• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Amerikietis iš „Temu“ užsisakė žaislą šunims, tačiau jam buvo pristatytas paslaptingų sėklų maišelis. Pirkėjams buvo patariama saugotis įtartinų siuntinių, ypač tokių, kurie kelia pavojų biologiniam saugumui, rašoma „Mirror“.

Amerikietis iš „Temu“ užsisakė žaislą šunims, tačiau jam buvo pristatytas paslaptingų sėklų maišelis. Pirkėjams buvo patariama saugotis įtartinų siuntinių, ypač tokių, kurie kelia pavojų biologiniam saugumui, rašoma „Mirror“.

REKLAMA

Vyras internetu užsisakė pigių prekių parduotuvės „Temu“ žaislą, kuris skirtas šunims, tačiau gavo paslaptingą sėklų pakuotę.

Teksaso valstijos (JAV) pareigūnai teigė, kad tai naujausias incidentas, kai iš Kinijos atsisiunčiamos tam tikros prekės, o pristatomos sėklos.

Po šio įvykio baiminamasi dėl galimo pavojaus JAV biologiniam saugumui. Taip pat susirūpinta, kaip sėklos, kurios, kaip vėliau paaiškėjo, priklauso invazinei rūšiai, galėjo į muitinę patekti nepastebėtos.

Atsiuntė invazinio augalo sėklas ir maistinį tirpalą

Sėklos, kurios buvo užplombuotame maišelyje, identifikuotos kaip šventojo lotoso sėklos arba Nelumbo nucifera, dar vadinamo indiškuoju lotosu.

REKLAMA
REKLAMA

Kartu su jomis buvo gabenamas neženklintas skystis, kuris, kaip buvo patvirtinta, yra maistinis tirpalas.

Šventasis lotosas, iš Azijos kilęs vandens augalas, daugelyje regionų laikomas invaziniu vandens augalu. JAV šiuo metu jis įtrauktas į federalinį kenksmingų piktžolių sąrašą, o Viskonsino valstijoje yra visiškai uždraustas.

REKLAMA

Po naujausio atradimo Teksaso žemės ūkio komisaras Sidas Milleris sakė: „Amerikiečiai visoje šalyje turi išlikti budrūs. Negalima pamiršti biologinio saugumo svarbos mūsų šaliai.“

Ir pridūrė: „Mums reikia visų paramos, kad praneštume apie šiuos neprašytus paketus iš Kinijos.“

Visi, gavę siuntinį, kurio viduje nesitikėjo rasti sėklų, turėtų jo neatidaryti ir nedelsdami susisiekti su Žemės ūkio departamentu, teigiama pranešime spaudai.

S. Milleris sakė, kad siuntiniai niekada neturėjo patekti per muitinę, ir tęsė: „Be tinkamų dokumentų ir sutikimo siunta neatitiko įvežimo į Jungtines Valstijas sąlygų. Turime pašalinti šią biologinio saugumo apsaugos spragą.“

 

o fantazija pas žmogusus
yra pasiūlymas keisti pavadinimą - ne pigu lt, o brangiau nerasite lt
Pirkite pigu lt arba senukuose
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų