grožio salonai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grožio salonai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grožio salonai“.
Moterys atsisako grožio paslaugų: taupydamos nagus lakuoja pačios, plaukus dažo kas 2 mėnesius
Nors teigiama, kad pastaruoju metu prekių ir paslaugų kainos vis mažėja, gyventojai tikina, to nejaučiantys. Artėjant šildymo sezonui žmonės ėmė dar labiau taupyti, todėl atsisako nebūtinų paslaugų. Pavyzdžiui, procedūrų grožio salonuose ar kirpyklose. Tai pastebi ir grožio specialistės. Anot jų, manikiūras ar plaukų dažymas tapo prabanga. Moterys gražinasi kur kas rečiau.
Kviečia specialistus vienytis kilniam tikslui: skelbia senjorų grožio mėnesį
Nacionalinio socialinės integracijos instituto Senjoro programa, dirbanti su pozityvios senatvės įgyvendinimu, balandį skelbia Senjorų grožio mėnesiu ir kviečia papuošti brandų amžių, rašoma organizacijos pranešime spaudai.
Pasitikdama saulėtą pavasarį, Senjoro programa pakvietė grožio specialistus ir salonus prisijungti prie prasmingos iniciatyvos – Senjorų grožio mėnesio ir suteikti nemokamą grožio paslaugą senjorams visoje Lietuvoje.
Žinia besilankantiems grožio salonuose: pastebėkite šiuos ženklus, jei nenorite nusvilti
Europos Sąjungoje kovo 15-ąją minima Pasaulinė vartotojų teisių diena. Vienas iš pagrindinių šios dienos tikslų yra šviesti ir informuoti vartotojus apie jų teises bei jų gynimo būdus. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) saugo visuomenės sveikatą ir gina vartotojų teises valdydamas riziką, susijusią su užkrečiamosiomis ligomis, aplinkos veiksniais, vartotojams teikiamomis paslaugomis bei gaminiais.
Vyrų kirpyklos perpildytos: pinigų negaili, o kerpasi kur kas dažniau nei moterys
Yra vietų, kuriose moterys nelaukiamos. Lietuvoje stipriai išpopuliarėjo barzdaskutyklos, į jas vyrai ateina apsikirpti, atnaujinti barzdos kirpimą, sumodeliuoti ją pagal veido kontūrus, ramiai praleisti laiką ar atsipalaiduoti. Kiek kainuoja toks malonumas? Kiek kartų per mėnesį vyrai praveria šių įstaigų duris?
„Gentleman’s Empire“ vyrų kirpyklos kūrybos vadovas, kirpėjas ir barzdaskutys Vladislavas Galandevkis sako, kad vyrai save prisižiūri labai skirtingai.
Gyventojai vis rečiau užsuka į grožio salonus: taupo, todėl gražinasi patys
Augančios kainas verčia gyventojus taupyti, atsisakyti nebūtinų pirkinių ir paslaugų. Grožio specialistės pastebi, kad į salonus žmonės užsuka vis rečiau. Dalies grožio procedūrų gyventojai arba iš vis atsisako, arba atlieka jas namuose. Tad grožio salonams tenka trumpinti darbo valandas, taupyti elektrą ir šilumą.
Grožio salono, įsikūrusio Vilniuje, „Egoforma“ vadovė Viktorija Melčinskaitė pasakojo, kad šiuo metu tenka taupyti kaip ir visiems kitiems verslams ar gyventojams.
Brangsta grožio paslaugos: žmonės taupo, pasigražinti užsuka rečiau, kai kurie tai daro patys
Šiuo metu brangsta kone viskas, ne išimtis – kirpėjų ir grožio specialistų paslaugos. Anot jų, klientų mažėja, žmonės taupo ir pasigražinti užsuka dažniausiai tik švenčių proga. Grožio specialistai tikina, kad kainų augimas nuo jų nepriklauso. Esą kiek kainas didins tiekėjai, tiek jas kels ir kirpėjai ar grožio specialistai.
Vilnietė Marija portalui tv3.lt pasakojo, kad pastaruoju metu jai pabrango plaukų kirpimas.
Gyventojai priversti taupyti, bet kai kurias paslaugas dar užsakinėja
Prekės ir paslaugos Lietuvoje brango daugiausiai visoje Europos Sąjungoje (ES). Ekonomistai skaičiuoja, kad beveik pusė visų gyventojų yra priversti taupyti, jie atsisako nebūtinų prekių ir paslaugų. Tai pastebi ir patys paslaugų teikėjai. Anot jų, žmonėms svarbiau nusipirkti maisto, susimokėti komunalinius mokesčius, nei, pavyzdžiui, lankytis grožio salonuose.
