virginija būdienė
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „virginija būdienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „virginija būdienė“.
Virginija Būdienė. Abortų draudimu valstybė išreikštų nepasitikėjimą savo gyventojais
Praeitą mėnesį Airijos referendume dėl abortų net 66,4 proc. balsavusiųjų pasisakė už tai, kad ši procedūra šalyje būtų nebedraudžiama. Airijos premjeras L. Varadkaras referendumo rezultatą įvertino taip: „Žmonės išsakė savo valią. Jie pareiškė, kad mums reikia modernios Konstitucijos moderniai šaliai“. Europos Sąjungoje tik trys valstybės – Airija, Lenkija ir Malta – draudė abortus nepriklausomai nuo nėštumo stadijos.
Į Lietuvą vykęs Rusijos aktyvistas sulaikytas Maskvos oro uoste
Į Vilniuje rengiamą diskusiją vykęs Rusijos aktyvistas ketvirtadienį buvo sulaikytas Maskvos oro uoste. Rinkimus stebinčio judėjimo „Golos“ atstovas Davidas Kankija sulaikytas penkioms dienoms, BNS pranešė Vilniaus politikos analizės instituto direktorė Virginija Būdienė. Šis institutas ketvirtadienio vakarą Vilniuje surengė diskusiją apie situaciją Rusijoje po prezidento Vladimiro Putino perrinkimo ketvirtajai diskusijai.
Traukiasi dar viena prezidentės patarėja
Nuo liepos iš prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjos pareigų traukiasi Virginija Būdienė. Pastaruoju metu ji buvo šalies vadovės vyriausioji patarėja vidaus politikos klausimai, anksčiau ji vadovavo patarėjų švietimo, mokslo, kultūros ir nevyriausybinių organizacijų klausimais grupei. Kaip BNS nurodė prezidentės spaudos tarnyba, V.Būdienė vyriausiosios patarėjos pareigų nebeis nuo liepos 2 dienos. Iš darbo ji išeina savo prašymu.
Prezidentūra tarė žodį dėl Žaliojo tilto skulptūrų
Prezidentės vyriausioji patarėja vidaus politikos klausimais Virginija Būdienė teigia, jog su Žaliojo tilto skulptūromis reikia pasielgti taip, kad jos nekeltų pavojaus žmonėms. „Viena yra akivaizdu - jeigu eitume per Žaliąjį tiltą, tai pamatytume, kad Žaliojo tilto „žalieji žmogeliukai“ iš tikrųjų serga: yra surūdiję, apmūsiję, suskilę. Taigi jie net ir kelia pavojų praeinantiems, pravažiuojantiiems žmonėms, o kas kelia pavojų žmonėms, tas kelia pavojų ir valstybei.
Priešinimąsi Valstybinės kalbos įstatymui prezidentės patarėja vadina rinkimų kova
Valstybinės kalbos konstituciniame įstatyme nėra nieko naujo, o jam besipriešinantys politikai naudojasi juo politinėje kovoje prieš rinkimus, teigia Prezidentės vyriausioji patarėja vidaus politikos klausimais Virginija Būdienė. „Gaila, kad sukilo tokia priešiška diskusija praktiškai prieš lietuvių kalbą.
Kova su Rusijos propaganda – Seimo sesijos darbotvarkėje
Vienu iš svarbių prasidedančios Seimo rudens sesijos prioritetų šalies vadovės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja Virginija Būdienė įvardija teikiamas pataisas, nukreiptas prieš rusišką propagandą. „Pateiktos Visuomenės informavimo įstatymo pataisos, kurios labai svarbios užtikrinant mūsų informacinės erdvės saugumą, skaidrumą, ir mūsų visų galimybę ne tik gauti informaciją, bet ir teisingą informaciją.
Prezidentė sveikina valdančiųjų sprendimą dėl viceministrų
Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja antradienį pasveikino valdančiosios koalicijos sprendimą atleisti visus viceministrus, Vyriausybei grąžinant įgaliojimus po šalies vadovės inauguracijos. „Laimėjome visi, nes laimėjo skaidrumas. Labai gerai, kad valdančioji koalicija nusprendė pareikalauti iš aukščiausiuose postuose esančių politikų daugiau skaidrumo atrenkant kandidatus“, - Žinių radijui sakė Virginija Būdienė.
