chevrolet corvette
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chevrolet corvette“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chevrolet corvette“.
„Chevrolet“ kimba „Ferrari“ į atlapus: pristatė daugiau nei 1 000 arklio galių turinčią „Corvette ZR1“
Iš Europos kilęs automobilių gamintojai labai dažnai įvardijami kaip superautomobilių specialistai, tačiau jiems į atlapus retkarčiais mėgsta įsikibti netikėčiausių gamintojų inžinieriai, kurie nori pademonstruoti savo sumanumą ir išradingumą. Ir šį kartą dėmesio centre turėtų atsidurti „Chevrolet“, ir jų naujausias kūrinys – daugiau nei 1 000 arklio galių generuojanti „Corvette ZR1“.
1 000 arklio galių serijiniu būdu gaminamuose automobiliuose nėra didžiulė naujiena.
Amerikietiška kasdienybė: greitkeliu skriejusi „Corvette“ tapo tiesioginės transliacijos pažiba
Greitį viršijantys ir policijos pareigūnų prašymams sustoti nepaklūstančių vairuotojų gretos Europoje yra ganėtinai nedidelės, tačiau Jungtinėse Valstijose – tai kasdienybė.
Automobilių gaudynės tapo tokios dažnos ir tokios populiarios, jog tam tikrose valstijose jos atsiduria tiesioginių transliacijų epicentre.
„Chevrolet“ atskleidė netikėtą detalę: „Ferrari“ paslapčių ieškojo sudaužytame „458 Italia“
„Chevrolet“ vadovams nusprendus radikaliai pakeisti „Corvette“ komponuotę, prie projekto dirbę inžinieriai turėjo imtis kūrybiškų sprendimų, leidusių sukurti vieną įspūdingiausių bendrovės modelių per pastaruosius dvidešimt metų.
Itališkų genų turintis amerikietis: „Chevrolet Corvette Rondine“
Kai 1953-iųjų sausio 17 dieną Niujorke vykusioje „General Motors“ kompanijos rengiamoje „GM Motorama“ parodoje debiutavo pirmosios kartos „Chevrolet Corvette“, taip pavadinta nedidelės ir manevringos karinio laivyno fregatos garbei, niekas nesitikėjo, kad demonstracinis modelis sulauks tokio didžiulio dėmesio.
„Hennessey“ kviečia pasiklausyti kaip skamba jų patobulinta „Corvette“
Jeigu priklausote tai automobilių entuziastų grupei, kuri pamatę naująją „Corvette“ nudžiugo labiau negu per savo gimtadienį, tuomet pagalvokite apie „Hennessey“ dirbtuvėse plušančius specialistus, kurie yra žinomi kaip didžiuliai amerikietiškų automobilių gerbėjai.
„Hennessey“ šiai dienai siūlo itin storą modifikacijų katalogą, kuriame galime rasti aibe skirtingų modifikacijų amerikietiškiems automobiliams.
Naujoji „Chevrolet Corvette“ atkeliauja į Europą
Milžiniško susidomėjimo sulaukusi naujos kartos „Chevrolet Corvette“ pagaliau atkeliauja į Europą. Oficialiai kanalais, su gamintojo suteikiama garantija ir gerokai didesne kaina.
Jungtinėse Valstijose pati pigiausia ir mažiau privalumų turinti „Corvette“ kainuoja 58 900 dolerių arba maždaug 52 tūkst. eurų. Tuo tarpu Europoje naujoji „Corvette“ kainuos nuo 99 tūkst. Ir tai dar ne viskas. Naujos kartos „Corvette“ senajame žemyne pasirodys tik antrame 2021 metų ketvirtyje.
Iš pelenų prisikėlusi Matukaičio „Corvette“ Kačerginėje pragys nauju balsu
5 podiumai per vienas lenktynes. Tokį sunkiai įtikimą rezultatą Mantui Matukaičiui pavyko pasiekti pirmajame šių metų žiedinių lenktynių sezoną atidariusiame „Ring Challenge“ etape. Šokinėdamas iš mašinos į mašiną jis pelnė dvi pergales „Dynami:t“ Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato važiavimuose ir dar vieną pergalę bei du podiumus Lietuvos „Time Attack“ čempionato pirmame etape. Tačiau lenktynėse gera pradžia toli gražu, pusės nudirbto darbo dar nereiškia.