„Eurostat“ duomenimis Lietuvoje infliacija siekė 15,6 proc., Estijoje – 14,8 proc.
Kirpyklos ir grožio salonai nebeslepia – kainų šuolis yra, bet dėl to kalti ne jie?
Pandemijos pradžioje nuostolių patyrę grožio salonai pamažu grįžta į įprastas darbo sąlygas. Tačiau pastaruoju metu fiksuojamas paslaugų kainų augimas. Verslininkai tikina, kad klientams kainos kyla dėl to, kad jas didina produktų tiekėjai.
Grožio paslaugų sferos atstovai pasakoja, kad klientų srautas išlieka panašaus dydžio, tačiau galima grėsmė ateityje yra šešėlinis darbas.
Sparčiai kyla paslaugų kainos – šalies gyventojai neišgali ne tik pasipuošti, bet ir plačiai šypsotis
Lietuvius vis labiau baugina ne tik sparčiai kylančios maisto, degalų, bet ir įvairių paslaugų kainos. Kišenes teks patuštinti ne tik norintiems gražesnės šukuosenos ar dailesnės suknelės, bet ir kenčiantiems dantų skausmą.
Kainų šuolio priežastis savo sričių specialistai aiškino laidoje „Karštai su tv3.lt“.
Brangsta odontologų paslaugos
Vilnietė Sidonija jau eilę metų gyvena be vieno priekinio danties ir dėl to vengia plačiai šypsotis.
Grožio salonai bijo blogiausio dėl galimybių paso: klientai dingo, ima atleidinėti darbuotojus
Šalyje jau daugiau nei 10 dienų apribojus paslaugų teikimą tik gyventojams su galimybių pasais, grožio sektoriaus atstovai gyvena niūriomis nuotaikomis. Jie skaičiuoja, kad klientų srautas sumažėjęs mažiausiai penktadaliu, o kai kuriuose salonuose iš viso srauto beateina vos dešimtadalis. Specialistai atviri – jų verslas pasmerktas žlugti.
Vis dėlto, kai kurios savarankiškai dirbančios meistrės sako, kol kas klientų sumažėjimo nejaučiančios, nors irgi priima klientus tik su galimybių pasu.
REKLAMA
REKLAMA
Grožio salonų atstovai tikina, kad galimybių pasas – perteklinė priemonė: „Turėjo likti kažkoks pasirinkimas“
Galimybių paso neturintys gyventojai legaliai negali gauti jokių grožio paslaugų pas kirpėjus, manikiūrininkus ar kosmetologus. Tad kaip gyvens kirpyklos ir klientai be galimybių paso?
Apie tai plačiau domėjosi laidos „Karštai su tv3.lt“ žurnalistai.
Ieškos dirbančių be galimybių paso
Galimybių paso neturinti šiaulietė Edita Navickienė tiesiai šviesiai sako, kad bandys ieškoti specialistų, kurie dirba be galimybių paso.
Grožio specialistai klientų galimybių pasų prašys iš anksto registruojantis
Jeigu neturite galimybių paso, tikėtina, kad nuo pirmadienio neturėsite ir gražios šukuosenos, mat kirpyklos dar kurį laiką bus uždarytos tiems, kas nepateiks dokumento apie savo imunitetą nuo Covid-19. O kaip tokius pokyčius sutinka pačios grožio industrijos atstovai?
Apie tai „Žinių radijo“ laidoje „Ryto espresso“ su žurnalistu Tomu Loiba kalbėjosi kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos vadovė Jolanta Mačiulienė.
Sumaištis dėl galimybių paso: vieni skuba naudotis grožio ir kitomis paslaugomis, kiti – dar laukia ribojimų atšaukimo
Gyventojai, kurie neturi galimybių paso ar jį atitinkančio dokumento, kuris įrodo vakcinacijos, persirgimo faktą arba neigiamo testo rezultatą, nerimaudami laukia rugsėjo 13 d. Žmonės skuba naudotis paslaugomis, pavyzdžiui, apsikirpti, nes nuo kitos savaitės to padaryti nebegalės. Paslaugų teikėjai sutiko, kad šiuo metu yra pasimetę, ne tik jų klientai, bet ir jie patys. Anot jų, Vyriausybės sprendimai keičiasi kone kasdien.