V. Būdienė: mūsų mokyklų prioritetu turėtų būti lietuvybė
Naujai parengtas Valstybinės švietimo strategijos projektas yra silpnas ir be aiškios vizijos, sako Prezidentės vyriausioji patarėja mokslo, kultūros ir nevyriausybinių organizacijų klausimais Virginija Būdienė ir akcentuoja tautiškumo, lietuvybės ugdymą mokyklose.
Antradienį „Žinių radijuje“ Prezidentės atstovės pasiteiravus, ar šalyje vykdoma švietimo ir mokslo reforma tenkina šalies vadovę D. Grybauskaitę, V. Būdienė išskyrė mokslo ir studijų reformą bei švietimo reformą.
V. Būdienė: studijų finansavimas turi būti solidaresnis
Tokio didelio masto pokyčiai, kaip mokslo ir studijų reforma, negali vykti greitai, todėl būtų visiškai neprotinga, jeigu išrinktas naujas Seimas iš esmės peržiūrėtų jos principus, mano Prezidentės patarėja Virginija Būdienė.
„Tokio masto reformos, kaip mokslo ir studijų reforma, negali vykti labai greitai ir rezultatų greitai nepamatysime.
Mokytojai vasario 21-ąją rengia įspėjamąjį dviejų valandų streiką
Vasario 21-ąją mokytojai rengia įspėjamąjį dviejų valandų streiką. Toks sprendimas priimtas ketvirtadienį Vilniuje vykusiame neeiliniame Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) suvažiavime.
Mokyklos pačios pasirinks, kuriomis valandomis streikuoti. Streikui parašais jau yra pritarę keliolika tūkstančių pedagogų.
Streiku pedagogai žada reikalauti, kad dabartinis finansavimas per mokinių krepšelius būtų keičiamas.
REKLAMA
REKLAMA
V. Būdienė: svarbus ne tik SPA ar kaimo turizmas
Lietuvai yra svarbus ne tik sveikatingumo arba kaimo, bet ir kultūrinis turizmas, teigia Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja švietimo, mokslo, kultūros ir nevyriausybinių organizacijų klausimais Virginija Būdienė, teigdama, kad priimtos Turizmo įstatymo pataisos tėra dalinės.
„Turizmo įstatymo pataisos yra labai teigiamas dalykas, tačiau manytume, kad jos yra tik dalinės.
V. Būdienė: krepšinio čempionai nusipelnė medalių „Už nuopelnus Lietuvai“
Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) vaikinų krepšinio čempionate aukso medalius iškovoję Lietuvos rinktinės nariai bus pagerbti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.
Šiuo Lietuvos valstybės apdovanojimu Prezidento dekretu apdovanojami asmenys už nuopelnus garsinant Lietuvos vardą kultūros, mokslo, švietimo, verslo, gamybos, sveikatos, socialinės apsaugos, karybos, sporto, ūkio bei kitose srityse, taip pat už humanitarinę pagalbą Lietuvai.
Saulė biurokratijoje dar nenusileido
Prezidentė Dalia Grybauskaitė mano, kad reikia suaktyvinti „saulėlydžio“ politiką galvojant apie įvairių tinklų – informacinių, daugiafunkcinių centrų sujungimą. Valstybės vadovės įsitikinimu, reikia aktyvesnio „saulėlydžio“, kad pagerėtų veiklos kokybė – suaugusiųjų švietimo, verslo informavimo ir kitose srityse.
„Saulė biurokratijoje dar nenusileido.
Prezidentės patarėja: reikia permainų, kad teatro sektorius netaptų cirku
Teatro sektoriui Lietuvoje reikia permainų, teigia prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja švietimo, mokslo, kultūros ir nevyriausybinių organizacijų klausimais Virginija Būdienė.
Prezidentės patarėja: nesiseka įpūsti kultūrai naujo kvėpavimo
Dabartinei kultūros ministro komandai nepasisekė įpūsti kultūrai naujo kvėpavimo ir kultūra nėra sėkmingiausia Vyriausybės darbo dalis, įsitikinusi Prezidentės patarėja Virginija Būdienė.
