A. Wuchnerio advokatai teigė, kad jam nuolat ir ilgai skaudėjo galvą, taip pat turėjo kitų sveikatos sutrikimų, dėl kurių žlugo jo verslas, pranešė leidinys. Vyras Londono teismui pasakojo, kad 2017 m. Londono Hitrou oro uoste paslydęs ant „Baileys“ likerio balos pakilo į beveik 2 metrų aukštį, pranešė „The Guardian“.
Krisdamas stipriai susitrenkė galvą
Praleidęs ankstesnį skrydį, jis ir jo verslo partneris ėjo į pakaitinį skrydį ir skubėjo prie vartų, kai A. Wuchneris nusprendė užsukti į „Starbucks“ pasiimti kavos, pranešė laikraštis.
Teisme paklaustas, kodėl tam skyrė laiko, jis atsakė, kad jam labiau patiko „tinkama kava iš kavos aparato“, rašo „The Guardian“.
A. Wuchneris sakė, kad „ėjo greitai“, norėdamas kuo greičiau pasiekti įlaipinimo vartus, bet ne bėgo, nes rankose nešė keturias kavas, skelbia portalas „Business Insider“.
Jis teigė, kad paslydo ant išsiliejusio alkoholio, kurio išsiliejimo vieta nebuvo niekaip pažymėta, ir stipriai trenkėsi galva į grindis.
Teisėjas leido reikalauti didesnės sumos
2017 m. priėmus pirminį sprendimą, A. Wuchneriui buvo priteista maksimali suma – apie 167 tūkst. JAV dolerių (apie 154,3 tūkst. eurų) – leidžiama pagal Monrealio konvenciją, kuri reglamentuoja kompensacijas, kurias keleiviai gali gauti už nelaimingus atsitikimus, įvykusius skrendant tarptautiniais skrydžiais.
Tačiau teisėjas paliko galimybę A. Wuchneriui ateityje reikalauti didesnės sumos, tuomet pranešė „The Independent“.
Tai priklausys nuo to, ar „British Airways“ buvo atsakinga už tai, kad anksčiau nesutvarkė išsiliejusio skysčio, kaip buvo pranešta vyro advokatui.
Turi teisę į didžiausią galimą kompensaciją
Pasak advokatų kontoros „Deka Chambers“, oro bendrovė teigė, kad ji iškvietė valytoją, kad šis sutvarkytų išsiliejusią medžiagą, tačiau praėjo laiko, o oro bendrovės darbuotojai nė nebandė balos išvalyti.
Šią savaitę vykusiame ikiteisminiame posėdyje „British Airways“ advokatas Tomas Birdas teigė, kad nelaimingą atsitikimą sukėlė tai, kad vyras skubėjo prie vartų su keturiomis kavomis, pranešė „The Guardian“.
Tačiau teisėjas Davidas Saundersas nustatė, kad „British Airways“ buvo iš esmės atsakinga.
Nepaisant to, D. Saundersas teigė, kad nukentėjęs vyras pats „prisidėjo prie neatsargumo“, rašo „The Guardian“.
Tai reiškia, kad jis turi teisę gauti 80 proc. savo 6,4 mln. dolerių (5,9 mln. eurų) ieškinio, t. y. apie 5 mln. dolerių (apie 4,6 mln. eurų), pranešė leidinys.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!