Pokyčiai grožio salonuose: klientai keičia kirpėjus, jei šie neturi skiepo
Nuo rugsėjo 13 d. kirpyklose ir kitose grožio įstaigose bus galima lankytis tik su galimybių pasu. Kai kurie grožio specialistai jau dabar klientų prašo galimybių pasų ir pastebi, kad vyksta klientų persiskirstymas. Paskiepyti eina tik pas paskiepytus, o nepaskiepyti pamažu traukiasi į šešėlį ir priima neskiepytus klientus.
Portalo tv3.lt skaitytoja Justina pasakojo, kad jau 5 metus lankosi pas tą pačią kirpėją.
„Ji ne tik puiki specialistė, bet ir draugė.
Kodėl Vyriausybė jau leidžia nusiimti kaukes, o verslininkai dar ne?
Nuo pirmadienio Vyriausybės sprendimu kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, kirpyklose, grožio salonuose ir kitose paslaugų teikimo vietose klientai, turintys galimybių pasus, galės nebedėvėti apsauginių kaukių. Tačiau ne visi verslininkai su tuo sutinka, dalis jų dar neleis klientams nusiimti kaukių ir teiks paslaugas tik jas dėvintiems.
Prasideda: vieni verslai jau tikrina klientus dėl skiepų, o kiti – nutrauks veiklą ir sėdės namuose
Nuo rugsėjo 13 dienos gyventojai be galimybių paso negalės naudotis daugeliu paslaugų – valgyti kavinėse ir restoranuose, ilsėtis viešbučiuose, lankytis grožio salonuose ir kirpyklose. Vieni paslaugų teikėjai jau dabar klientų prašo parodyti galimybių pasus, kiti dar tikisi, kad Vyriausybės sprendimas bus atšauktas. Yra ir tokių, kurie piktinasi šiuo sprendimu ir žada iš viso nutraukti savo veiklą.
Neskiepyti į grožio salonus nepateks – reikės galimybių paso
Trečiadienį Vyriausybė planuoja priimti nutarimą, kuriuo nustatys sąrašą veiklų, kuriomis bus galima naudotis tik tiems gyventojams kurie turi galimybių pasą. Tarp tokių paslaugų – ir grožio salonų paslaugos.
Patikrinimų sulaukiančios grožio paslaugų įmonės nepatenkintos: „Apie šviesų rytojų galime jau tik pasvajoti“
Karantino suvaržymai Lietuvoje ilgam laikui buvo sustingdę dalies verslų veiklą. Paslaugų sektoriuje dirbantys asmenys ne kartą savo pasitenkinimą liejo ne tik socialiniuose tinkluose, tačiau ir gyvuose protestuose. Galiausiai jų pastabos ir prašymai išklausyti – Vyriausybė priėmė karantino atlaisvinimus, kurie sudarė sąlygas dirbti verslams, turintiems atskirus įėjimus iš lauko į patalpas.
Ribojimai, net ir atvėrus kelią verslams, išliko.
Veiklą atnaujinę grožio specialistai žada nedidinti kainų
Neseniai veiklą atnaujinę grožio specialistai žada nedidinti kainų, taip norėdami susigrąžinti klientus iš „šešėlio“. Tuo metu ekonomistai sako, kad paslaugų kainos kurį laiką gali augti sparčiau, tačiau tai turėtų būti trumpalaikė tendencija.
Septynių Vilniuje veikiančių „Figaro“ grožio salonų rinkodaros vadovė Julija Šalč sako, kad paslaugų kainos išliko tokios pat, kaip ir prieš karantiną, tačiau pasikeitė klientų poreikiai.
Papasakojo, kokių apsaugos priemonių reikalaus grožio salonuose: paprastų kaukių nepakaks
Nuo pirmadienio gavę leidimą vėl atverti duris grožio salonai ir kirpyklos klientus gali aptarnauti tik griežtai laikantis nurodytų reikalavimų. Vienas jų – būtinas respiratorių dėvėjimas. Tuo metu klientai gali būti aptarnaujami turint bet kokią nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę. Tiesa, kai kuriose šalyse asmenys į tokias vietas net neįleidžiami be neigiamo COVID-19 testo.
Kirpyklų ir grožio salonų renesansas: eilės – mėnesiui į priekį, tačiau yra pasipiktinusių
Lietuvoje po dviejų mėnesių pertraukos duris atvėrusios kirpyklos klientus pirmadienį pasitiko pasikeitusios: dėl apribojimų kirpėjų ir klientų gerokai mažiau nei įprastai, o eilės kai kur jau sudarytos mėnesiui į priekį.
