kad mergaitę išveš į užsienį

Velionio Drąsiaus Kedžio sesuo ir jo dukters globėja – teisėja Neringa Venckienė – teigia bijanti, kad mergaitę perdavus motinai Laimutei Stankūnaitei, ši išveš mažąją jos dukterėčią į užsienį. Pasak teisėjos, taip gali būti siekiama galutinai sužlugdyti Andriaus Ūso mirties aplinkybių tyrimą.
REKLAMA
REKLAMA

Progresiniai mokesčiai: iš pavydo ar solidarumui?

Siūlomas progresinis pajamų apmokestinimas, anot verslininkų, yra bausmė už sėkmę. Ar civilizuotai valstybei būtinas solidarumo su neturtingaisiais atributas? Dvi Seimo frakcijos – Lietuvos socialdemokratai (LSDP) ir „Tvarka ir teisingumas“ (TT) – siūlo progresinį pajamų apmokestinimas. Kuris projektų geresnis ir ar iš viso gali būti geri progresiniai mokesčiai? – tokį klausimą kelia LNK televizijos laida „Valanda su Rūta“, kurią matysite ketvirtadienį, gegužės 26 dieną.

Politinė reklama su populistiniais lozungais

Reklamos ir viešųjų ryšių specialistai bei ekspertai atkreipia dėmesį, kad šiųmetė rinkiminė agitacija atrodo kūrybiškesnė ir aiškesnė, tačiau neišvengiama populistinių pažadų bei lozungų. Negalėdamos pasigirti gausiais biudžetais, politinės partijos ir pavieniai kandidatai, greičiausiai, visus išteklius reklamai mes prieš pat rinkimus.

Agnė Kriščiukaitytė: Pelninga labdaros rinkodara

Nors apie tai retai kalbama – dažniausiai dėl to, kad nesusierzintų mėgstanti piktintis plačioji visuomenė – akivaizdus faktas yra toks, kad labdara – taip pat verslas. Jei tinkamai dėliojami ir praktikuojami šio verslo principai, suvokiamos tokios – socialinės – rinkodaros taisyklės, jis atneša naudos tiek labdaros ar paramos teikėjams, tiek jos gavėjams.
2007-05-11
Į viršų