Pergale naują NBA sezoną pradėjo Los Andželo „Lakers“ (1/0) klubas, kuris namuose 110:103 (22:23, 33:19, 27:32, 28:29) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (0/1) krepšininkus.

Šiąnakt pirmą kartą oficialiose NBA rungtynėse kartu žaidė tėvas ir sūnus – antrajame ketvirtyje į aikštę kartu išėjo LeBronas ir Bronny Jamesai.

B.Jamesas žaidė tris minutes, per kurias pasižymėjo trimis pramestais metimais ir atkovotu kamuoliu, o L.Jamesas įmetė 16 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Los Andželą į priekį vedė nesustabdomas Anthony Davisas, kuris įmetė 36 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 4 perdavimus. Aukštaūgis pataikė 10 metimų iš 20.

Pralaimėjusiems Anthony Edwardsas pelnė 27 taškus, Julius Randle - 16.

„Lakers“ rungtynėse į priekė pabėgo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 33:19. Tuomet skirtumas augo ir vienu metu šeiminiinkai pirmavo 51:32.

„Timberwolves“ po pertraukos skirtumą stabilizavo, bet niekaip negalėjo labiau priartėti.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje pavyko sumažinti atsilikimą iki 91:99, bet „Lakers“ čia pat irgi atsakė taškais ir vėl pabėgo. Galiausiai finalinė sirena paskelbė „Lakers“ ekipos pergalę.

„Lakers“: Anthony Davisas 36 (10/20 dvit., 16 atk. kam.), Rui Hachimura 18 (5 atk. kam.), LeBronas Jamesas 16 (6/12 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Austinas Reavesas 12 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 10 (4 atk. kam.), D'Angelo Russellas 9.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 27 (6 atk. kam., 4 kld.), Juliusas Randle'as 16 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Nickeilas Alexander-Walkeris 14 (5 atk. kam.), Rudy Gobertas 13 (14 atk. kam.), Nazas Reidas 12, Donte DiVincenzo 10.