Vilniuje, Lazdynuose, įsikūrusio grožio salono kirpėja Natalija Zakhar pirmajai klientei duris atvėrė 8 valandą ryto.
Grožio salonų, kirpyklų atidarymas: pasakė, ar už paslaugas mokėsime brangiau
Vyriausybei trečiadienį leidus po dviejų mėnesių pertraukos vėl atidaryti kirpyklas bei grožio salonus, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė teigia, kad paslaugų kainos kilti neturėtų.
Jolantos Mačiulienės teigimu, šiam sektoriui dabar svarbiausia pradėti dirbti ir susigrąžinti klientus, kurių dalį galbūt nuviliojo nelegaliai dirbę paslaugų teikėjai.
Veryga apie karantino švelninimą: kai kurie pasakymai niekuo nepagrįsti
Kelis mėnesius dėl karantino apribojimų negalintiems dirbti grožio specialistams ir smulkaus verslo atstovams buvo suteikta viltis, kad neilgai trukus jie vėl galės vykdyti veiklą, tačiau ji greit žlugo. Plačiau šia situacija domėjosi laidos „Karštai su tv3.lt“ žurnalistai.
Manikiūro meistrė Olga TV3 laidoje „Karštai su tv3.lt“ teigė, kad verslas šiuo metu miršta ir grožio specialistai jau nebežino, ką daryti.
„Mūsų verslas miršta, mes turime palaidoti savo verslą.
Grožio specialistų atstovė: Vyriausybės sąlygos prasilenkia su logika
Vyriausybei planuojant su tam tikromis išlygomis leisti atnaujinti grožio salonų veiklą, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė sako, kad išlygos yra nelogiškos. Vyriausybė teigia, kad vienu metu grožio salone turėtų būti vienas klientas, jam tektų ne mažiau nei 20 kvadratinių metrų ploto.
Jolantos Mačiulienės teigimu, didžioji dalis grožio salonų nepajėgtų užtikrinti ploto reikalavimo, todėl į darbus grįžti negalėtų apie 80 proc. specialistų.
Politikų šukuosenos tapo mįsle: kur ir kaip plaukus tvarkosi valdžios vyrai?
Nors grožio salonai ir uždaryti, kai kurių politikų šukuosenos beveik nesikeičia. Specialistams ir Seimo nariams jau kyla įtarimas, ar nėra naudojamasi šiuo metu neleistinomis grožio paslaugomis. Vieni politikai atšauna plaukais besirūpinantys patys, o kai kurie puola ir į neviltį – jei taip ir toliau, plaukus teks nusiskusti arba juos susivelti į dredus.
Grožio salonai uždaryti jau daugiau nei mėnesį. Gruodžio 16 d. buvo sugriežtintas karantinas, grožio salonams buvo liepta užverti duris.
Žinomų žmonių verslai žlunga, kol juodoji rinka klesti: turėjo užsidaryti pačiu pelningiausiu metu
Lietuviai prieš pat karantiną užplūdo kirpyklas ir grožio salonus, o nespėjusieji dabar gražinasi paslapčia, kai tai daryti griežtai draudžiama.
TV3 laida „Karštai su tv3.lt“ aiškinosi, kaip grožio verslų savininkams sekasi išgyventi šį sunkų laikotarpį ir ką jie mano apie nelegalias grožio procedūras.
Grožio salono savininkas Kęstas Rimdžius pasakojo, kad jo salono darbuotojai ir jis pats net nemanė teikti paslaugų karantino laikotarpiu, nes tai yra draudžiama.
Parapsichologė Asipauskaitė nespėja guosti darbo netekusių žmonių: padaugėjo paranojos priepuolių
Grožio industrijos darbas karantino laikotarpiu persikėlė į pogrindį. Vyriausybei uždraudus grožio salonams teikti paslaugas nemaža dalis meistrų savo klientus pradėjo kviesti į namus.
Parapsichologė, TV3 laidos „Namas“ dalyvė Gražina Asipauskaitė TV3 laidai „Karštai su tv3.lt“ teigė, kad grožio meistrai taip elgiasi dėl paprasčiausių kasdienių poreikių.
„Daugiau nei 60 proc.
