Ji pabrėžė, kad reikia užgniaužti galimus konfliktus: „Reikia, kad jūsų prioritetas būtų spręsti problemas vietoje ir užtikrinti, kad nebūtų agresijos. Pakilus į 9 km aukštį, gali [kilti] keleivių pokalbiai, juokeliai ar netinkamos pastabos tarp keleivių, pridėkite šiek tiek alkoholio ir gali tekti neplanuotai leistis. Ir niekas to nenori“.
Tai gali sugadinti jūsų kelionę
Pritardama M. J. Manzanares mintims, skrydžio palydovė laikraščiui „The Sun“ papasakojo apie aprangos taisyklių laikymąsi: „Mes turime visas teises neleisti žmonėms patekti į skrydį, ir tai dažnai taikoma žmonėms, kurie nėra apsirengę taip, kaip mes laikytume priimtina“.
Tuos, kas keliauja su „Jet2“, „Ryanair“, TUI ar „Easyjet“, įspėjame: tai, ką dėvite, gali nulemti arba sugadinti jūsų kelionę.
Skrydžio palydovė perspėjo: „Yra keletas akivaizdžių pavyzdžių, įskaitant marškinėlius su keiksmažodžiais ar įžeidžiančiais logotipais, kuriuos žmonių nuolat prašoma paslėpti arba nusivilkti prieš lipant į lėktuvą“, – praneša „Birmingham Live“.
Aprangos kodo politika
Nors dauguma oro linijų bendrovių neturi griežtos aprangos kodo politikos, patartina vengti nešvarių, suplėšytų drabužių, itin laisvos aprangos ar bet kokių drabužių su galimai įžeidžiančiais šūkiais ar grubiais žodžiais. Ir nors kai kurie keliautojai mėgsta avėti šlepetes, tam tikros oro transporto bendrovės gali neleisti paplūdimio aprangos skrydžių metu.
Nepamirškite, kad jei skrendate į šalį, kurioje galioja specifiniai aprangos įstatymai ar kultūrinės normos, oro linijų bendrovės tikisi, kad apsirengsite pagal šiuos reikalavimus dar prieš įlipdami į lėktuvą.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!