vilma martinkaitienė
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilma martinkaitienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilma martinkaitienė“.
Į Seimą nepatekę buvę kolegos užėmė padėjėjų vietas
Gausus Seimo narių padėjėjų sekretorių būrio išlaikymas atsieina milijonus litų, bet politikai įsitikinę, kad mokesčių mokėtojams nebūtina žinoti, kas įdarbinama.
Informacija apie Seimo kanceliarijoje įdarbintus parlamentarų talkininkus itin slepiama, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.
Personalo skyriaus darbuotojai nurodė, kad Seimo nariai padėjėjus pasirenka asmeninio politinio pasitikėjimo pagrindais, todėl nurodė kreiptis į pačius parlamentarus.
Seimo viešbučiuose – šurmulys
Norą gyventi dviejuose Seimo viešbučiuose pareiškė 65 parlamentarai. Tačiau kai kurie jų vis dar glaudžiasi privačiuose viešbučiuose ir laukia, kol bus suremontuotas tarnybinis būstas.
Vakar baigėsi terminas, kai iš Seimo viešbučio sostinės Gedimino prospekte turėjo išsikraustyti visi prieš mėnesį pasibaigusios kadencijos parlamentarai. Iki šiol tarnybiniame bute Seimo viešbutyje gyvena buvęs kultūros ministras kaunietis Jonas Jučas.
Daugiausiai po Seimo rinkimų „nukraujavo“ Darbo partija
Daugiausiai senosios kadencijos parlamentarų su Seimu atsisveikina iš Darbo partijos, tuo tarpu konservatorių gretose praradimų nėra.
2004 metais gavę daugiausiai vietų Seime - 39, nors ir nubyrėjus daliai narių, baigiantis kadencijai „darbiečiai“ turėjo 23 narių frakciją. Po šių Seimo rinkimų, kuriuose dalyvavo koalicijoje su Leiboristų partija, „darbiečiai“ gavo 10 vietų Seime.
Politikai maudosi milijonuose
Vakar paskelbtos praėjusių metų turto deklaracijos rodo, kad aukščiausius postus valstybėje užimantiems politikams, Seimo ir Vyriausybės nariams bei valdininkams pinigų netrūksta, rašo „Lietuvos žinios“.
Pirmieji valstybės asmenys - prezidentas Valdas Adamkus ir premjeras Gediminas Kirkilas neturi nekilnojamojo turto, nors sąskaitose sukaupę nemenkas pinigų sumas. Tačiau net ir 100 tūkst. litų siekiančios santaupos neprilygsta jų sutuoktinių valdomoms lėšoms.
Beveik kas trečias Seime – milijonierius
Prieš ketverius metus atėję dirbti į Seimą milijonieriais save tituluoti galėjo 28 parlamentarai. Besibaigiant šio Seimo kadencijai milijonieriais vadinti jau galima per keturiasdešimt Seimo narių.
Pagal trečiadienį viešai paskelbtas politikų, valstybės tarnautojų, pareigūnų turto ir pajamų deklaracijas 2007 metais Seime dirbo 43 milijonieriai.
Tarp „Valstybės žiniose“ paskelbtų deklaracijų nepavyko rasti socialdemokrato Viačeslavo Škilio deklaracijos.
Aušra Lėka: įstatymus leisti nori jų pažeidėjai
Konservatorius Juozas Butkevičius, paklaustas, ar pats balsuotų už žmogų, teistą dėl nusikaltimo valstybei, gražbylyste neužsiima. „Jei man pačiam taip nebūtų nutikę, sunkiai suprasčiau tokį kandidatą“, - mušasi krūtinėn į Seimą su Tėvynės sąjunga ir krikščionimis demokratais pasirengęs J.Butkevičius.
Darbo partija
Darbo partija buvo įkurta 2003 metų spalio 18 dieną.
Pirmajame (steigiamajame) jos suvažiavime, vykusiame Vilniuje, dalyvavo per 1000 Lietuvos piliečių. Jame buvo išrinkta partijos vadovybė, patvirtinti veiklos programos prioritetai. Partijos pirmininku tapo Viktoras Uspaskich.
