Vienas keleivis, vardu Chengas, pasidalijo, kaip moteriai pavyko atidaryti lėktuvo duris nesukeliant jokių įtarimų. Chengas laikraščiui „Chongqing Morning Post“ pasakojo, kad moteris apsipylė ašaromis, kai suprato, kad ši klaida gali jai kainuoti 26 tūkst. eurų baudą. Moteris taip pat galėjo būti nubausta administraciniu areštu, t. y. kai asmuo nubaudžiamas areštu be teismo. Taip pat jai gali būti uždrausta keliauti, skelbia portalas „Mirror“.
Chengas sakė: „Kai iššoko avarinė čiuožykla, net skrydžio palydovai nustebo. Keleivė, išgirdusi, kad jai reikės atlyginti nuostolius, apsipylė ašaromis“.
Galiausiai skrydis buvo atšauktas
Policija apklausė moterį po to, kai ji išlipo iš lėktuvo, kuris buvo nufotografuotas stovintis ant asfalto su vis dar veikiančia avarinio nusileidimo čiuožykla.
Kitas keleivis sakė naujienų agentūrai „Shine“: „Eismo kontrolė atidėjo skrydį nuo 20.45 val. vakaro. Apie 21 val. vakaro atrodė, kad galinėje operacinėje zonoje niekas nevyksta, ir keleivė, ieškodama tualeto, per klaidą atidarė avarines duris“.
Jis taip pat pridūrė: „Kai išsiskleidė avarinė čiuožykla, nebuvo jokio garso. Po incidento jie paskelbė apie dar vieną atidėjimą, o paskui visai atšaukė skrydį. „Air China“ nuvežė mus į viešbutį pailsėti“.
Pirmas kartas lėktuve – ne pasiteisinimas
Trečias asmuo sakė, kad gavo kompensaciją, ir teigė: „Moteris nubėgo į salono galą ir atidarė avarines duris, todėl visi lėktuve buvę žmonės buvo priversti apsistoti viešbutyje“.
Tačiau ne visi suprato klaidą, kaip vienas asmuo rašė socialinių tinklų platformoje „Weibo“: „Pirmas kartas lėktuve – ne pasiteisinimas. Ji galėjo tiesiog paklausti įgulos, kur yra tualetas. Jei avarinės durys taip lengvai atidaromos, ar jos nėra linkusios atsitiktinai įsijungti? Atrodo, kad tai yra lėktuvo konstrukcijos trūkumas“.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!