snoras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „snoras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „snoras“.

„Snoro“ byloje kalėti nuteistų Antonovo ir Baranausko advokatai apskundė nuosprendį – prašo nesiųsti klientų į kalėjimą

Kalėti nuteistų bankrutavusio banko „Snoras“ vadovų ir akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko advokatai apskundė jų klientams paskelbtą nuosprendį ir prašo jų nesiųsti į kalėjimą. Lapkritį Vilniaus apygardos teismas buvusius bankrutavusio banko „Snoras“ vadovus ir akcininkus pripažino kaltais dėl visų jiems pareikštų kaltinimų ir abiem skyrė daugiau nei 10 metų realią laisvės atėmimo bausmę. Jie pripažinti kaltais dėl didelės vertės – daugiau nei 509 mln.

Žiniasklaida: buvęs „Snoro“ savininkas Antonovas gali būti nebegyvas

Gali būti, kad už akių nuteisto „Snoro“ savininko ir vadovo Vladimiro Antonovo jau nebėra gyvųjų tarpe, skelbia delfi. Skelbiama, kad jis dar pernai metų pabaigoje buvo pagrobtas ir nužudytas. Prašymas pripažinti jį mirusiu yra pasiekęs ir Vilniaus apygardos teismą.

Teismas buvusiems „Snoro“ banko savininkams už akių skyrė 10,5 metų laisvės atėmimo

Vilniaus apygardos teismas buvusiems jau likviduoto „Snoro“ banko savininkams, Rusijoje besislapstantiems Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui skyrė po 10,5 metų laisvės atėmimo bausmę dėl didelės vertės banko turto iššvaistymo. Teismo duomenimis, V. Antonovo šeima Rusijoje prašo jį pripažinti mirusiu.
2024-11-05

Teismas skelbs nuosprendį buvusiems banko „Snoras“ vadovams Antonovui ir Baranauskui

Vilniaus apygardos teismas antradienį ketina skelbti nuosprendį buvusiems bankrutavusio banko „Snoras“ vadovams ir akcininkams Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui. Generalinė prokuratūra siekia, kad abu jie už akių būtų nuteisti daugiau nei 10-ties metų kalėjimo bausme. Abu kaltinamieji teismo salėje taip ir nepasirodė, nuo 2011 m. jie yra ieškomi policijos, 2011 metų lapkričio 16-ąją nacionalizuotam „Snorui“ gruodį buvo iškelta bankroto byla.

Teismas dviem mėnesiams atidėjo nuosprendžio paskelbimą bankrutavusio banko „Snoras“ vadovams Antonovui ir Baranauskui

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį dviem mėnesiams atidėjo nuosprendžio paskelbimą buvusiems bankrutavusio banko „Snoras“ vadovams ir akcininkams Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui. „Nuosprendis bus skelbiamas lapkričio 5 dieną, atidėtas dėl didelės bylos apimties ir teisėjo užimtumo“, – Eltai sakė teismo atstovė Lina Nemeikaitė. Generalinė prokuratūra siekia, kad abu jie būtų nuteisti daugiau nei 10-ties metų kalėjimo bausme.
2024-09-02

Teismas skelbs nuosprendį bankrutavusio banko „Snoras“ vadovams Antonovui ir Baranauskui

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį skelbs nuosprendį buvusiems bankrutavusio banko „Snoras“ vadovams ir akcininkams Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui. Generalinė prokuratūra siekia, kad abu jie būtų nuteisti daugiau nei 10-ties metų kalėjimo bausme. „Snoro“ byloje prokuroras siūlė V. Antonovui ir R. Baranauskui paskirti galutinę subendrintą bausmę – kiekvienam po 10 metų 6 mėnesius laisvės atėmimo.