Pasiklausykite naujos kartos „Chevrolet Corvette“ variklio skleidžiamų melodijų
Superautomobilis už mažiau nei 60 000 dolerių. Faktas, kuris labiausiai nustebino automobilių entuziastus visame pasaulyje ir šiek tiek nuvylę kitus, kurie ką tik įsigijo klasikinės komponuotės kupė už panašią sumą. Aha, mes žiūrime į „Toyota Supra“ savininkus.
Atmosferinį, 8 cilindrų variklį turinti naujoji „Chevrolet Corvette“ žada labai stipriai išjudinti sportiškų automobilių ištroškusią bendruomenę, kuri daugelį metų svajojo apie superautomobilį, bet tiesiog neturėjo tam reikalingos sumos.
„Chevrolet Corvette“ automobilių kolekciją ruošiamasi pralošti loterijoje
Daugiau nei 30 skirtingų „Chevrolet Corvette“ automobilių netrukus ras naujus namus, ir ne bet kokiu, o loterijos būdu, bet prieš tai – truputėlis istorijos.
Amerika - stebuklų šalis. Kodėl taip sakome? Nes tik šioje šalyje galima loterijoje netikėtai laimėti ne vieną, bet 36 „Chevrolet Corvette“ automobilius. Mes nejuokaujame, taip įvyko iš tikrųjų.
Naujos kartos „Chevrolet Corvette“ taps pigiausiu superautomobiliu rinkoje
„Chevrolet Corvette“ daugelį metų buvo vieninteliu sportišku modeliu, kuris bandė sudaryti konkurenciją analogams iš Europos ar Japonijos, ir paskutiniu metu amerikietiškai „Corvettei“ sekėsi visai neblogai.
Dabar, šiandien, „Chevrolet“ akivaizdžiai demonstruoja, jog nori įgelti ne tik „Porsche“, bet ir „Ferrari“ bei „Lamborghini“ markėms, kurios visuomet dominavo superautomobilių arenoje.
REKLAMA
REKLAMA
„Dynami:t Energy“ komandos gretas papildė naujas bolidas
Lietuvos lenktynininkai mėgsta europietiškus, kartais japoniškus automobilius. Mažesnio darbo tūrio variklius turinčių automobilių klasėse dominuoja „Honda“, tarp galingesnių – BMW modeliai. Sparčiai populiarėja racionaliai įkainotos ir itin greitos TCR klasės mašinos. Tačiau „Dynami:t Energy“ komanda šį sezoną į lenktynes pasikinkys mūsų čempionatuose dar nematytus amerikietiškus ristūnus ir važiuos „Chevrolet Corvette“ superautomobiliu.
Vilniuje į šipulius sudužo prabangus kabrioletas
Vilniuje Geležinio Vilko gatvėje esančiame tunelyje ketvirtadienį į avariją pateko prabangus kabrioletas „Corvette“. Jaunuolio vairuojamas automobilis įvažiavo į tunelį, kuriame atsitrenkė į sunkvežimio puspriekabę. Po smūgio prabangus automobilis nulėkė į priekį. Jis, manoma, sugadintas nepataisomai. Netrukus po įvykio atvyko medikai. Kabrioleto vairuotojui pagalbos neprireikė. Nukentėjusiųjų nėra.
Norbes pirmas kartas: galiu pasakyti, kad tai nėra labai sudėtinga
Iškart ir pradėkime nuo to, kad pagaliau išmėginau savo sugebėjimus čia! Pirmą kartą driftinau su autombiliu, kurio vairas dešinėje pusėje. Galiu pasakyti, kad tai nėra labai sudėtinga, jau ir prieš tai pavažinėjus gatvėmis kita puse supratau, kad ką su kuria ranka darai nedaro labai didelės itakos, pripranti labai greitai, visas skirtumas tai vieta, kur sėdi ir kaip jauti automobilio šonus.
Premjera: „TV Pagalbos“ žvaigždės Gerdos Stiklickienės dainos „Aš jau toli“ vaizdo klipas
Gerdą Stiklickienę televizijos žiūrovai jau seniai įsidėmėję, kaip vieną ryškiausių populiariosios TV3 laidos „TV Pagalba“ žurnalisčių. Šiandien vietoje nenustygstanti Gerda nori visus nustebinti ir gerbėjų teismui pateikia naujos, specialiai jai parašytos dainos „Aš jau toli“ vaizdo klipą. Gerda atskleidžia, kad jai per šį kūrinį norėjosi tarsi patarti Lietuvos moterims, joms padėti, todėl pačiai ypač mielą ir brangią dainą įprasmino vaizdo klipe.