Pasak jos, šios Vyriausybės programoje numatyta parengti kultūros strategiją ir tai turi padaryti Kultūros ministerija.
"Tačiau negirdėti, kad labai sektųsi. Darbai turi būti atliekami. Ir čia reiktų pasakyti, kad, ko gero, naujo kvėpavimo dabartinei ministro komandai nepasisekė kultūrai įpūsti.
Premjeras apie paskolas studentams: investuoti į ilgalaikę ateities perspektyvą yra gerai
Premjeras Andrius Kubilius studijuojantiems tik dėl diplomo prognozuoja niūrią ateitį, esą gautas "popieriukas" ateityje vis labiau blanks prieš gebėjimus.
Vyriausybės vadovas taip pat sako nematantis nieko blogo, jei žmonės prastesniais rezultatais pabaigę mokyklą už savo arba skolintas lėšas sieks aukštojo išsilavinimo. Pasak A. Kubiliaus, ne visi vienodai greitai subręsta, investuoti į savo ilgalaikę ateities perspektyvą yra gerai, o svarbiausia yra motyvacija.
D. Grybauskaitės patarėjas - "Rubikono" akcininkas
Prezidentės Dalios Grybauskaitės interesų deklaracija, neseniai pateikta etikos sergėtojams, atrodo gerokai kuklesnė nei jos vyriausiųjų patarėjų. Šie turi įvairaus turto, o valstybės vadovės atstovas spaudai Linas Balsys iškart po rinkimų įsigijo iki pusės milijono litų vertės butą.
Informaciją apie galimus viešųjų ir privačių interesų konfliktus politikai ar valstybės tarnautojai privalo pateikti per mėnesį nuo dienos, kai pradėjo eiti pareigas.
LSAS reikalauja nustatyti balų kartelę
Būtina nustatyti balų ribą, kurią peržengęs studentas būtų priimtas į universitetą. Tokią Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) poziciją trečiadienį per susitikimą su Prezidente Dalia Grybauskaite išsakė sąjungos vadovė Indrė Vareikytė.
LSAS negailėjo kritikos startavusiai aukštojo mokslo reformai, esą laisvosios rinkos principai nesuveikė, kaip norėta.
LSAS reikalauja nustatyti balų kartelę stojantiesiems į universitetą
Būtina nustatyti balų ribą, kurią peržengęs studentas būtų priimtas į universitetą. Tokią Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) poziciją trečiadienį per susitikimą su Prezidente Dalia Grybauskaite išsakė sąjungos vadovė Indrė Vareikytė.
LSAS negailėjo kritikos startavusiai aukštojo mokslo reformai, esą laisvosios rinkos principai nesuveikė, kaip norėta.
Reformos girnos įsuko silpnuosius
Varžybas dėl studijų krepšelių didele persvara laimėjo Kauno medicinos universiteto (KMU) siūloma medicinos programa. Tuo metu nė vieno krepšelio nesulaukusių programų vykdytojai teigia be galo nusivylę reformuotąja priėmimo sistema.
Kaip tarė, taip padarė: pagal reformos architektų sumanymą krepšelius savo brandos egzaminų rezultatais išsikovoję abiturientai nulėmė aukštųjų mokyklų finansavimą. Ekspertai jau dabar kalba, kad krepšelių dalybos vers universitetus jungtis.
Alaviniai Prezidentės kareivėliai
Komanda be politinio veido gali sustiprinti prezidentės Dalios Grybauskaitės autoritetą, bet gali ir pakenkti, rašoma šiandien pasirodžiusioje „Balsas.lt savaitėje“.
Rinkimų naktį prezidentė D. Grybauskaitė žurnalistams, įkyriai klausinėjantiems apie būsimąją jos komandą, atkirto, kad sprendimus priims pati, tad komandos sudėtis esanti nesvarbi. Artėjant inauguracijai tapo žinomos kai kurių būsimų patarėjų pavardės.
Permainų vėjas Prezidentūroje nupūs ne visus
Kitą savaitę prezidentūroje šeimininkauti pradėsianti Dalia Grybauskaitė ir artimiausi jos bendražygiai baigia formuoti patarėjų grupes. Jose vietos turėtų likti ir daliai kadenciją baigiančio prezidento Valdo Adamkaus komandos.