„Snoro“ byla: Antonovui ir Baranauskui gresia daugiau nei 10 metų kalėjimo, tačiau ieškinys sumenko iki 105 mln. eurų

Generalinė prokuratūra siekia, kad buvę bankrutavusio banko „Snoras“ vadovai ir akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas būtų nuteisti daugiau nei 10 metų kalėjimo bausme. Šios bausmės prokuroras Darius Stankevičius per baigiamąsias kalbas prašė Vilniaus apygardos teismo. Teismas nuosprendį žada skelbti rugsėjo pradžioje. „Snoro“ byloje prokuroras pasiūlė V. Antonovui ir R. Baranauskui paskirti galutinę subendrintą bausmę – kiekvienam po 10 metų 6 mėnesius laisvės atėmimo.
2024-08-17

Rusiški šaltiniai praneša, kad buvęs „Snoro“ savininkas Antonovas galimai buvo pagrobtas

Maskvoje dingo bankininkas, buvęs „Portsmouth“ futbolo klubo savininkas ir daugelio rezonansinių bylų liudininkas Vladimiras Antonovas. Prieš du mėnesius jis nuėjo į susitikimą ir nebegrįžo. Tą remiantis savais šaltiniais šeštadienį paskelbė „kom1.org“. Pasak su situacija susipažinusio šaltinio, Naujųjų metų išvakarėse buvęs „Snoro“ savininkas V. Antonovas restorane susitiko su draugu. Pokalbio metu jis pasakė, kad jam reikia išeiti penkioms minutėms, kad su kažkuo susitiktų.
69 2024-02-24

Arbitražas nenagrinės Rusijos ieškinio Lietuvai dėl nacionalizuotų „Snoro“ akcijų

Tarptautinis arbitražo teismas atsisakė nagrinėti Rusijos investuotojų teisių gynimo užsienio šalyse fondo ieškinį prieš Lietuvą – fondas reikalavo priteisti daugiau nei 1 mlrd. eurų Rusijos piliečio Vladimiro Antonovo tariamai patirtą žalą dėl 2011 metais žlugusio banko „Snoras“ nacionalizuotų akcijų. Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce, ICC) arbitražo teismas Paryžiuje liepos 1 dieną priėmė galutinį sprendimą, antradienį pranešė Finansų ministerija.

Žiniasklaida: „Snoro“ atgautų 105 mln. eurų neužteks ir pirmam kreditoriui

Bankrutavusio banko „Snoras“ iš Šveicarijos banko „Julius Baer & Co. Ltd.“ atgautų 105 mln. eurų neužteks ir pirmam kreditoriui, rašo portalas vz.lt. Anot portalo, 105 mln. eurų pirmiausia nukeliaus draudimo išmokas indėlininkams išmokėjusiam „Indėlių ir investicijų draudimui“ – jis ji išmokėjo 1,19 mlrd. eurų, iš kurių beveik 900 mln. eurų buvo pasiskolinusi iš Finansų ministerijos.  Iki praėjusių metų pabaigos bendrovei buvo pavykę atgauti beveik 848 mln. eurų.
2022-07-08
REKLAMA
REKLAMA

Romanovas giriamas Rusijoje: už „paskutines kapeikas" išpirko Sovietų Sąjungos laivo denį

Rusijoje besislapstančio, bankrutavusio ir lietuvių milijonus nusinešusio Ūkio banko savininko Vladimiro Romanovo pirkinys – Sovietų Sąjungos povandeninio laivo denis. Kremliaus propagandistai sako, kad V. Romanovas jį išgelbėjo nuo sunaikinimo ir jam įsigyti išleido paskutines kapeikas – maždaug pusę milijono dolerių. 28 metrų ilgio ir 11 metrų aukščio milžiniško povandeninio laivo denis, kur buvo sumontuota jo valdymo įranga, stūkso Nikulskajos kaime Pamaskvėje.
2021-02-11

Dėl „Snoro“ iš valstybės prisiteisė šimtus tūkstančių eurų palūkanų

Delsimas išmokėti draudimo išmokas neužregistruotos „Snoro“ akcijų emisijos byloje valstybei kainuos 345 tūkst. eurų – šią sumą pasidalins 180 investuotojų, informuoja Investuotojų asociacija. Tokią sumą priteisė Vilniaus apygardos teismas, tenkinęs ieškovų skundą ir pakeitęs 2019 metais priimtą Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimą, praneša Investuotojų asociacija.
2020-11-06

