Ketvirtadienio vakarą Vilerbane (Prancūzija) įvyko ASVEL (1/1)  ir Bolonijos „Virtus“ (0/2) akistata, kurioje netrūko intrigos, tačiau galiausiai 87:85 (38:27; 19:22; 16:21; 14:15) triumfavo šeimininkai.

Rezultatyviausias ASVEL žaidėjas buvo Nealas Sako, kuris surinko dvigubą dublį. Jis pelnė 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Tuo tarpu Bolonijos ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Isaia Cordinier, kurio sąskaitoje – 23 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Pirmajame kėlinyje abi komandos pamiršo, ką reiškia gynyba ir tai buvo labai palanku ASVEL ekipai – net 38 taškus sumetę aikštelės šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą – 38:27. Atkutusi „Virtus“ antrajame ketvirtyje ėmė artėti varžovų link, bet skirtumą iki pertraukos sumažino nežymiai – 49:57.

Antroje dvikovos dalyje svečiai iš Italijos spurtavo 13:0 ir 28-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 68:68. Vis dėlto po trijų kėlinių priekyje išliko Vilerbano klubas – 73:70.

Ketvirtajame ketvirtyje užvirė atkakli kova taškas į tašką ir dvikovos nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę – jai prasidėjus dar buvo lygu – 85:85. Nealas Sako pataikė vieną baudą iš dviejų (86:85), o Tornike Shengelijos metimas skriejo pro šalį. Likus 13 sekundžių pražangą išprovokavęs Theo Maledonas, kurio ranka irgi sudrebėjo – 87:85. Lemiamos „Virtus“ atakos metu Isaia Cordinier metimą blokavo N.Sako.

ASVEL: Nealas Sako 19 (11 atk. kam., 30 naud. bal.), Theo Maledonas 17 (5/10 dvitaškiai, 23 naud. bal.), Nando De Colo 16 (2/8 tritaškiai, 8 rez. perd.), Shaquille‘as Harrisonas 13 (7 atk. kam.), Admiralas Schofieldas 9.

„Virtus“: Isaia Cordinier 23 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud. bal.), Mouhametas Dioufas 15, Alessandro Pajola 11 (5 rez. perd.), Willas Clyburnas ir Tornike Shengelija po 9.