TV Pagalbos žvaigždė Gerda Stiklickienė pristato dainos „Aš jau toli“ muzikinį vaizdo klipą
Nors Gerdą Stiklickienę daugelis TV žiūrovų žino kaip vieną ryškiausią populiariosios laidos „TV Pagalba“ žurnalistę, tačiau šiandien žavioji Gerda nori visus nustebinti ir klausytojų teismui pateikia naują, jai parašytą dainą „Aš jau toli“. Dainos autorius – vienas žymiausių ir produktyviausių kompozitorių Lietuvoje Žilvinas Liulys. Gerda pasakoja, jog jai ypač mielą ir brangią dainą norėjusi įprasminti ir vaizdo klipe.
Vytautas : „Nuo vaikystės automobiliai ir garažas nebuvo svetimi dalykai“
Kaip manote, kuriame mieste gyvena daugiausiai automobilių entuziastų? Daugelis greičiausiai pasirinktumėte mūsų šalies sostinėje, nes tai yra didžiausias miestas Lietuvoje. Tačiau kur gyvena daugiausiai amerikietiškų automobilių gerbėjų? Mūsų akys nukryptų į Klaipėdą ir jos apylinkes.
Danas savomis rankomis sukonstravo didžiausią pasaulyje V8 variklį
Amerikiečiai yra didžiulių variklių gerbėjai. Nesvarbu, ar jie montuojami į automobilius ar jį skrudintuvus. Todėl nereikėtų stebėtis, kai pro gamyklos vartus išrieda grakštus ir elegantiškas sedanas su 7.0 ar 8.0 litrų benzininiais varikliais. Anapus Atlanto tai įprasta.
Tuo tarpu Europoje situacija yra kitokia. Vietoj didžiulio darbinio tūrio variklių, europiečiai naudoja kompaktiškesnius, efektyvesnius ir galingesnius agregatus, kurie suka visų europiečių automobilių ratus.
„Leningrad“ : Sovietų Sąjungos atsakas „Chevrolet Corvette“
Kodėl dauguma automobilių pagamintų Sovietų Sąjungoje buvo tik prastos vakarietiškų automobilių kopijos? Nejaugi didžiulėje šalyje nebuvo ne vieno talentingo dizainerio ar inžinieriaus, kuris sugebėtų sukurti konkurencingą produktą? Jų tikrai buvo, net gi labai daug, tačiau ar Sovietų Sąjungos valdžia skatino juos įgyvendinti savo idėjas? Deja, bet ne. Tačiau, tai nereiškia, jog Sovietų Sąjungoje nebuvo šviesuolių, kurie stengėsi eiti prieš sistemą ir darė tai, kas jiems atrodė geriausia.
36 apdulkėjusių „Chevrolet Corvette“ automobilių istorija
Amerika - stebuklų šalis. Kodėl taip sakome? Nes tik šioje šalyje galima loterijoje netikėtai laimėti ne vieną, bet 36 „Chevrolet Corvette“ automobilius. Mes nejuokaujame, taip įvyko iš tikrųjų.
1990 metais „VH1“ surengtoje loterijoje, Dennisas Amodeo laimėjo neįtikėtiną prizą - didžiulę „Chevrolet Corvette“ kolekciją, kurią sudarė visos modelio kartos. Pradedant pirmuoju modeliu, pagamintu 1953 metais, ir baigiant naujausiu modeliu, kuris buvo pagamintas 1989 metais.
Du padangų rijikai : Porsche 911 Carrera S ir Chevrolet Corvette
Porsche 911 daugybę metų buvo laikomas sportiškų automobilių etalonu, tačiau bokso ringe atsiradus Audi R8 ar net Nissan GT-R, vokiečiai buvo priversti nerimauti.
Vis dėlto, tai Porsche inžinieriai turėtų sunerimti dar labiau, nes Chevrolet praėjusiais metais pristatė visiškai naują Corvette modelio kartą, kuriai komplimentų negaili net ir patys skeptiškiausi automobilių tema rašantys žurnalistai.
Amerikos klasiką atgaivino vokiečiai
Kiekvienas save gerbiantis perdirbėjas svajoja anksčiau ar vėliau tapti visaverčiu automobilių gamintoju. Šią svajonę įgyvendino vokiečių kompanija „Pogea Racing“, kuri pristatė pirmą savo savarankišką kūrinį.