Bankrutuoja „Snoro“ milijonus išplukdyti padėjęs bankas

Austrijos bankas „Anglo Austrian Bank“ (ankstesnis pavadinimas – „Meinl Bank“) inicijuoja savo bankroto procedūrą. Šis bankas, kaip atskleidė pernai rudenį publikuotas „Sienos“ ir partnerių tyrimas, padėjo Vladimirui Antonovui iš „Snoro“ banko išvesti apie 11 mln. eurų, bei buvo pasitelktas tuštinant kitų bankų Ukrainoje ir Latvijoje iždus.
2020-03-03

Šimtai žmonių nepraranda vilties: tikisi atgauti „Snore“ investuotus pinigus

Praėjus 8 metams po Lietuvą sukrėtusios „Snoro“ banko griūties – trečiadienį teismui perduota „Snoro“ banko baudžiamoji byla, kurios apimtis beveik prilygsta Sausio 13-osios bylai. Prokurorai ir finansinių nusikaltimų tyrėjai atskleidžia apriboję bankrutavusio banko turto už daugiau nei 200 mln. eurų ir tikisi, kad tai padės kompensuoti paprastų lietuvių ir verslo patirtą žalą. Žvarbi 2011-ųjų lapkričio pabaiga.
2019-12-18

Prokuratūra „Snoro“ bylą perduoda teismui

Generalinė prokuratūra pranešė, kad trečiadienį perduoda nagrinėti teismui buvusio banko „Snoras“ baudžiamąją bylą. Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Darius Stankevičius per spaudos konferenciją sakė, kad trečiadienį surašytas kaltinamasis aktas dėl buvusio „Snoro“ vadovų ir akcininkų. „Kaltinamieji pasislėpė nuo ikiteisminio tyrimo, teismo.

Tarptautinis žurnalistinis tyrimas: kaip iš Lietuvos išvesti milijonai indėlininkų lėšų

Tarptautinė žurnalistų komanda paskelbė tyrimą, kaip iš bankų Lietuvoje, Latvijoje ir Ukrainoje išvesta apie 0,5 milijardo JAV dolerių. Bankams žlugus, dingusių milijonų našta užgulė trijų valstybių biudžetus. Didelė dalis šios sumos tenka buvusiam „Snoro“ savininkui Vladimirui Antonovui bei jo valdytiems bankams. Tyrimą atliko: Tarptautinis žurnalistinių tyrimų centras OCCRP, žurnalas „Profil“ (Austrija) bei VšĮ Tiriamosios žurnalistikos centras (Lietuva). Apie pusė milijardo dolerių.

Krizės tyrimo išvadas pristatęs Jakeliūnas kreipsis į prokuratūrą dėl Majausko

Prieš dešimtmetį vykusios 2009–2010 metų ekonominės krizės aplinkybes ištyręs Seimo biudžeto ir finansų komitetas ketvirtadienį tvirtina galutines tyrimo išvadas ir rekomendacijas. Stasys Jakeliūnas žada kreiptis į prokuratūrą dėl Seimo nario Mykolo Majausko elgesio esą diskredituojant vieną iš tyrimo liudytojų viešojoje erdvėje.

Ginče su Rusijos fondu dėl „Snoro“ Lietuvai atstovaus Finansų ministerija

Finansų ministerija tarptautiniame arbitraže atstovaus Lietuvai ginče su Rusijos investuotojų užsienio šalyse gynimo fondu, reikalaujančiu atlyginti daugiau nei 1 mlrd. eurų buvusio „Snoro“ banko pagrindinio akcininko Vladimiro Antonovo patirtą žalą dėl Lietuvos Vyriausybės nacionalizuoto banko. Vyriausybė trečiadienį suteikė Finansų ministerijai įgaliojimus iki 2023-ųjų pabaigos atstovauti Lietuvai sprendžiant su „Snoru“ susijusius ginčus.
Aktualijos 2019-05-15

Krizės tyrėjai: per sunkmetį skolinimosi sąlygas diktavo bankai

2009-2010 metų krizės aplinkybes tiriantis Seimo Biudžeto ir finansų komitetas konstatavo, kad tuo metu Vyriausybės skolinimosi sąlygas diktavo bankai. Komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno teigimu, jeigu Lietuva būtų paprašiusi tarptautinių institucijų ar fondų paramos, jos skola dabar būtų mažesnė 4,7 punkto. „Kiek jie (bankai – BNS) siūlė, už tiek Vyriausybė ir skolinosi“, – BNS trečiadienį teigė komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas.

Rusija dėl „Snoro“ kreipėsi į teismą: prašo milijardo eurų

Rusijos investuotojų užsienio šalyse gynimo fondas pateikė ieškinį Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce, ICC) arbitražo teismui Paryžiuje, prašydamas atlyginti buvusio „Snoro“ banko pagrindinio akcininko Vladimiro Antonovo patirtą žalą dėl Lietuvos Vyriausybės nacionalizuoto banko. Apie fondo ieškinį pranešusio portalo lrytas.lt teigimu, preliminari prašomos kompensacijos suma siekia 1,1 mlrd. eurų.

Dvigubi valstiečių standartai? Kaltina Lietuvos banką, kai tarp savų – nepamatęs „Snoro“ aferos

Seime Lietuvos finansinės krizės, Lietuvos banko ir komercinių bankų klausimus eskaluojantis valstietis Stasys Jakeliūnas atmeta galimybę Seime inicijuoti „Snoro“ banko ir jo darbuotojų veiklos tyrimą. Jis neigia, kad tai susiję su tuo, jog šiemet per savivaldos rinkimus Vilniaus savivaldybės tarybos nariu kartu su Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos sąrašu tapo ir anksčiau banko „Snoras“ valdyboje dirbęs Romasis Vaitekūnas.

Vasiliauskas: siekdamas darbo Jakeliūnas naudojosi „Snoro“ banko istorija

 Seimo biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininkas Stasys Jakeliūnas, 2013 metais siekęs įsidarbinti Lietuvos banke, naudojosi žlugusio „Snoro“ banko istorija, trečiadienį Vyriausybėje pareiškė centrinio banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. „Mūsų pokalbyje 2013 metų rudenį, kuriame kalbėjome apie finansinių paslaugų priežiūrą, taip pat jis (S. Jakeliūnas – BNS) užsiminė, kad turi kompetencijos ir galėtų prisijungti prie Lietuvos banko kolektyvo.
Aktualijos 2019-04-10

FNTT pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl pinigų plovimo bankuose

Dėl pinigų plovimo Lietuvoje didelių grėsmių nėra, sako Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovas. Pasak Antonio Mikulskio, neseniai buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neaiškios kilmės lėšų. „Prieš dvi savaites pradėjome du ikiteisminius tyrimus, kas liečia pinigų plovimą. Sumos nemažos, virš milijono.
Aktualijos 2019-04-03

Buvęs „Snoro“ akcininkas Antonovas nuteistas kalėti Rusijoje

 Bankrutavusio Lietuvos „Snoro“ banko pagrindinis akcininkas Vladimiras Antonovas Rusijoje iškeltoje byloje dėl sukčiavimo iš banko „Sovetskij“ pasisavinant 150 mln. rublių (2 mln. eurų) buvo nuteistas pustrečių metų kalėti bendrojo režimo pataisos darbų kolonijoje, pirmadienį pranešė bendroji Sankt Peterburgo teismų spaudos tarnyba. „Sankt Peterburgo Vyborgo rajono teismas V. Antonovui skyrė pustrečių metų laisvės atėmimo bendrojo režimo pataisos darbų kolonijoje bausmę ir 300 tūkst.

Grybauskaitė gynė valdžios sprendimus 2009-ųjų krizės metu

Prezidentė Dalia Grybauskaitė atsakymuose Seimo komitetui gynė tuometinės valdžios elgesį per 2009 metų krizę. Šalies vadovė atsakymuose rašo, kad tuometinė Vyriausybė „skolinosi tiek vidaus, tiek tarptautinėse rinkose, ten, kur krizės metu buvo palankiausios sąlygos“. Atsakydama į pastabą, kad Tarptautinį valiutos fondo paskolą gavusios Latvijos skolos palūkanos buvo mažesnės, prezidentė teigė, kad „dabar galima tik spėlioti, kiek mums būtų kainavę tos „1,5 proc.
Aktualijos 2019-01-31