Verslininkai randa būdų, kaip neuždaryti parduotuvių
Po kelias dienas trukusios parduotuvių apgulties – prekybos centruose štilis. Tiesa, prekybininkai sukasi kaip išmano – vieni prie parduotuvių atidarė prekių atsiėmimo punktus perkantiems internetu, o štai statybinių reikmenų parduotuvės staigiai pradėjo prekiauti ir maistu.
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė perspėjo verslą – jei šis bandys apeiti karantino apribojimus, bus imamasi griežtesnių priemonių.
Naktiniai vaizdai užfiksuoti karantino sugriežtinimo išvakarėse.
Grožio salonai nerimauja, ar bus kompensuojami nuostoliai
Vyriausybei sugriežtinus karantiną ir nuo trečiadienio uždarant kirpyklų ir grožio salonų veiklą, pastarųjų atstovė teigia nerimaujanti, ar nuostoliai bus kompensuoti.
„Puikiai suprantame, kad Vyriausybė ėmėsi sprendimų negalvodama apie tai, kaip išsispręs mūsų situaciją, taip staigiai nuspręsdama drausti mums dirbti“, – BNS sakė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolantas Mačiulienė.
Prieš naujus ribojimus grožio salonai pripažįsta: šiuo metu yra „labai, labai karšta“
Nuo trečiadienio šalies grožio salonai bus priversti nutraukti veiklą, siekiant mažinti nebūtinus kontaktus. Likus dviem dienoms iki numatytų ribojimų įsigaliojimo, grožio paslaugas teikiančios įmonės linkusios itin lanksčiai prisitaikyti prie klientų poreikių.
Nuo trečiadienio (gruodžio 16 dienos) 0 val. 00 min iki sausio 31 d., siekiant mažinti nebūtinų kontaktų kiekį šalyje, bus draudžiama teikti kontaktines paslaugas, tarp jų – atlikti grožio procedūras.
Karantinas išbaidė grožio paslaugų klientus – kosmetologių ir vizažisčių kėdės tuštėja
Karantino kirtis daliai verslo gerokai praretino ir grožio paslaugų klientus. Nors kirpykloms ir grožio salonams leista dirbti, bet šie skundžiasi nebeturintys su kuo tai daryti. Ypač nubyrėjo kosmetologių ir vizažisčių klientų ratas.
Žinomos panevėžietės Elonos makiažo ir grožio studijoje nuo pat ryto darbo turi manikiūrininkė ir kirpėja. Vienos klientė tvarkosi nagus, kitai – atnaujinama plaukų spalva. Abi į vizitą užsirašė iš anksto.
Grožio procedūros ir karantinas: kiek brango paslaugos?
Švelnėjant karantino sąlygoms duris atvėrė grožio salonai. Atlikta tyrimas rodo, kad keitėsi tiek pačių salonų veikla, tiek klientų įpročiai, o dalis paslaugų – pabrango. Vis dėlto kai kurie kirpėjų ir grožio specialistų atstovai tikina – paslaugos teikiamos įprastomis kainomis.
„Treatwell“, turinti internetinę platformą, per kurią gyventojai gali užsiregistruoti grožio paslaugoms, pateikė ataskaitą apie grožio rinką Europoje po karantino švelninimo.
Grožio salonai vardija sunkumus: kai kurie planuoja kelti kainas
Vyriausybei švelninant karantino sąlygas, nuo balandžio 27-osios duris klientams pravėrė šalies kirpyklos. O štai nuo gegužės 18 dienos bus leidžiama atnaujinti veiklą visoms grožio paslaugoms: kūno priežiūros, soliariumo, tatuiravimo, papuošalų vėrimo ir kt.
Atnaujintios taisyklės grožio paslaugų teikėjams: kai kurie klientai gali būti neįleisti
Kirpyklų bei nagų priežiūros salonų darbuotojai nuo šiol galės klientus aptarnauti dėvėdami tik apsaugines veido kaukes. Siekiant užtikrinti saugų klientų aptarnavimą, jas privaloma keisti po kiekvieno kliento, rašoma pranešime spaudai.
Epidemiologai: per karantiną atsipalaidavę lietuviai visiems kelia pavojų
Anarchija grožio salonuose. Epidemiologai pašiurpę – dažniausiai taisyklių nesilaikoma būtent ten. Stilistai atkerta – padoriai apkirpti su apsauginėmis pirštinėmis, deja, įmanoma, toli gražu ne visada. Be to, tampa akivaizdu, kad karantino taisyklės tautiečiams neberūpi. Vis daugiau žmonių po viešas vietas slampinėja su kaukėmis pasmakrėse ar iš jų laisvai kyšančiomis nosimis lyg tarp kitko prisidengus tik burną.