Ekstremalams: „Corvette“ su 1000 a.g. varikliu
Tarp gausybės Jungtinių Amerikos Valstijų automobilių perdirbimo kompanijų „Hennessey Perfomance“ yra išskirtinė – ši kompanija ne tik užsiima rimtu techninės dalies perdirbimu, bet ir registruota kaip atskiras automobilių gamintojas.
Tiuningas: vokiečių improvizacija „Corvette“ tema
Nedidelė ir tik kelis metus dirbanti įkurta vokiečių kompanija „Endora Cars“ žada parodyti užuominų į 60-us praėjusio amžiaus metus kupiną superautomobilį „Endora SC-1“.
Kodėl „Chevrolet Corvette Stingray“ reikia tiek daug oro apykaitos angų?
Panašu, tiek daug dėmesio aerodinamikai ir visoms kitoms detalėms „GM“ inžinieriai anksčiau dar nėra skyrę. Interneto erdvėje amerikonai išplatino net ir trumpą filmuką, kuriame pastebėjimais apie naujojo „Corvette“ inžineriją ir dėmesį aerodinamikai dalinasi patys automobilio kūrėjai.
10 įspūdingiausių Detroito parodos automobilių
Prasidėjus vienai didžiausių elektronikos parodų (CES) žiniasklaidos dėmesys nukrypo į Las Vegasą. Visgi mes norime dar kartą prisiminti didžiausią automobilių parodą Šiaurės Amerikoje. Kalbėdami apie šių metų renginį Detroite specialistai pažymi, kad dėmesio centre neabejotinai buvo „General Motors“ koncernas. Didžiausia parodos žvaigžde neabejotinai tapo visiškai naujas septintos kartos „Chevrolet Corvette“ modelis, o visa kita tapo tik spindinčiu fonu.
„Rolls Royce“ kupė konceptas – elegantiškai impozantiškas kosmopolitas
Uguras Sahinas yra turkų automobilių dizaineris, šiuo metu gyvenantis Turkijoje ir vadovaujantis savo vardo stiliaus namams. Jei šio vyruko vardas ir pavardė jums neatrodo girdėti, tai galime priminti keletą iš jo ankstesnių projektų, tokių kaip „Alfa Romeo C12 GTS“, „Aston Martin Gaunlet“ ir savaime suprantama, „Chevrolet Corvette“ pagrindu paruoštas ir iš koncepto serijiniu modeliu tapęs „Soneil Anadi“. Šį kartą į talentingąjį turką kreipėsi belgų kompanija „VDL Jonckheere“, kurios šaknys sie...
Į Pietų Ameriką išvykstantis B. Vanagas: Dakaro ralyje norime priminti, ką lietuviai turime ir kokie esame
Šeštadienio, gruodžio 29 d. popietę Vilniaus oro uosto laukiamojoje salėje buvo pastebimas lengvas sujudimas. Jo kaltininkai - nuo sausio 5 iki 20 d. visų automobilių sportui neabejingų tautiečių dėmesio centre būsiantys Lietuvos atstovai Dakaro ralyje. Visureigiu „OSCar 03“ važiuosiantys lenktynininkas Benediktas Vanagas ir šturmanas Saulius Jurgelėnas. Motociklininkas Gintautas Igaris vėl važiuos italo Franco Picco komandoje, todėl į Pietų Amerika išvyko atskirai.
Po 23 m. vagis grąžino automobilį, nes saugoti jį tapo per brangu
LRT.lt 1989 metais iš automobilių salono San Diege pavogtas visiškai naujas „Chevrolet Corvette“. Po daugiau kaip dviejų dešimtmečių nusikaltimą įvykdęs asmuo nusprendė prisipažinti. Jis neseniai apie nusikaltimą papasakojo policijai, nes saugoti automobilį jam tapo per brangu. Pavogtas automobilis sandėlyje laikytas 23 metus, o juo beveik visai nevažinėta.