„Snoro“ bylos kaltinamuosius saugo Maskva

  Bankrutavusio banko „Snoras“ turto pasisavinimo byloje ikiteisminį tyrimą ketvirtadienį baigę prokurorai praneša, kad dėl galimų buvusių banko vadovų ir akcininkų Raimondo Baranausko bei Vladimiro Antonovo nusikalstamų veikų padaryta apie 0,5 mlrd. eurų žala.   Pasak pareigūnų, ikiteisminio tyrimo metu surinkta pakankamai duomenų, pagrindžiančių įtariamųjų kaltę dėl nusikalstamų veikų padarymo.

Baigtas tyrimas dėl „Snoro“ turto pasisaviimo

Prokurorai ketvirtadienį baigė ikiteisminį tyrimą byloje, kurioje dėl didelės vertės žlugusio banko „Snoras“ turto pasisavinimo įtarimai pareikšti buvusiems banko vadovams ir akcininkams Raimondui Baranauskui bei Vladimirui Antonovui. Jie taip pat įtariami didelės vertės turto iššvaistymu, nusikalstamu bankrotu, nusikalstamu būdu įgyto turto legalizavimu, teigiama Generalinės prokuratūros pranešime. R. Baranauskas bei V. Antonovas yra Rusijoje, Maskva atsisako suteikti teisinę pagalbą Lietuvai.

„Snoro“ byla – finišo tiesiojoje

Daugiau kaip metus trunkantį ikiteisminį tyrimą dėl galimo banko „Snoras“ turto pasisavinimo teisėsauga žada baigti per pirmus tris šių metų mėnesius. „Šiuo metu atliekami baigiamieji darbai, kad būtų priimtas procesinis sprendimas. Planuojama, kad pirmą ketvirtį jau gali būti priimtas procesinis sprendimas, t. y. baigtas tyrimas“, – BNS sakė Generalinės prokuratūros atstovė Rita Stundienė.

Laukiniai laikai Kaune: vos prieš 10-metį šį regioną drebino sprogimai

Kai kalbama apie nusikalstamą pasaulį Kaune, visi mintimis sugrįžta į paskutinį XX a. dešimtmetį. Būtent tuo metu suklestėjo ir ėmė siautėti didžiausios laikinosios sostinės nusikalstamos grupuotės – tokios kaip „daktariniai“, „daškiniai“, „kamuoliniai“ ar „agurkiniai“. Bet šios gaujos vadeivoms ir bendražygiams išmirus, išsižudžius ar atsisėdus už grotų vietos pareigūnams pelnytos ramybės dar teko palaukti.

Vietoj buvusio „Snoro“ vadovo namo – biurai ir butai už 20 mln. eurų

Vietoj žlugusio banko „Snoras“ akcininko ir vadovo, šiuo metu Rusijoje besislapstančio Raimondo Baranausko buvusio namo Algirdo gatvėje Vilniuje iškils biurų ir butų kompleksas. Projektą vystys verslininko Kęstučio Faktorovičiaus valdomos investicijų bendrovės „Kenova Asset Management“ fondas. Tai bus pirmasis jos plėtojamas projektas. Bendrovės teigimu, statybas numatoma pradėti 2019-ųjų antrąjį pusmetį ir baigti 2021-aisiais.
2018-11-26

Rusijoje sulaikytas bankininkas Vladimiras Antonovas

Trečiadienį Sankt Peterburge Rusijos teisėsauga sulaikė bankrutavusio „Snoro“ banko pagrindinį akcininką Vladimirą Antonovą, informuoja Rusijos televizija RBK. Jis sulaikytas Rusijos teisėsaugai tiriant galimą sukčiavimą banke „Sovetsky“. Rusijos televizijos šaltinių policijoje teigimu, V. Antonovas įtariamas neteisėtu banko turto pasisavinimu.

Lietuva informavo Rusiją apie įtarimus Snoro“ vadovams

Lietuvos prokurorai, rengdamiesi už akių teisti Rusijoje besislapstančius buvusius bankrutavusio „Snoro“ banko vadovus ir akcininkus Raimondą Baranauską ir Vladimirą Antonovą, informavo Rusijos generalinę prokuratūrą apie jiems pareikštus įtarimus. Rusijos prokurorams išsiųstame teisinės pagalbos prašyme taip pat prašoma supažindinti buvusius „Snoro“ vadovus su jiems pareikštais įtarimais ir juos apklausti, pranešė Generalinė prokuratūra.

„Snoras“ siekia prisiteisti 306 mln. eurų

  Bankrutavęs „Snoro“ bankas siekia prisiteisti 306,3 mln. eurų iš Šveicarijos banko „Julius Baer & Co.“ bei buvusių „Snoro“ darbuotojų – viceprezidento Naglio Stanciko ir Investicijų tarybos direktoriaus Remigijaus Bartaškos.   Vilniaus apygardos teismas pernai rugsėjį nusprendė, kad „Snoro“ ieškinys turi būti nagrinėjamas Šveicarijos teismuose, todėl ieškinį paliko nenagrinėtą.
2018-03-02

„Snoro“ vadovus ketinama teisti už akių

Buvusius bankrutavusio „Snoro“ banko vadovus ir akcininkus Raimondą Baranauską ir Vladimirą Antonovą, kurie slapstosi Rusijoje, Lietuvoje ketinama teisti už akių, jiems nedalyvaujant teismo procese. Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį patenkino Generalinės prokuratūros prašymus ir pripažino įtariamaisiais R. Baranauską ir V. Antonovą, kurie nėra pasiekiami Lietuvos teisėsaugai atliekant ikiteisminį tyrimą dėl jų nusikalstamų veikų.

Bankų „prižiūrėtojas“ K.Ramonas sulaukė galutinio teismo verdikto

Teismas ketvirtadienį visiškai išteisino buvusį komercinių bankų „prižiūrėtoją“ Kazimierą Ramoną, kuris prižiūrėjo ir bankrutavusį banką „Snoras“. Vilniaus apygardos teismo teisėja Vitalija Norkūnaitė paskelbė panaikinusi 2014 metais kovo mėnesį paskelbtą apkaltinamąjį nuosprendį K. Ramonui dėl piktnaudžiavimo ir tarnybos pareigų neatlikimo. Pasak teisėjos, K. Ramonas išteisintas, nes nepadarė veikos, turinčios nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

Besislapstančio R. Baranausko planas nepavyko

 Rusijoje besislapstančiam žlugusio banko „Snoras“ akcininkui Raimondui Baranauskui ir jo žmonai nepavyko apskųsti jų namo sostinės Algirdo gatvėje pardavimo sandorio. Vilniaus apygardos teismas nepriėmė bankininko šeimos ieškinio. „Teismas įpareigojo ieškovus iki gruodžio 8 dienos sumokėti likusią 2,4 tūkst. eurų žyminio mokesčio už ieškinį dalį.
Aktualijos 2017-12-23

„Snoro“ auditorius R. Bartašius pripažintas kaltu

 Buvęs bendrovės „Ernst & Young Baltic“ darbuotojas Ramūnas Bartašius yra kaltas, nes netinkamai atliko savo pareigas, audituodamas dabar jau žlugusį banką „Snoras“, paskelbė teismas. Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį R. Bartašių pripažino kaltu ir skyrė jam 1883 eurų baudą. Jis taip pat privalo sumokėti daugiau nei 900 eurų į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų fondą. Pirmos instancijos teismas R.Bartašių buvo išteisinęs, tačiau Generalinė prokuratūra sprendimą apskundė.