2003 m. lapkričio 25 d. Darbo partija buvo oficialiai įregistruota Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijoje.
Ką milijonieriams pavyko nuveikti politikoje
Trečdalis šio kadenciją baigiančio Seimo narių - milijonieriai. Jų valdomas turtas ir grynieji - nuo vieno iki daugiau kaip šešiasdešimties milijonų litų. Bet kitos kadencijos Seime dalies turtuolių nebeliks. Ir ne dėl to, kad jie nebebus perrinkti. Jie laisva valia atsisako politinių ambicijų.
Aistros dėl atliekų persikėlė į savivaldybę
Uoliai tarybos posėdžių salę saugantys trys apsaugos darbuotojai. Prie durų budintys du policininkai, papildomai iškviesti dar du tvarkos sergėtojų ekipažai. Tiek policininkų ir apsaugininkų į Vilniaus savivaldybės tarybos posėdį vakar susirinkę politikai dar neregėjo, rašo „Lietuvos Ryto“ priedas „Sostinė.Policininkai prie savivaldybės skubėjo įjungę automobilių švyturėlius. Mat jie suprato, kad per neramumus jau dūžta pastato langų stiklai. Vėliau paaiškėjo, jog tai – klaidinga informacija.
Seimūnės pozicija dėl atliekų šalinimo kelia abejonių
Aplinkos ministerijos parengtą Strateginį atliekų tvarkymo planą kritikuojanti Seimo narė Vilma Martinkaitienė piktinasi, kad jame numatyta dalį atliekų deginti, o esą atliekų rūšiavimo problemos nesprendžiamos. Oponentai teigia, kad taip sakydama parlamentarė vėl gali įsipainioti į viešųjų ir privačių interesų konfliktą, rašo lrt.
REKLAMA
REKLAMA
Parlamentarei koją kiša šiukšlės
Seimo narė Vilma Martinkaitienė gali atsidurti viešųjų ir privačių interesų konflikto epicentre. Prieš kelerius metus etikos sargų išbarta parlamentarė ir vėl susirūpino atliekomis. Kaip rašo "Lietuvos žinios", V.Martinkaitienė užsipuolė ir korupcija apkaltino esą atliekų rūšiavimo problemos nesprendžiančią ir siauriems verslininkų interesams atstovaujančią Aplinkos ministeriją.
Seimas ir Vyriausybė žais ping-pongą
Vyriausybės ir Seimo atstovų komandos penktadienį susirungs stalo teniso turnyre, kuris rengiamas minint 80-ąsias šio žaidimo metines Lietuvoje.Kaip BNS sakė turnyro iniciatorius Vilniaus stalo teniso klubo "Ping-pong" prezidentas Helmutas Lisinas, Vyriausybei varžybose atstovaus premjeras Gediminas Kirkilas, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys, kiti vyriausybinių institucijų vadovai.
Vienmandatėse apygardose geriausiai sekėsi “darbininkams” ir konservatoriams
Į antrąjį Seimo rinkimų turą vienmandatėse apygardose daugiausiai pateko Darbo partijos (DP) ir Tėvynės sąjungos (TS, konservatorių) iškelti kandidatai. Dar penki politikai vienmandatėse apygardose į Seimą išrinkti jau pirmajame ture.
Spalio 24 dieną vyksiančiame antrajame rinkimų ture varžysis 49 Darbo partijos kandidatai, 20 Tėvynės sąjungos, 17 Liberalų ir centro sąjungos atstovų, 15 socialdemokratų kandidatų.
Darbo partija nekels savo kandidato prieš A. Paulauską ir P. Auštrevičių
Seimo rinkimus nusiteikusi laimėti populistinė Darbo partija penktadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė savo kandidatų daugiamandatėje ir vienmandatėse rinkimų apygardose sąrašus. Paaiškėjo, kad partija nekels savo kandidatų prieš Seimo pirmininką Artūrą Paulauską ir Petrą Auštrevičių.
"Kuo daugiau (vietų - BNS) paimsime, tuo Lietuvai bus geriau", - žurnalistams teigė Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas, paklaustas, kiek partija tikisi laimėti vietų.