„Benzingalvių“ dėmesiui: virtualus turas po Dakaro raliui paruoštą lietuvių automobilį
Sausio 5-20 d. Dakaro ralyje varžysis lietuviškas „General Financing – Autopaslauga“ ekipažas – lenktynininkas Benediktas Vanagas ir šturmanas Saulius Jurgelėnas. Kviečiame skaitytojus pasižvalgyti po jų automobilio saloną. Lietuviai Dakaro ralyje važiuos „OSCar O3“ automobiliu. Tai kaimyninėje Latvijoje pagamintas bolidas, turinti V8 variklį. Iš „Chevrolet Corvette“ „pasiskolinto“ 6.2 l benzininio agregato galia siekia 350 AG, o maksimalus sukimo momentas – 530 Nm.
Šiuolaikinės rinkodaros triukas: „Corvette“ prototipą galima išbandyti kompiuteriniame žaidime
Norint sėkmingai parduoti naują produktą šiuolaikinėje automobilių industrijoje kaip ir bet kurioje kitoje srityje svarbus ne tik gaminį ruošiančių dizainerių ir konstruktorių bei produkto specialistų, bet ir rinkodara užsiimančių žmonių indėlis.
Būdas greičiau gauti močiutės palikimą
Siūlome jums pažiūrėti trumpą vaizdelį. Čia įamžinta garbaus amžiaus moteriškės reakcija ir pojūčiai, kai ją vežioja lenktynių trasoje.
Jei kas mėgsta visokiausias sąmokslo teorijas, tai čia galėtų įžvelgti bandymą močiutę išsiųsti anapilin ir gauti taip trokštamą palikimą. Juk silpnesnė širdis gali ir neišlaikyti tokio išbandymo.
„Spada Codatronca Monza“: oficiali informacija
Italų dizaino ir automobilių gamybos kompanijos „Spada“ įkūrėjai Ercole ir Paolo Spada pagaliau atskleidė visas kortas apie savo ultimatyvų superautomobilį „Spada Codatronca Monza“.
Italų automobilis, nors žvelgdamas į mašinos išorę to ir nepasakytum, turi nemenką dalį amerikietiškų genų. „Spada Codatronca Monza“ pagamintas naudojant amerikietiško „Chevrolet Corvette Z06“ platformą.
Kaip negalima vilkti automobilio
Ar atsimenate, kaip pasakojome apie proto nesužalotą individą, kuris žiemą valė Niujorko gatves daužydamas automobilius. Panašu, išmestas iš darbo Niujorke jis galėjo įsidarbinti Čikagoje, nes užfiksuotame vaizdelyje automobiliai niokojami taip pat nuoširdžiai.
Šį vaizdelį užfiksavo ir portalui autoblog.com perdavė vienas užsinaktinėjęs Čikagos priemiesčio biuro darbuotojas. Jo akims užkliuvo savita sugedusio ir ne vietoje palikto „Chevrolet Corvette“ gelbėjimo operacija.
Italai išviešino informaciją apie naują superautomobilį
Viešoje erdvėje pasirodė pirmos naujo superautomobilio iš Apeninų pusiasalio nuotraukos – oficialiai pristatyta oficiali informacija apie ekstravagantišką ir ambicingą „Spada Codatronca Monza“.
Oficialiai šis automobilis debiutuos balandžio 14 dieną Monake prasidėsiančioje „Top Marques“ parodoje. Italų automobilis, nors žvelgdamas į mašinos išorę to ir nepasakytum, turi nemenką dalį amerikietiškų genų.
Kai verčiasi 368 km/h greičiu skriejantis automobilis
JAV kompanija „Hinson Motorsports“ specializuojasi drago lenktynėse. Jos lenktynininkų darbo įrankis gan įspūdingas – po varžyboms paruoštos „Chevrolet Corvette“ variklio dangčiu slepiasi net 1738 a.g. jėga.
„Hinson Motorsports“ drago lenktynėse visuomet būna tarp prizininkų, tačiau šį kartą visame pasaulyje išgarsėjo dėl pavojingo skrydžio. Varžybų „Texas Mile“ metu, skriejant 368 km/h greičiu, sprogo galinė „Corvette“ padanga ir automobilis efektingai vertėsi.
Greitas automobilis gali virsti ir greitu kateriu
„Chevrolet Corvette“ – ne tik greitas, bet ir išskirtinio dizaino automobilis. Tačiau jis gali būti ir kateris.
Nagingi meistrai sukonstravo katerį iš „Chevrolet Corvette“. Galbūt ši mintis jiems kilo dėl automobilio pavadinimo, nes „korvetė“ – tai mažas, manevringas, lengvai šarvuotas karo laivas.