„Snoro“ būstinę už milijonus įsigijo Kinijos verslininkas

2011 metais žlugusio banko „Snoras“ būstinę Vilniaus centre už 5 mln. eurų įsigijo Kinijos verslininko valdoma bendrovė „Alsana“. „Snoro“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis sako, jog dėl pastato ypatumų pirkėjo teko palaukti - vienus atbaidė kaina, kiti nebuvo tikri dėl galimybių jį pritaikyti verslui. „Galop atsirado turintis viziją ir finansinių galimybių investuotojas, kuris, tikiuosi, sėkmingai realizuos ambicingus plėtros planus“, - pranešime spaudai sakė G.Adomonis.
2017-08-30

Rusijos teismai paskelbė netikėtą žinią „Snoro“ akcininkui V. Antonovui dėl ieškinio Lietuvai

Rusijos teismai galutinai atmetė bankrutavusio Lietuvos komercinio banko „Snoras“ buvusio pagrindinio akcininko Vladimiro Antonovo skundą dėl 40 mlrd. Rusijos rublių (daugiau kaip 0,5 mlrd. eurų) vertės bylos prieš Lietuvą nutraukimo. Teisingumo ministerija teigia gavusi Rusijos Maskvos apygardos arbitražinio teismo nutartį, kad skundas atmestas. V. Antonovas paskutiniame skunde skundė Rusijos teismo sprendimą atsisakyti priimti jo kasacinį skundą, nes buvo praleistas apskundimo terminas.

Paskelbė, kas laukia „Snoro“ indėlių sertifikatų turėtojų

Žlugusio banko „Snoras“ sertifikatų turėtojai po penktadienį Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) priimto sprendimo gali tikėtis atgauti apie 100 tūkst. eurų palūkanų už ne laiku išmokėtas draudimo išmokas, sako sertifikatų turėtojams atstovaujantis teisininkas. Penktadienį išnagrinėjęs civilinę bylą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ indėlių sertifikatų LAT vieniems iš jų turėtojų priteisė procesines 5 proc.
2017-07-29

„Snoro“ bankroto administravimui išleista 93 mln. eurų

2011 metų pabaigoje bankrutavusio ir likviduojamo banko „Snoras“ administravimui, neskaičiuojant išmokų kreditoriams, išleista beveik 93 mln. eurų, iš kurių daugiau kaip pusė lėšų skirta konsultantams ir bankroto administratoriui. Per visą „Snoro“ bankroto administravimo laiką (nuo 2011 metų gruodžio iki 2016 metų pabaigos) jo išlaidos siekė 92,984 mln. eurų, iš kurių 54,901 mln.
2017-05-17

Areštavo R. Baranausko ir V. Antonovo pinigus ir sąskaitas Šveicarijos bankuose

Teismas areštavo buvusių bankrutavusio banko „Snoras“ vadovų ir savininkų Raimondo Baranausko ir Vladimiro Antonovo lėšas bei sąskaitas Šveicarijos bankuose. Vilniaus apygardos teismas penktadienį patenkino „Snoro“ bankroto administratoriaus „Valneto“ prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių R. Baranausko ir V. Antonovo atžvilgiu, pranešė teismas. Teismas nutarė areštuoti beveik 70 mln. eurų R. Baranausko ir daugiau nei 338 mln. eurų V.Antonovo lėšų, o dar daugiau nei 92 mln.

Sieks teisti „Snoro“ vadovus už akių

Antradienį parlamentarai pradėjo svarstyti prezidentės Dalios Grybauskaitės pateiktas įstatymo pataisas, kurios leistų Lietuvos teisėsaugai patraukti atsakomybėn į užsienį pasprukusius finansinius nusikaltėlius. Prezidentė siūlo leisti vykdyti ikiteisminį tyrimą už akių dėl visų nusikaltimų, padariusių didelę žalą valstybei ar asmeniui. Seimo nariai projektui po pateikimo pritarė bendru sutarimu. Toliau jį svarstys parlamentiniai komitetai.

Prezidentė siūlo pataisas, kurios leistų teisti „Snoro“ vadovus už akių

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pateikė įstatymo pataisas, kurios leistų Lietuvos teisėsaugai patraukti atsakomybėn į užsienį pasprukusius finansinius nusikaltėlius. Prezidentė siūlo leisti vykdyti ikiteisminį tyrimą už akių dėl visų nusikaltimų, padariusių didelę žalą valstybei ar asmeniui. Prezidentės patarėja Rasa Svetikaitė BNS sakė, kad kiekvienu atveju sprendimą dėl to, ar yra pagrindas vykdyti ikiteisminį tyrimą už akių, priimtų prokuroras.

