Ketvirtadienio vakarą Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (2/0) susikovė su Miuncheno „Bayern“ (1/1) ekipa. Šiame susitikime gana užtikrintą pergalę 94:79 (25:16; 22:18; 19:24; 28:21) pasiekė Ergino Atamano auklėtiniai.

M. Grigonis jau antrose paeiliui Eurolygos rungtynėse buvo blankus, surinko vos 2 taškus ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausiai lietuvio ekipoje rungtyniavo Mathiasas Lessortas, kuris surinko 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Devinas Bookeris, kurio sąskaitoje – 15 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Aikštės šeimininkai mačą pradėjo itin užsivedę ir spurtavo 10-0, kas iškart leido susikrauti dviženklį pranašumą (10:0). Dar pirmajame kėlinyje ekipas skyrė net 15 taškų (25:10).

Iki didžiosios pertraukos Atėnų klubas neketino sustoti ir sugebėjo labiau nutolti (40:22).

Nors trečiajame kėlinyje, bent jo pradžioje, ir toliau dominavo čempionai (57:38), bet bavarai neketino taip tiesiog pasiduoti ir laukti finalinės sirenos. Pastarieji dar iki lemiamo ketvirčio nurėžė deficitą iki 8 taškų (66:58).

Ketvirtajame kėlinyje vokiečių atsilikimas dar sumenko (70:65). Nepaisant to, graikai varžovus čia pat stabdė ir atvėsino spurtu 8-0, kuris padėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą ir numalšinti oponentų šturmą (78:65).

Vėliau Atėnų krepšininkai atgal nebesižvalgė ir išlaikė pergalę savo rankose – 94:79.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 22 (9/11 dvit., 4/6 baud., 27 n. b.), Kendrickas Nunnas 17 (7 rez. perd.), Juancho Hernangomezas 12 (11 atk. kam.), Jerianas Grantas 11 (3 per. kam.), Lorenzo Brownas 9 (5 rez. perd., 3 per. kam.), Omeras Yurtsevenas 8.

„Bayern“: Devinas Bookeris 15 (5/9 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud., 7 atk. kam.), Carsenas Edwardsas 14, Yamas Madaras 11 (6 rez. perd.), Shabazzas Napieras ir Danko Brankovičius po 8, Nickas Weileris-Babbas, Johannesas Voigtmannas ir Andreasas Obstas po 6.