jauni žmonės
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jauni žmonės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jauni žmonės“.
Vaizdelis kaime Ingą nustebino kaip reikalas: „Negalėjau patikėti, ką pamačiau“
„Į savo sodybą pas senelius užsuku kelis kartus per metus – dažniausiai tai nutinka vasarą, kai atšyla oras ir atsiranda noras kuo ilgiau būti gamtoje, vėl maudytis upėje kaip vaikystėje. Nors vaikystėje ir augau su jais Dzūkijos kaime, tačiau vėliau sparnus pakėliau į Kauną ir čia gyvenu iki šiol. Vis tik pastarasis apsilankymas mane labai nustebino – to pamatyti savo kaime aš nesitikėjau“, – tv3.lt laiške rašo Inga iš Kauno.
Diskusija gyvai: kardiologė apie vis jaunėjančias širdies ligas
Gegužės 6-ąją paminėta širdies nepakankamumo diena. Apie tai, kodėl širdies ligos pasiglemžia vis jaunesnius žmones ir kodėl iš pasalų užklumpa pačius tvirčiausius ir energinčiausius žmones, studijoje kalbamės su Santaros klinikų kardiologe Vyte Maneikiene.
Ilja Laursas: jaunų žmonių kuriamos įmonės – itin reikalingos valstybei
Šiemet daugiau nei 9.000 žmonių visoje Lietuvoje mokėsi verslo paslapčių jaunimui skirtame verslumo skatinimo renginių cikle „Verslas veža“. Smagūs renginiai, kuriuose pranešimus skaitė ne tik kostiumuoti verslininkai, bet ir sėkmingi DJ‘ėjai, muzikos atlikėjai ir kitose srityse įsitvirtinę veiklūs žmonės, finišavo lapkričio 28 d. Vilniuje, kur įvyko baigiamasis ciklo renginys.
Daugiau kaip trečdalis jaunimo – vieniši
Daugiau kaip trečdalis 20-29 metų apklaustų Lietuvos gyventojų yra vienišiai - neturi ne tik vyro ar žmonos, bet ir nuolatinio partnerio. Tai atskleidė bendrovės „OMD Lietuvos“ tyrimas, per kurį internetu apklausta 3263 Lietuvos gyventojai nuo 15 iki 59 metų. Taip pat analizuoti 12 šeimų įpročiai.
Kokias klaidas dažniausiai daro pradedantieji vairuotojai?
Vairuoti automobilį – kiekvieno jauno žmogaus svajonė. Tad vos sulaukę 18 metų ar keletą mėnesių prieš jaunuoliai pradeda plūsti į vairavimo mokyklas siekti užsibrėžto tikslo – išmokti vairuoti ir gauti išsvajotą vairuotojo pažymėjimą. Tačiau mokydamiesi vairuoti pradedantieji vairuotojai daro įvairių klaidų, kokios pasitaiko dažniausiai klausiame vairavimo instruktoriaus Arvydo Vilimo. Per greitai atleidžiamas sankabos pedalas Sankabą atleisti reikia iš lėto, neskubėti.
55 proc. jaunų gyventojų yra apdraudę savo butus
Ant savo kojų besistojantys ir savo pirmąjį būstą įsigiję žmonės iki 35 metų jį saugo kur kas labiau nei vyresnės kartos atstovai. Draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ užsakymu atliktas visuomenės nuomonės tyrimas parodė, kad 26-35 m. gyventojai dažniau nei vyresni apsaugo savo turimą butą, jį apdrausdami. Daugiau nei pusė (55,1 proc.) 26-35 metų žmonių sako apdraudę savo butus, kai bendras Lietuvos butų draudimo lygis siekia 43 proc.
Mažėja slypinčiųjų draudimo šešėlyje
Vitalija Jalianiauskienė Privalomojo sveikatos draudimo mokesčių nemokantis asmuo nėra draustas ir negali pretenduoti į nemokamą medicinos pagalbą. Tokiems žmonėms nemokamai suteikiama tik skubi būtinoji pagalba. Tempai paspartėjo Atrodo, kas rizikuotų gyventi nedraustas, žinodamas, kad, pavyzdžiui, už plaučių uždegimo gydymą jam reikėtų sumokėti 1100–3610 litų, už stuburo išvaržos – 2911–11 880 Lt, už klubo sąnario protezavimą – 4280–7420 Lt.
Benamių gretose vis daugiau jaunų žmonių
Šiaulių Nakvynės namai sulaukia vis mažiau pasišildyti ateinančių benamių. 2010 metais kas naktį apsilankydavo iki 60 žmonių, šiemet ateina vos iki 15-kos. Laikinojo apgyvendinimo patalpos tolokai nuo miesto centro, tačiau Šiaulių savivaldybė kitos alternatyvos benamiams glaustis nė nebesvarsto. Prieglobsčio laikinojo apgyvendinimo tarnybos patalpose ieško vis mažiau žmonių. Pėsčiomis iki Pakruojo gatvėje įsikūrusio pastato eiti gana toli. Juolab, kad dideli šalčiai šiemet dar negąsdina.
Vilnius jaunimo akimis: savaitgaliais sostinėje rasti ramybę – itin sunku (III)
Įprastą darbo dienos vakarą ant Vilniaus Rotušės laiptų sutiktos keturios draugės – Justė, Miglė, Asta ir Renata – balsas.lt pasakojo, kad Vilniuje dažniausiai laiką leidžia ten, kur renkasi jų bendri draugai. „Vieta – visiškai nesvarbu. Žiemą galime susitikti kavinėse, baruose, klubuose. Bet vasarą daugiausia laiko leidžiame gryname ore“, - pasakojo Justė.
Venesuelietis T. Garšva: tik atrodo, kad Lietuvos durys atviros
Venesuela yra kraštas, kuris gali pakerėti savo kontrastais, tačiau ekonominė situacija yra itin prasta, todėl gabus jaunimas, kaip ir Lietuvoje, sprunka į perspektyvesnes šalis – sakė lietuvių bendruomenės vicepirmininkas Tadas Garšva
- Kaip apibūdintumėte lietuvių bendruomenę Venesueloje? – naujienų portalas Balsas.lt pasiteiravo T. Garšvos.
- Tolimas kraštas, todėl lietuviams nėra didelių galimybių atvykti į Venesuelą ir įsidarbinti. Venesueloje dabar yra tokia problema.
REKLAMA
REKLAMA
Nepriklausomybės 20-mečiai Lietuvos valdžios negintų
Artėjant 20-osioms Laisvės gynėjų dienos – Sausio 13-osios – metinėms, galima atsigręžti į dabartinius 20-mečius, nepriklausomybės vaikus, užaugintus jau išsikovojus laisvę. Daugelis jų netrykšta patriotizmu taip, kaip prieš 20 metų jų tėvai, ir, jei rytoj reikėtų eiti dar kartą ginti šalies nepriklausomybės, dalis jaunuolių abejotų, ar verta tą daryti.
Socialinių tinklų manija
Socialiniai tinklai jaunus žmones tiesiog užvaldė. Tai tapo kone antruoju jų gyvenimu. O galbūt net ir pirmuoju... Tai priklausomybė? Galbūt liga? Noras rasti kuo daugiau draugų? Pasipuikuoti prieš kitus?
O gal tiesiog normalus reiškinys? Juk mes vis labiau žvelgiame į Vakarus. O ten visa tai seniai nėra naujiena...
Praeiviai gatvėje buvo laikėsi įvairių nuomonių. Vieni dievina socialinius tinklus, kiti nusiteikę priešiškai jų atžvilgiu.