Serbijos krepšininkai pirmą kartą savo šalies krepšinio istorijoje iškovojo olimpinius bronzos medalius. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai 93:83 (30:21, 16:17, 26:25, 21:20) palaužė Vokietijos krepšininkus.

Serbija pirmoje mačo pusėje nei karto neatsiliko ir į priekį pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai pelnė šešis taškus be atsako ir rezultatas tapo 30:21. 13-ąją žaidimo minutę po N.Jokičiaus baudos metimų skirtumas augo iki tuo metu rekordinio, 14 taškų – 37:23. J.Thiemanno iniciatyva Vokietija atsigavo ir mažino skirtumą iki vienaženklio.

Po dviejų kėlinių Serbija buvo priekyje 46:38. Trečiajame ketvirtyje O.Dobričiaus tritaškis leido serbams pirmauti tuo metu rekordiniu, 19 taškų pranašumu. Tačiau vokiečiai netrukus sugrįžimo į žaidimą ir po trijų kėlinių Serbija buvo priekyje 72:63. Per paskutinį kėlinį Vokietija arčiausiai buvo priartėjusi iki 8 taškų. Tačiau tada B.Bogdanovičius įmetė tritaškį, V.Marinkovičius pridėjo dvitaškį ir serbai pirmavo 87:74.

Likus žaisti 3:34 minutei po V.Marinkovičiaus tolimo metimo Serbija buvo priekyje 93:78 ir komanda pergalės nepaleido.

Vokietijos rinktinė: Franzas Wagneris 18 (5/10 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Moritzas Wagneris 16 (5/8 dvit., 2/6 trit., 4 atk. kam.), Dennis Schröderis 13 (1/5 dvit., 3/5 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Johnas Thiemannas 11 (3/6 dvit., 6 atk. kam.), Andreas Obstas 9 (3/6 trit.), Isaac Bonga 6, Nickas Weiler-Babbas 5 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 3, Danielius Theis 2.

Serbijos rinktinė: Nikola Jokičius (6/12 dvit., 11 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Vasilije Micičius (2/6 trit.) po 19, Bogdanas Bogdanovičius 16 (3/8 dvit., 3/4 trit.), Aleksa Avramovičius 13 (5/8 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Filipas Petruševas 11 (4/5 dvit.), Vanja Marinkovičius 10, Ognjenas Dobričius 5 (1/4 trit.).

Vokietija pusfinalyje 69:73 buvo priversta pripažinti Prancūzijos rinktinės pranašumą. Tuo metu kitame pusfinalyje Serbijos ir JAV rinktinės pademonstravo fantatastinį krepšinį, o rungtynes po įspūdingos kovos 95:91 laimėjo amerikiečiai.

Vokietija savo krepšinio istorijoje dar neturi nė vieno olimpinio medalio.

Tuo metu Serbija 1996 m. Atlantoje ir 2016 m. Rio de Žaneire vykusiuose olimpiniuose krepšinio turnyruose iškovojo sidabro medalius.

Rungtynes tarp Vokietijos ir Serbijos stebėkite šios naujienos viršuje esančiame lange.

Aaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahaha
Eik sveikint putino. Kurską prarado
Šaunuoliai Serbai!!!Sveikinu su pergalę!!!
Vokiečiams reikia pagerinti gynybą ir pataikymą - laisvi neįmeta gerų metimų. Būtina palikti tuos vatnykus palikti be medalio.