jonas algirdas kronkaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas algirdas kronkaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas algirdas kronkaitis“.

Seimas išbraukė V. Greičiaus atleidimo klausimą iš darbotvarkės (papildyta)

Šiandien popiet Seimo plenariniame posėdyje turėjo būti jau trečią kartą nagrinėjamas Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (AT) pirmininko Vytauto Greičiaus atleidimas iš pareigų pasibaigus įgaliojimų laikui. Tačiau seimūnai ryte nusprendė išbraukti šio prezidento Valdo Adamkaus dekreto svarstymą. Anot liberalsąjūdiečio Kęstučio Glavecko, toks sprendimas buvo priimtas Seimo seniūnų sueigoje.

Aistros dėl Vytauto Greičiaus nerimsta

Pirmadienį Seimo Tėvynės Sąjungos frakcija gavo Sesers Nijolės Sadūnaitės ir visuomeninių organizacijų (Lietuvos Sąjūdžio, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos, Lietuvos Nepriklausomybės gynimo Sausio 13-osios Brolijos) kreipimąsi su piliečių parašais, kuriuo prašoma, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 112 str. 2 dalimi ir Teismų įstatymo 80 str. 4 p., skirti antrai kadencijai dabartinį Aukščiausiojo Teismo pirmininką Vytautą Greičių.
2008-10-06

V. Adamkus jau trečią kartą siūlys atleisti AT pirmininką V. Greičių (dar papildyta)

Prezidentas Valdas Adamkus pasirašė dekretą, kuriuo jau trečią kartą teikia Seimui atleisti Vytautą Greičių iš Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko pareigų, pasibaigus įgaliojimų laikui.  V. Greičius Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininku buvo paskirtas Seimo 1999 m. liepos 8 d. nutarimu devyneriems metams. Seime šių metų liepą jau du kartus nepavyko atleisti V. Greičiaus iš užimamų pareigų.

Prezidento patarėjas: prezidentūra nieko negąsdino

Prezidento Valdo Adamkaus patarėjas (Vidaus politikos ir analizės grupės vadovas) ketvirtadienį portalui „Balsas.lt“ paneigė, kad mėginant atleisti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) vadovą Vytautą Greičių prezidentūra gąsdino Seimo narius. „Tikiuosi, kad tai „lapsus lingue“, - sakė L. Bielinis, komentuodamas rytinį premjero Gedimino Kirkilo pasisakymą radijo laidoje.

Seimas nepritarė V. Greičiaus atleidimui iš AT pirmininko pareigų (dar papildyta)

Seimas šiandien nepritarė prezidento Valdo Adamkaus teiktam Vytauto Greičiaus atleidimui iš Aukščiausiojo Teismo pirmininko pareigų. Tai portalui „Balsas.lt“ sakė Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Gintaras Steponavičius. Seimo motyvų priimti tokį sprendimą G. Steponavičius nekomentavo. „Ne manęs reikia klausti. Klauskite tų, kurie taip balsavo“, - teigė parlamentaras.

Seimas nepasidavė spaudimui skubiai atleisti AT pirmininką

Antradienį Seime buvo svarstomas Prezidento teikimas atleisti iš pareigų (kadencijai pasibaigus) Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) vadovą Vytautą Greičių. Tuoj po to turėjo būti pristatytas laikinai pareigas turėjęs perimti įpėdinis – Jonas Prapiestis. Po aštrių diskusijų klausimų svarstymas atidėtas.

Piliečių Santalkos laiškas Seimo nariams dėl J. Prapiesčio

Gerbiamieji Seimo nariai, gerbiamosios Seimo narės, Šiandien Respublikos Prezidentas pasiūlė Jums skirti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Pirmininku šio teismo teisėją Joną Prapiestį. Raginame Jus to nedaryti. Kviečiame Jus, gerbiamieji tautos atstovai ir gerbiamosios atstovės, prieš priimant sprendimą dėl Aukščiausiojo Teismo Pirmininko dar kartą nuodugniai susipažinti su Jūsų sudarytos Seimo laikinosios komisijos koncerno EBSW veiklai ištirti surinkta medžiaga.

J. Prapiestis – netinkamas kandidatas į Aukščiausiojo Teismo vadovus?

Netyla diskusijos, ar Jonas Prapiestis yra tinkamas kandidatas į laikinojo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko pareigas. Teigiama, kad jo kandidatūros teikimas negali būti suderinamas su Lietuvos, kaip teisinės valstybės, statusu. Šiandien, protestuodami prieš Prezidento Valdo Adamkaus ketinimą Seimui siūlyti Joną Prapiestį į minėtas pareigas, prie Prezidentūros rinksis Investicinės Kauno holdingo kompanijos (KHK) indėlininkai.

Piliečių Santalkos ir kultūros žmonių viešas laiškas Lietuvos Respublikos generaliniam prokurorui

Mes, Piliečių Santalkos atstovai ir Lietuvos kultūros žmonės, kreipiamės į Jus ir raginame atlikti savo pareigą Lietuvos valstybei – remiantis Baudžiamojo kodekso 313 straipsnio 2 ir 3 dalimis bei Baudžiamojo proceso kodekso 1 ir 2 straipsniais, pradėti ikiteisminį tyrimą dėl viešai paskleistų melagingų prasimanymų, kuriais siekta nulemti žmonių panieką ir pakirsti pagarbą Breste žuvusio Lietuvos Valstybės saugumo departamento pulkininko ir diplomato Vytauto Pociūno atminimui.
2007-07-12

Piliečių Santalka išplatino viešą laišką Respublikos Prezidentui Valdui Adamkui

Piliečių Santalka, siekdama skaidraus Lietuvos teisminės valdžios darbo, stebi Teisėjų tarybos posėdžius, teisėjų skyrimo procedūras bei kai kurių bylų nagrinėjimą teismuose, - sakoma kreipimęsi. Santalka kviečia Prezidentą atidžiau įvertinti ligšiolinį teisėjo Artūro Drigoto darbą Vyriausiame administraciniame teisme ir neskirti jo šio teismo pirmininko pavaduotoju.
REKLAMA
REKLAMA

Neišduok!

“…Nešviečia Lietuvos valdžios šiandien  ir neatrodo, kad jos sušvistų rytoj, nebent kokią nors  naują  kvailą  staigmeną  iš mago skrybėlės ištrauktų. O jos labai ir labai reikėtų. Beje, neapgaulingos magiškos, o visas kvailystes baigiančios tikroviškos, kad bent jau čia pasirodytų Lietuvos blogybių riba” – rašiau “Amerikos Lietuvio” (AL) skiltyje kovo 31 d. Ir ištraukė. Didelę staigmeną. Bet ne valdžios, ir nekvailą.
Į viršų