Pagrindinius savo patikėtinius D.Grybauskaitė visuomenei įvardijo praėjusią savaitę. Dauguma būsimų patarėjų kol kas neatvirauja, kaip atrodys jų vadovaujamos grupės, departamentai ar skyriai ir kas juose dirbs.
Septyni vyriausieji Dalios Grybauskaitės patarėjai
Išrinktoji Prezidentė Dalia Grybauskaitė atskleidė savo septynių vyriausiųjų patarėjų komandą. "Vienintelė mano patarėjų privilegija - daug įtempto darbo. Nei tarnybinių automobilių vežioti į darbą, nei nebūtinų lėšų reprezentacijai ar telefoniniams pokalbiams nebus", - teigia išrinktoji valstybės vadovė.
Prezidentūros Spaudos tarnybai vadovaus ir kartu Prezidentės spaudos atstovo pareigas eis buvęs Lietuvos radijo ir televizijos korespondentas Briuselyje Linas Balsys.
G. Kirkilas: mokslo ir verslo slėnių sukūrimas – pagrindinis Vyriausybės darbas
Penki mokslo ir verslo slėniai Lietuvoje - esminis kadenciją baigiančios Vyriausybės darbas. Tai penktadienį mokslų ir verslo slėnių pristatyme tvirtino laikinasis premjeras Gediminas Kirkilas.
„Šis mokslo konsolidavimo projektas yra pagrindinis Vyriausybės darbas. Džiugu, kad laiku startuojame, nes kai pasaulinė finansų krizė, akivaizdu, kad ekonomika į kitą stadiją įžengė“ , - sakė G. Kirkilas.
Prezidentūroje bus pagerbti tarptautinių moksleivių olimpiadų laureatai
Prezidentūroje bus pagerbti tarptautinių moksleivių olimpiadų laureatai ir dalyviai.
Tarptautinėse mokinių olimpiadose laimėjusių komandų, jų vadovų, laureatų bei dalyvių mokytojų bei tėvų priėmime ketvirtadienio rytą dalyvaus prezidentas Valdas Adamkus ir Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) viceministrė Virginija Būdienė, pranešė ŠMM.
Popiet olimpiadininkai bus pagerbti Vilniaus kongresų rūmuose, kur vyks Gabių mokinių šventė.
Patvirtintos „Santaros“ ir „Saulėtekio“ slėnių programos
Švietimo ir mokslo bei Ūkio ministerijų įgaliotos Slėnių plėtros komisijos teikimu LR Vyriausybė patvirtino dviejų integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų – „Santaros“ ir „Saulėtekio“ slėnių – plėtros programas.
„Santaros“ slėnyje numatomos plėtoti mokslinių tyrimų kryptys: biotechnologija; inovatyvios medicinos technologijos, molekulinė medicina ir biofarmacija; ekosistemos ir darnus vystymasis; informatika ir komunikacijų technologijos.
Lietuvoje – didžiausia iki šiol mokslo institucijų pertvarka
Lietuvoje bus įkurti penki nauji stambūs valstybės mokslo institutai, pranešė Švietimo ir mokslo ministerija. Tai Gyvybės mokslų centras, Inovatyvios medicinos centras, Gamtos tyrimų centras, Fizinių ir technologijų mokslų centras bei Agrarinių ir miškų mokslų centras.
A. Monkevičius sieks įtikinti, kad patrauklus mokslas – ne tik universitetuose
Naujasis švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius teigia, jog dabartinė situacija, kuomet 90 proc. abiturientų mokslus tęsti nori universitetuose - nenormali. Pasak ministro, kokybiškas studijas užtikrinti turėtų ir kitos aukštojo mokslo, profesinio rengimo institucijos, tai, be kita ko, turėtų numatyti ir aukštojo mokslo reforma.
A. Monkevičius žada spartinti aukštojo mokslo sistemos reformą, spręsti pedagogų problemas, greitinti mokslo, studijų ir verslo centrų steigimą.
