putino rusija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „putino rusija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „putino rusija“.

Stano – apie karą Ukrainoje: Putinas yra pasaulio vėžys

Dainininkas Stano jau šį penktadienį, kovo 11-ąją dalyvaus apdovanojimų ceremonijoje „Lietuvos garbė“. Naujienų portalo tv3.lt kalbintas vyras kalba nevyniodamas žodžių į vatą – Putino režimas jau seniai yra pasaulio organizmą nuodijantis vėžys.  „Lietuvos garbės“ ceremonijoje dainininkas pasirodys su „Liepaičių“ choru ir atliks dainą duetu su iš Ukrainos kilusia mergaite. Apie šį renginį dainininkas atsiliepia tik pačiais geriausiais žodžiais.
2022-03-11

Garis Kasparovas: V. Putinas nori užčiaupti potencialius liudininkus

Buvusio pasaulio šachmatų čempiono, o dabar – aktyvaus Rusijos opozicijos veikėjo Gario Kasparovo nuomone, Solsberyje įvykdytas pasikėsinimas į šnipą yra Rusijos darbas. O neseniai vykusius Rusijos prezidento rinkimus leidiniui „Wiener Zeitung“ jis pavadino farsu. „Absurdiška rinkimais vadinti šou, kuris vyko Rusijoje sekmadienį. Tai buvo farsas. Vienintelis rinkėjas, kurio balsas iš tiesų yra svarbus, – tai pats Putinas, – pareiškė G. Kasparovas.
2018-03-22

Rusijoje įsigalint vis didesnei interneto cenzūrai į Maskvos gatves išėjo protestuotojai

Rusijoje įsigalint vis didesnei interneto cenzūrai į Maskvos gatves išėjo protestuotojai, reikalaujantys informacijos ir žodžio laisvės. Kremlius, skelbiama, pastaruoju metu vykdo tikrą interneto vartotojų sekimą, atkerta rusams prieigą prie įvairios Maskvai neįtinkančios informacijos. Konstitucija skelbia, kad cenzūra draudžiama. Bet juk čia Putino Rusija. Įvairios laisvės Kremliui, panašu, nereikalingos.
2017-08-27

10 Putino kritikų, kurie mirė mįslingomis aplinkybėmis

Ne visi tie, kurie pykstasi su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, žūsta įtartinomis ar žiauriomis aplinkybėmis – toli gražu ne visi. Tačiau gana didelis skaičius žymių Rusijos prezidento politikos kritikų buvo nužudyti, rašoma „The Washington Post“. Paskutinis žymesnis atvejis – Kijeve prieš kelis mėnesius nušauto buvusio Rusijos Dūmos parlamentaro Deniso Voronenkovo, 2016-ųjų pabaigoje pabėgusio į Ukrainą ir ten pradėjusio aštriai kritikuoti V. Putiną, istorija.
2017-08-07

Rusija – Šiaurės Korėjos problemos raktas

Šiuo metu Vašingtone „visa apimančio sandorio“ tarp JAV ir Rusijos idėja kuo toliau, tuo labiau tampa vis mažiau populiari. Tačiau vieną iš pagrindinių užsienio politikos problemų, kurią dabar sprendžia JAV – Šiaurės Korėja – neįmanoma išspręsti be Rusijos dalyvavimo, rašo Leonidas Beršidskis „Bloomberg“. Per pastaruosius kelerius metus Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui pavyko suderinti gana glaudžius santykius su Šiaurės Korėjos diktatoriumi Kim Jong Unu, ir dabar, norint sutarti su šituo ...
2017-05-20

2017-ieji – JAV ir Rusijos kaktomušos metai

2017-ieji neabejotinai taps dviejų didžiųjų valstybių lenktynių dėl įtakos metais. Rusija bandys išsaugoti ne pačius geriausius laikus išgyvenančią ekonomiką, bei toliau provokuos ES skaldymąsi, ir bandys išnaudoti Donaldo Trumpo atėjimo į valdžią JAV sukeltą chaosą. JAV tuo pat metu neabejotinai turės ištverti ir įgyvendinti naujojo prezidento žadamus ambicingus pokyčius.

Edwardas Lucasas: Ar turėtume nerimauti dėl Erdogano ir Putino susitikimo?

 Turkijos prezidento Recepo Tayyipo Erdogano ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino susitikimas Sankt Peterburge – tikrai ne iš renginių, kuriuose šio straipsnio skaitytojai jaustųsi kaip namuose. Jis daugeliu atžvilgių atspindi, kas yra negerai Europoje ir kaip padėtis gali dar labiau pablogėti. Vis dėlto būtų klaidinga jį laikyti istorinio posūkio tašku. Nemalonu, bet Turkijos ir Rusijos lyderiai turi daug bendra, – ypač panašios jų valdingos ir įtarios asmenybės.
2016-08-12

Kaip Rusijos visuomenei pasveikti nuo „vatniko“ viruso?

