Pirmąją pergalę naujame Eurolygos sezone įsirašė Madrido „Real“ (1/1) klubas, kuris namuose 93:86 (24:24; 26:23; 18:17; 25:22) nugalėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkus (0/2).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Serge'as Ibaka, kuris surinko 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir padavė 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo 15 taškų pelnęs Carlikas Jonesas.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, sparčiai auginę savo persvarą (8:15). Visgi, aikštės šeimininkai greitai reagavo į situaciją ir netruko atsakyti atkarpa 6-0 (14:15) ir dar iki ketvirčio pabaigos išlygino rezultatą (24:24).

Antrajame kėlinyje Madrido ekipa perėmė iniciatyvą ir persvėrė svarstykles savo naudai (33:26).

Serbijos klubas oponentų pernelyg nepaleido ir šie daugiau neatsiplėšė. Ketvirtajame kėlinyje pastarojo deficitas sumenko iki 2 taškų (68:66).

Dar arčiau priartėti nebuvo leista. Ch.Mateo kariauna čia pat smūgiavo spurtu net 15-0 ir šis jau tapo pražūtingas varžovui (83:66).

Belgrado krepšininkams po jo nepavyko sugrįžti į rungtynes ir teko pripažinti aikštės šeimininkų pergalę – 93:86.

„Real“: Serge'as Ibaka 15 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Džananas Musa 12 (4 atk. kam.), Xavieras Rathanas-Mayesas 12 (2 rez. perd.), Eli Ndiaye (3 atk. kam.), Mario Herzonja (3 atk. kam.) ir Gabrielis Deckas (1 atk. kam.) po 10, Edy Tavaresas (3 atk. kam., 1 rez. perd.) ir Facundo Campazzo (6 atk. kam., 11 rez. perd.) po 8, Alberto Abalde 4 (4 atk. kam., 1 rez. perd.).

„Partizan“: Carlikas Jonesas 15 (1 atk. kam., 3 rez. perd.), Sterlingas Brownas 12 (4 atk. kam., 2 rez. perd.), Vanja Marinkovičius 12 (2 atk. kam., 4 rez. perd.), Frankas Ntilikina (1 rez. perd.) ir Tyrique Jonesas (4 atk. kam., 2 rez. perd.) po 11, Brandonas Daviesas 8 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Isaacas Bonga 6 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Gabrielis Lundbergas 6 (2 atk. kam.), Mario Nakičius 5 (2 atk. kam.)