Rusija suteikė prieglobstį buvusiam "Snoro" vadovui R.Baranauskui

Rusija suteikė prieglobstį bankrutavusio Lietuvos komercinio banko „Snoras“ buvusiam vadovui Raimondui Baranauskui, šeštadienį pranešė dienraštis „Lietuvos rytas“. „2017 metų sausio pradžioje gautas atsakymas iš Rusijos Federacijos, kad R.Baranauskui suteiktas prieglobstis, todėl Lietuvai jis neišduodamas“, – dienraščiui patvirtino Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyrius.

Buvęs „Snoro“ auditorius Ramūnas Bartašius džiaugiasi teismo sprendimu

Teismas išteisino žlugusio banko „Snoras“ auditorių, buvusį bendrovės „Ernst & Young Baltic“ darbuotoją Ramūną Bartašių, kuris kaltinamas netinkamai atlikęs pareigas ir diskreditavęs valstybės tarnautojo vardą. Vilniaus miesto apylinkės teismas pirmadienį nusprendė, jog „Snoro“ veiklą auditavęs ekspertas nepadarė nusikalstimo, tačiau pats auditas buvo atliktas netinkamai. „Teismas nusprendė išteisinti Ramūną Bartašių.
Kriminalai 2017-01-23

Maskvos arbitražas nutraukė Vladimiro Antonovo bylą prieš Lietuvą

  Maskvos arbitražas penktadienį nutraukė 40 mlrd. Rusijos rublių vertės (apie 557 mln. eurų) buvusio bankrutavusio banko „Snoras“ didžiausio akcininko Vladimiro Antonovo inicijuotą bylą prieš Lietuvą. Anksčiau šią savaitę teismas paskelbė ieškinio nagrinėjimo pertrauką, kad galėtų susipažinti su V.Antonovo nuostata dėl Lietuvos prašymo palikti ieškinį nenagrinėtą arba jo nagrinėjimą nutraukti. V.Antonovo atstovas išreiškė prieštaravimą dėl tokio Lietuvos prašymo.
2016-10-28

Į Maskvą pabėgęs R.Baranauskas nori iš Lietuvos pinigų

Buvęs „Snoro“ akcininkas Raimondas Baranauskas žada sekti Vladimiro Antonovo pavyzdžiu ir bylinėtis su Lietuva dėl kompensacijos už banko nacionalizavimą. „Be abejo, aš noriu, kad man būtų grąžinta tai, ką iš manęs atėmė“, - šeštadienį paskelbtame interviu laikraščiui „Lietuvos rytas“ sakė R.Baranauskas. „V.Antonovas 557 mln. eurų paprašė už savo 68 proc. banko akcijų. Aš savo 25 proc. taip pat atitinkamai paprašysiu“, - teigė jis.

Maskvos arbitražas atidėjo V.Antonovo ieškinio Lietuvai nagrinėjimą

Maskvos arbitražo teismas ketvirtadienį iki spalio 24 dienos atidėjo buvusio pagrindinio žlugusio banko „Snoras“ akcininko Vladimiro Antonovo 555 mln. eurų vertės ieškinio Lietuvai išankstinį nagrinėjimą. Lietuvos atstovas teismo posėdyje nedalyvavo, tačiau teisėjas patvirtino, kad yra gauti Lietuvos prašymai bylą nutraukti ir ieškinį palikti nenagrinėtą, nes ginčas nepriklauso Maskvos arbitražo teismo jurisdikcijai.
Aktualijos 2016-09-22

Vladimiro Antonovo byloje valstybė ketina pasinaudoti imuniteto teise

Ginče su buvusiu pagrindiniu žlugusio banko „Snoras“ akcininku Vladimiru Antonovu Lietuva ketina pasinaudoti valstybės imunitetu, kurį garantuoja tarptautinė teisė. Apie tokią Lietuvos poziciją ketinama informuoti V.Antonovo ieškinį nagrinėjantį Maskvos arbitražo teismą ir Rusijos teisingumo ministeriją, rašoma Vyriausybės pasitarimo protokolo projekte, kurį parengė Teisingumo ministerija.
Kriminalai 2016-09-15
Į viršų