Forumo „Laisva Rusija“ dalyviai ketvirtadienį Vilniuje sprendė klausimą dėl jų gimtosios šalies visuomenės ateities – „ar yra galimybė pasveikti?“. Vyravo nuomonė, kad itin svarbu nepasiduoti „vatnikams“, spausti Rusijos aukščiausiųjų valdžios asmenų sankcijų klausimą. Daugelį dalyvių itin piktina faktas, kad Rusijoje prisivogę ir nusikalstamus įstatymus tvirtinantys atstovai laisvai keliauja po Europą, o jų šeimos – naudojasi europiečių gerbūviu.
2016-03-15

Vladimiras Putinas ir jo už degtinės butelį mokyklos laikų draugą galintis užmušti elektoratas

Rusijos politologas Aleksandras Sytinas, daugelį metų dirbęs Kremliaus kuruojamame institute, ir puikiai žinantis visą vidaus virtuvę, tv3.lt skaitytojams pristato dabartinio prezidento Vladimiro Putino iškilimo ir įsitvirtinimo vienos iš galingiausių pasaulio valstybių valdžioje istoriją. Pirmąją dalį, apie netikėtą „vaikėzo iš Peterburgo pavarčių“ atsiradimą valdžioje, galite skaityti paspaudę čia.
2016-02-26

O jei staiga? Apie tai, kuo pavojingi Rusijoje nuolat vykdomi netikėti mokymai

Gynybos ministerijos idėja mokymus vykdyti „netikėtų patikrinimų“ formatu gali išprovokuoti karinį konfliktą. Per Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO) šalių gynybos ministrų posėdį, birželio 4 d. vykusį Dušanbėje, Sergejus Šoigu pasiūlė ateityje visus KSSO manevrus vykdyti tiktai „netikėtų patikrinimų“ formatu.
2015-06-19
REKLAMA
REKLAMA

Boriso Nemcovo nužudymas Rusiją parodo kaip kriminalinę valstybę

 Vieno iš Rusijos opozicijos lyderių Boriso Nemcovo nužudymas parodo, kad Rusija yra kriminalinė valstybė, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad su valdžios kritiku susidorota paties Kremliaus užsakymu, mano politologas Marius Laurinavičius. Anot jo, B.Nemcovas galėjo trukdyti tam tikriems asmenims, todėl su juo ir buvo susidorota. „Šio nužudymo kontekste reiktų kalbėti apie Rusiją kaip apie kriminalinę valstybę.

Kodėl Putinas – (ne) Hitleris ir kitos nepatogios analogijos

Tarp analogijų, kurios dažnai laikomos „nepatogiomis“, yra Rusijos prezidento Vladimiro Putino palyginimas su nacistinės Vokietijos lyderiu Adolfu Hitleriu. Vieniems ši analogija atrodo itin vykusi.
2014-09-29

Propaganda ir visuomenės deformacija Rusijoje

 Ukrainiečių mokslininkas Georgijus Počepcovas yra apibūdinęs informacinį karą kaip „kovą dėl žmogaus proto“. Šiandien mes matome, kad tarp šalių, rimtai žiūrinčių į informacinio karo galimybes, didžiausią pažangą daro Rusija. Vieną svarbų informacinį karą ji jau laimėjo, ir tas karas iš esmės buvo pilietinis, t. y. nukreiptas prieš savo visuomenę. Mitų pasaulis Rusijos realybė, o tiksliau – realybės suvokimas, šiandien yra formuojamas aktyviomis propagandinėmis priemonėmis.
2014-09-22

A. Patackas: Lietuvos lenkai, ir kur jūs nueisite paskui tuos, su Georgijaus juostelėmis atlape?

Vardų ir pavardžių, tautinių mažumų įstatymo epopėja, tenkinant Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) ultimatumus bei užgaidas, atrodo, neturi galo. Pažvelkime į šias peripetijas plačiau, iš istorinės plotmės. Visi suprantame, kad šios pretenzijos yra politinio pobūdžio, o vardai ir pavardės yra tik pretekstas.

„Putino Rusija“: totalitarizmo link?

Vladimiras Putinas oficialiai palieka Rusijos prezidento postą, tuo lyg ir nepažeisdamas demokratinių procedūrų ir konstitucinių normų. Tačiau ar vadinamoji „Putino Rusija“ pasitrauks kartu su jos vadovu (kuris išties negalvoja pasitraukti iš politikos ir jau yra numatęs sau ministro pirmininko postą) ir kuria linkme judės „Medvedevo Rusija“? Tai klausimas, į kurį atsakymą kol kas galima tik spėlioti.
2008-03-12

Holivudas kurs filmą apie A. Politkovskają

"H2O Motion Pictures" įsigijo teisę statyti pilnametražį kino filmą apie nužudytą Rusijos žurnalistę Anną Politkovskają, praneša dienraštis "Kommersant".Filmas bus kuriamas remiantis trimis A. Politkovskajos knygomis: jau publikuotomis "Rusiškas dienoraštis" (knygos fragmentą lietuviškai skaitykite čia) bei "Putino Rusija", ir dar neskelbta knyga apie žurnalistės keliones Čečėnijoje. Andras Hamori, filmo prodiuseris, teigė - "Sunku pervertinti filmo, paremto A.Politkovskojos gyvenimu, svarbą.
2007-05-14
Į viršų