Pergale ir pakartotu NBA visų laikų rekordu sezoną pradėjo titulą ginantis Bostono „Celtics“ (1-0) klubas, kuris namuose 132:109 (43:24, 31:31, 39:32, 19:22) įveikė Niujorko „Knicks“ (0–1).

Čempionai siautėti pradėjo jau pirmajame kėlinyje, kai pataikė net dešimt tritaškių. Užsikūrusi puolimo mašina leido jiems iškart pirmauti net 43:24.

Vėliau skirtumas kurį laiką buvo panašus, o po didžiosios pertraukos ėmė dar labiau augti ir galiausiai tapo visai triuškinamas (123:91). Lemiamame mačo kėlinyje svečiai kiek priartėjo, bet Bostono klubas vis vien šventė užtikrintą pergalę.

Tritaškių fiestą surengę „Celtics“ rungtynėse pataikė 29 tritaškius iš 61 ir pakartojo kelis kartus ju fiksuotą NBA visų laikų rekordą.

Įdomu tai, kad jie turėjo daug šansų ir pakartoti rekordą, bet prametė paskutinius net 13 tritaškių.

Nesustabdomas „Celtics“ gretose buvo lyderis Jaysonas Tatumas, patakięs net 8 iš 11 tritaškių ir iš viso pelnęs 37 taškus.

Pralaimėjusių neišgelbėjo po 22 taškus pelnę Jalenas Brunsonas ir Milesas McBride'as.

Beje, prieš rungtynes Bostono klubo krepšininkams buvo įteikti čempionų žiedai. Jie praėjusio sezono NBA finale įveikė Dalaso „Mavericks“ ekipą.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 37 (8/11 trit., 10 rez. perd.), Derrickas White'as 24 (6/10 trit., 4 rez. perd.), Jaylenas Brownas 23 (5/9 trit., 7 atk. kam.), Jrue Holiday 18 (4/6 trit.), Alas Horfordas 11 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Samas Hauseris 10.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas ir Milesas McBride'as ) po 22, Mikalas Bridgesas 16, Joshas Hartas ir Karlas-Anthony Townsas (7 atk. kam.) po 12.