Prezidentas naujojo švietimo ministro skirti neskuba
Prezidentas Valdas Adamkus neskuba naujuoju švietimo ir mokslo ministru skirti į šį postą pasiūlyto Naujosios sąjungos vicepirmininko Algirdo Monkevičiaus. Neatmetama galimybė, jog jį pasiūliusiems socialdemokratams gali tekti ieškoti kito kandidato.
Prezidentas dar šios savaitės pradžioje gavo premjero Gedimino Kirkilo oficialų teikimą skirti A.Monkevičių naujuoju švietimo ir mokslo ministru.
Lietuva – tarp geriausiai kompiuterius mokymuisi naudojančių šalių
Lietuva – viena geriausiai kompiuterius mokymuisi naudojančių šalių, rodo tarptautinis tyrimas. Pagal tai mes užimame šeštąją vietą iš dvidešimties.
Tačiau tyrimo koordinatoriai pripažįsta, kad kompiuterinio raštingumo plėtrą skatina moksleiviai, nes mokytojai savo įgūdžius vertina prastai.
Mokytojai sako, kad daugiausia kompiuterio ir interneto jiems reikia rengiantis pamokoms, ruošiant užduotis mokiniams. O kompiuteriai klasėje pamoką padeda vesti įdomiau ir turiningiau.
Naujo švietimo ir mokslo ministro paieškos užtruko
Naujasis švietimo ir mokslo ministras pradės dirbti tik gegužę. Valdantieji socialdemokratai, žadėję greitai surasti kandidatą, dabar niekur neskuba.
Atsistatydinus švietimo ir mokslo ministrei Romai Žakaitienei premjeras Gediminas Kirkilas prasitarė ketinąs netrukus pasirinkti kandidatą į atsilaisvinusį postą.
Pedagogai nusileisti nelinkę, bet egzaminų greičiausiai neboikotuos (atnaujintas)
Į Nacionalinį kongresą Vilniuje šeštadienį susirinkę pedagogai keikė valdžią ir klausėsi jos prašymų elgtis racionaliai.
„Gal slegiami didelės atsakomybės už ugdytinių likimus naštos mes ir neboikotuosime egzaminų, bet kad mokslo metai neprasidės rugsėjo pirmąją, yra didelė tikimybė“, - kongrese sakė vienas iš streikais savo teises ginančius pedagogus vienijančios profesinės sąjungos lyderių Eugenijus Jesinas.
R. Žakaitienė - laikinoji švietimo ir mokslo ministrė
Prezidentas Valdas Adamkus pasirašė dekretą, kuriuo priėmė švietimo ir mokslo ministrės Romos Žakaitienės atsistatydinimą bei pavedė jai laikinai eiti švietimo ir mokslo ministrės pareigas, kol bus paskirtas naujas ministerijos vadovas, praneša Prezidentūros spaudos tarnyba.
To šiandien, susitikęs su prezidentu Valdu Adamkumi, paprašė Gediminas Kirkilas.
Valdantieji prašys prezidento patarimo dėl pamainos pasitraukusiai ministrei
Valdančiosios koalicijos lyderiai nusprendė klausti prezidento patarimo dėl pamainos atsistatydinusiai švietimo ir mokslo ministrei Romai Žakaitienei, nes patiems ketvirtadienį nepavyko dėl to susitarti.
Švietimo ministre gali tapti A. M. Pavilionienė (atnaujinta)
Šiandien vakare įvyko Socialdemokratų prezidiumo ir frakcijos susirinkimas, kuriame svarstytos kandidatūros į švietimo ministro postą. Realiausia kandidate įvardijama Aušrinė Marija Pavilionienė.
Paklaustas, ar A. M. Pavilionienė yra tinkamiausia kandidatė, premjeras Gediminas Kirkilas atsiliepė lakoniškai: „Taip pat gali būti variantas, mes turime mažiausiai 5 kandidatus.“
Pati A. M. Pavilionienė išėjo nenulaikanti šypsenos.
Švietimo ministru vėl gali tapti A. Monkevičius
Atsistatydinus Švietimo ir mokslo ministrei Romai Žakaitienei – vėl stumdomos šachmatų figūrėlės, kam iš koalicijos partnerių atiteks ministro kėdė.