Patikrino, kaip per karantiną dirba grožio salonai: daugiausia pažeidimų dviejuose miestuose
NVSC specialistai šį ilgąjį savaitgalį visose Lietuvos savivaldybėse tikrina, ar nepažeidžiami reikalavimai, nustatyti prekybos, paslaugų teikimo ir kitoms vietoms sušvelninto karantino metu.
Grožio salonai atvėrė duris: štai ką būtina žinoti
Pradėjus antrąjį karantino švelninimo etapą ir pradėjus veikti kirpykloms bei nagų priežiūros salonams, parengtos rekomendacijos, kaip užtikrinti saugų klientų aptarnavimą šiose grožio paslaugų teikimo vietose.
Karantino metu leidžiama teikti plaukų priežiūros (plaukų plovimo, plaukų kaukių dėjimo, kirpimo, skutimo, šukuosenos formavimo, dažymo, ilgalaikio plaukų sušukavimo, tiesinimo, barzdų kirpimo) paslaugas ir nagų priežiūros (manikiūro, pedikiūro, dirbtinių nagų priauginimo) paslaugas.
Klientai puola registruotis į grožio salonus: bijo antro viruso smūgio
Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas, nuo pirmadienio į darbus galės grįžti grožio specialistai. Pasak Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentės Jolantos Mačiulienės, per karantino laikotarpį susidarė klientų „kamštis“, todėl dabar visi puolė registruotis. Specialistams reikės gerai pasukti galvas, kaip juos protingai paskirstyti. J. Mačiulienės teigimu, jaučiama žmonių panika, kad tik neateitų antroji banga ir vėl visko neuždarytų.
Paviešino, kam Vyriausybė planuoja leisti atnaujinti veiklą: sąraše grožio salonai, lauko kavinės
Vyriausybė numato leisti atnaujinti veiklą lauko kavinėms, grožio salonams, sportuoti ir lankytis muziejuose bei bibliotekose, rodo antradienio vakarą paskelbtas nutarimo projektas.
Projekte, kuris bus svarstomas trečiadienį, siūloma leisti atnaujinti veiklą lauko kavinėms, kai kurių grožio paslaugų tiekėjams, organizuoti vairavimo egzaminus, lankytis golfo, teniso, sporto aikštynuose, zoologijos, botanikos soduose, kurie yra lauke, taip pat bibliotekose ir muziejuose.
„Žalių“ grožio salonų pradininkės Lietuvoje: žmonės nebenori būti gražūs bet kokia kaina
Paskutiniu metu ekologiškumo, atsakingo vartojimo idėjos dažnai tampa prioritetu daugelyje šalių visame pasaulyje. Ne išimtis ir grožio pramonė, kur saikingas sveikų, saugių produktų vartojimas itin svarbus ne tik aplinkai, bet ir mūsų sveikatai. Svetur vis populiarėja „green“ (liet. „žalias“) grožio salonai, kuriuose viskas, nuo interjero iki naudojamų priemonių bei siūlomų paslaugų, yra paremta natūralumo, sveikatos ir aplinkos tausojimo idėja. Tokių salonų galima rasti ir Lietuvoje.
Užkirs kelią savivaliavimui: grožio salonuose imtos tirti skirtingos kainos vyrams ir moterims
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba šią savaitę pradėjo keturis tyrimus dėl grožio salonų, atsisakiusių pakeisti kainoraščius, kur nurodytos skirtingos paslaugų kainos vyrams ir moterims. Trims salonams Vilniuje ir vienam Šiauliuose išsiųstas oficialus kreipimasis su prašymu pateikti įrodymus, kad jie vartotojams, nesvarbu, kokia jų lytis, taiko vienodas apmokėjimo sąlygas už tokias pačias ir vienodos vertės paslaugas.
Ultimatumas grožio salonams: kainos vyrams ir moterims skirtis negali
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba šią savaitę žada pradėti pirmuosius du tyrimus prieš grožio salonus, atsisakiusius pakeisti kainoraščius, kur nurodytos skirtingos paslaugų kainos vyrams ir moterims. Tokių priemonių imamasi vykdant socialinę kampaniją „Kaina neturi lyties“. Jos metu daugiau kaip šimtas kirpyklų ir grožio salonų įspėti, kad jų kainodara pažeidžia lygių galimybių įstatymus, jiems duotos dvi savaitės pakeisti kainoraščius.