nuosėdos
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuosėdos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuosėdos“.
Pelėsio skalbimo mašinoje atsikratykite be vargo: štai, kas padės
Skalbimo mašina yra vienas iš dažniausiai naudojamų prietaisų mūsų namuose – išnaikinkite pelėsį ir pailginkite prietaiso tarnavimo laiką naudodami šį paprastą valymo įrankį.
Nieko nėra geriau už šviežių skalbinių kvapą. Taigi, kai atidarę skalbyklę pajuntate ne itin malonų kvapą, metas imtis veiksmų.
Reguliariai valyti skalbyklę svarbu ne tik higienos sumetimais, bet ir siekiant prailginti jos tarnavimo laiką, rašo mirror.co.uk.
Atsisveikinkite su kalkių nuosėdomis: 1 gudrybė paprasta kaip du kart du
Valymo entuziastai socialiniuose tinkluose pasidalino savo geriausiais kalkių nuosėdų šalinimo būdais. Viena ponios Hinch gerbėja sakė, kad jos metodas „sunaikins“ užsispyrusias kalkių nuosėdas.
Ponia Hinch, tikrasis vardas Sophie Hinchliffe, socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi valymo patarimais ir gudrybėmis. Jos gerbėjai taip pat pradėjo dalytis savo atradimais tam skirtuose valymo puslapiuose, įskaitant tai, kaip pašalinti kalkių nuosėdas, rašoma express.co.uk.
Ne kojinės, bet plauti reikia
Donatas Brazdeikis Norint išsaugoti puikią savo automobilio variklio būklę, būtina periodiškai jį plauti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Šiuolaikinis vidaus degimo variklis – sudėtingas mechanizmas, kurio sklandus darbas priklauso nuo darnaus visų jo sistemų, bet pirmiausia nuo tepimo sistemos, funkcionavimo. Būtina procedūra Pagrindinė tepimo sistemos paskirtis – laiku patiekti švarią ir, esant reikalui, atvėsusią alyvą besitrinančioms variklio detalėms.
Rasta radioaktyviomis supernovos liekanomis mitusių jūros bakterijų fosilijų
Vokietijos mokslininkų dėka turime progą dar sykį prisiminti sparnuotąją šviesaus atminimo Karlo Sagano (Carl Sagan) frazę, ištartą dokumentiniame seriale „Cosmos“ („Kosmosas“) – „Visi mes esame sukurti iš žvaigždžių dulkių“. Mūsų kūnus ir visa, kas mus supa, sudarantys atomai sutverti prieš milijardus metų sprogusiose gigantiškose žvaigždėse. O štai vandenyno dugno bakterijų liekanose rasta suirti nespėjusio geležies-60 izotopo, kuris mikrobuose atsidūrė todėl, kad prieš 2,2 mln.
Marsaeigis „Curiosity“ ruošiasi pirmajam pasivažinėjimui
Marso Gale'o krateryje nusileidęs NASA marsaeigis „Curiosity“ ruošiasi pirmajai bandomajai išvykai, kuri gali įvykti jau kitą savaitę.
Pasak NASA atstovų, „Curiosity“ tyrimų programos inžinieriai 4 praėjusias dienas skyrė marsaeigio programinės įrangos pervedimui iš nusileidimo į darbo Marso paviršiuje režimą.
Sustiprėjo įtarimai dėl artėjančio pasaulinio atšalimo
Vokiečių mokslininkai rado tiesioginį teorijos, siejančios Saulės aktyvumo minimumą su laikinu Žemės klimato atšalimu, įrodymą.
Kai prieš maždaug 2 800 metų senovės graikų poetas Homeras rašė „Odisėją“, Žemėje dėl žemo Saulės magnetinio aktyvumo laikinai buvo atšalęs klimatas, ir toks reiškinys netrukus vėl gali pasikartoti, skelbia dienraštis „Daily Mail“, remdamasis Vokietijos mokslininkų atradimu.
6 praktiški patarimai šeimininkei
„Buityje viskas pravers“. Taip mėgsta kartoti žmonės, kurie į namus, kaip tas Jonas Kvailelis iš pasakos, tempia pačius keisčiausius daiktus. Ir nė nesusimąsto, kad šiuo atveju „viskas“ – tai veikiau ne daiktai, o... žinios ir įgūdžiai.
Tvarkytis namus bus išties lengviau jei žinosi kuo daugiau mažų buities gudrybių. Šį kartą siūlome praktiškąjį šešetuką.
1. Kriauklės nuotėkų vamzdyje ilgainiui ima kauptis riebalų plėvelė, sudarydama palankią terpę bakterijoms.
Senovės Ankoro miestą sunaikino sausra
Senovės Ankoro miestas žlugo dėl narsių, tačiau nesėkme pasibaigusių bandymų įveikti sausrą, teigia mokslininkai.
Senovės Ankoro miestas, garsėjantis kvapą gniaužiančia Ankor Vato šventykla, žlugo dėl narsių, tačiau neskėkme pasibaigusių bandymų įveikti sausrą, teigia mokslininkai.
Dydysis Ankoro miestas Kambodžoje, įkurtas IX amžiuje, buvo khmerų imperijos, didžiausios žaidėjos pietrytinėje Azijoje beveik penkis amžius, sostinė.
Mokslininkai išsiaiškino, kada „mirė“ Negyvoji jūra
Mokslininkai paėmė Negyvosios jūros dugne esančių nuosėdų mėginius ir išsiaiškino, kad maždaug prieš 120 tūkst. metų jūra buvo išdžiūvusi. Apie tai praneša BBC.
Pasak mokslininkų, šis atradimas kelia nerimą, nes rodo, kad Žemės klimato atšilimo etapais Artimuosiuose Rytuose labai išsenka vandens atsargos.
Prieš tiek tūkstančių metų, jei žmonės ir gyveno prie Negyvosios jūros, tai jų buvo labai mažai.