Socialdemokratai kol kas neturi kandidato į atsilaisvinančią Švietimo ir mokslo ministro vietą. Partijos lyderis premjeras Gediminas Kirkilas neatmeta, kad ji gali atitekti koalicijos partneriams.
Panašiai kalbėjo ir Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Virgilijus Domarkas. Jis portalui „Balsas.
Ministerija netiki mokytojų streiko grėsmės realumu
Tuo metu kai pedagogai su jiems atstovaujančiomis profsąjungomis priešaky žvangina ginklais, Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) atstovai tikina abejojantys streikų realumu ir dar labiau - jų veiksmingumu, rašo „Vakarų ekspresas“. Vakar uostamiestyje viešėję ŠMM pareigūnai neigė pedagogų profsąjungų mestus kaltinimus, neva vizitai į karčiausius mokytojų pasipriešinimo taškus esanti susidorojimo priedanga, ir tikino ministerijos dienas rengiantys švietėjiškais tikslais.
„Apskritas stalas“: kodėl Lietuvos moksleivių lygis atsilieka nuo pasaulio šalių vidurkio?
„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius. Lietuvos penkiolikmečių žinios ir gebėjimai gamtos mokslų, matematikos ir skaitymo srityse dar nepasiekė pasaulio šalių vidurkio. Tai atskleidė 57 šalyse atlikto tyrimo rezultatai. Anot švietimo ir mokslo viceministrės Virginijos Būdienės, šis tyrimas atskleidė kai kurias Lietuvos švietimo sistemos problemas. „Lietuvai reikia daug ką pergalvoti“, – sakė ji.
Nelegalūs Rusijos universitetų filialai Lietuvoje toliau nebaudžiami
Nelegaliai Lietuvos studijas organizuojantys užsienio valstybių universitetų filialai dirba beveik be trukdžių, nes įrodyti realų studijų vykdymą yra praktiškai neįmanoma."Kad teismas nubaustų nelegaliai veikiantį universitetą turi būti nustatytos tikslios veikos, aiškiai aprašyti studijų vykdymo faktai, turi būti iki smulkmenų surinkti visi įrodymai.
Siūloma didinti finansavimą socialiniams ir humanitariniams mokslams
Švietimo ir mokslo ministerija parengė ir skubos tvarka suinteresuotoms institucijoms pateikė derinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. nutarimo „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų poreikio nustatymo ir jų skyrimo mokslo ir studijų institucijoms metodikos patvirtinimo“ pakeitimo projektą, kurio tikslas - padidinant moksliniams tyrimams humanitarinių ir socialinių mokslų srityse plėtoti skiriamų lėšų dalį.
Antradienio „Apskritas stalas“: kam teikti pirmenybę – fundamentaliųjų ar taikomųjų mokslinių tyrimų finansavimui?
„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius.Įvairios išsivysčiusios valstybės skirtingai sprendžia šį klausimą. Ką skatinti labiau – teoretikus, kuriančius intelektinius visuomenės išteklius ir mokslo pagrindus, ar tuos, kurių vykdomų tyrimų rezultatus ir naudą krašto ekonomikai lengviau pačiupinėti.
Seimūnai surengė diskusiją apie aukštojo mokslo reformą
Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas svarstė Seimo narės Dalios Teišerskytės parengtą Aukštojo mokslo įstatymo kai kurių straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projektą, kuriame siūloma leisti aukštosiose mokyklose organizuoti mokymą pagal švietimo programas, kad profesinių mokyklų absolventai galėtų nepertraukiamai tęsti profesines studijas aukštosiose mokyklose.
Kauno miesto mokyklų patirtis – vienoje knygoje
Švietimo ir mokslo ministerijoje pristatyta knyga „Bendrojo lavinimo mokyklos vidaus audito metodika. IV dalis“. Knygoje apibendrinta įvairių Kauno miesto mokyklų patirtis. Pirmą kartą tokio pobūdžio leidinyje išanalizuota ne tik bendrojo lavinimo, bet ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų patirtis. „Norėčiau padėkoti žmonėms, parengusiems šią knygą – įvairių mokyklų patirčių apibendrinimą. Iš šios knygos mokysis ir kitų Lietuvos mokyklų mokytojai.