„Pavienių pagalbos iniciatyvų būta ne vienos, tačiau vieningos Lietuvos mastu ne. Tai pirmas kartas, kuomet pagalbos gali kreiptis bet kas ir iš bet kurio šalies rajono. Tam apjungėme visus šalies medžiotojus bei žvejus, kurie tiek mėsą ar žuvį, tiek jos gaminius, mielai padovanos sunkiau gyvenantiems Lietuvoje“, – sako jis.
Nemokamai dalins žvėrieną ir žuvį
„Medžiotojai ir žvejai nori pasidalinti savo laimikiu ir nudžiuginti tuos, kuriems didžiosios metų šventės gali atrodyti liūdnesnės. Tai ne tik žvėriena, bet ir žmogiškumo, bendruomeniškumo bei gerumo ženklas, kuris gali pradžiuginti stokojančių žmonių gyvenimus.
Būkime kartu, dovanokime žvėrieną / žuvį ir rūpestį tiems, kuriems jų trūksta, nes Kalėdos yra laikas, kai visi galime padaryti pasaulį truputį geresniu“, – prie akcijos kviečia jungtis LMŽD direktorius.
Anot jo, medžiotojų ir žvejų dovanas gauti norintys kviečiami kreiptis į vietos LMŽD rajoninius skyrius (kontaktus rasite www.lmzd.lt) ar parašyti specialiai tam sukurtoje socialinių tinklų paskyroje „Medžiotojaidalinasi“, rašoma pranešime spaudai.
Tuo tarpu žvejai ar medžiotojai gamtos dovanas gali pristatyti ir į vietos skyrius, ar tiesiogiai tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Tai puiki proga prisidėti prie visuomenės gerovės, suteikiant šventinį džiaugsmą ir šilumą tiems, kurie jo laukia.
„Gamtoje praleistas laikas į gyvenimo trukmę nesiskaičiuoja, o jos dovanos gali pakeisti daugelio gyvenimo kokybę. Tad dalindamiesi jos turtais, norime ne tik padėti, bet ir įkvėpti tikėjimo, kurio kartais taip trūksta sudėtingose gyvenimo situacijose“, – sako Laimonas Daukša.
LMŽD vadovo teigimu, žvėriena, žuvimi ir jų gaminiais šalies medžiotojai ir žvejai dalinsis iki šių metų galo.
Remiantis naujausiais „Baltijos tyrimų“ visuomenės nuomonės apklausos duomenimis, lapkričio mėnesį 15 proc. Lietuvos gyventojų teigė, kad jie stokoja pinigų būtiniausioms prekėms (maistui ar drabužiams).
Tarp mažiausiai pasiturinčių gyventojų (šeimos pajamos iki 1200 eurų per mėnesį) tokių buvo 36 proc., tarp vyresnių nei 50 metų amžiaus – 22 proc.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!