Prožektorius-elektrošokas
Jei norite naktimis vaikštant po gatves jaustis saugūs, puiki išeitis – savigynai skirtą prožektorių-elektrošoką. Elektrošoko funkcija įjungiama ir išjungiama paspaudus specialų mygtuką. Elektros impulsai akimirksniu neutralizuoja užpuoliką, todėl suspėsite iškviesti pagalbą arba pabėgti į saugią vietą. Beje, šis prožektorius-elektrošokas apsaugos ne tik nuo agresyvių žmonių, bet ir įsiutusių šunų ar kitų gyvūnų. Kaip teigia akcijos organizatoriai, tai puikus būdas įsigyti asmens sargybinį su 50 procentų nuolaida.
Kotletas ir N. Bunkė
Šalia greitkelio įsikūręs restoranas „Bajorkiemis“ visai neseniai naujus lankytojus bandė prisivilioti akcija, kurios metu įsigijus kuponą galėjai ne tik pasimėgauti Kijevo kotletu, bet ir pasiklausyti Natalijos Bunkės ir Vitalijaus Cololo koncertu. Ir tai vos už 12 litų (juk visi žinome, kad restorane už Kijevo kotletą tektų pakloti mažiausiai 16 litų).
Kas ta menstruacijų taurelė?
Itin dažnas kuponų puslapiuose pasitaikantis daiktas – daugkartinė menstruacinė taurelė. Kaip skelbia jos gamintojai, tai puiki alternatyva paketams ar tamponams. Šią taurelę galima naudoti penkerius metus. Kodėl gi jos neįsigijus su 50 procentų nuolaidą ir sutaupius šiek tiek pinigų? Tik ar ją nusipirkus, taurelė negulės vonios spintelėje (kaip teigė ją naudojančios moterys, reikia nemažai laiko prie jos įprasti...)
Galimybė įsigyti svajonių būstą
Ar teko kada nors kupono pagalba įsigyti bene svarbiausią ir patį brangiausią gyvenimo pirkinį? Praėjusiais metais beta.lt svetainėje pasirodė kuponai, kurį įsigijus už 100 litų galima buvo džiaugtis 10 tūkstančių litų nuolaida naujam būstui. Įdomiausia, kad šie kuponai sulaukė itin didelio pasisekimo.
Valstybinė apsaugos teisių vartotojų tarnyba pataria:
Pirkite žinomose ar rekomenduojamose internetinėse parduotuvėse ir įsitikinkite, kad yra paskelbti prekiautojo kontaktai. Nepasikliaukite tik pateikiamu el. pašto adresu ar pašto dėžute.
Internetiniai sukčiai gali apmokėti paieškos sistemų reklamą, kad jų interneto svetainės būtų rodomos paieškos viršuje. Neapsigaukite ir per daug nepasitikėkite paieškų pateikiama rezultatų padėtimi.
Niekada nesiųskite grynųjų pinigų, nesinaudokite piniginių perlaidų bendrovių paslaugomis, nes neturėsite galimybės jų susigrąžinti, jei reikalai pakryptų į blogąją pusę. Saugiau naudotis kreditine kortele.
Saugokitės akivaizdžių apgavystės ženklų: didelio atlygio žadėjimas, laimėta loterija, žinutės, kur reikalaujama skubių veiksmų laimėjimui atsiimti, paprastai lydimos avansinio mokėjimo ar asmens duomenų reikalavimo. Būkite skeptiški ir atsiminkite – jei kažkas yra per daug gerai, kad būtų tiesa, tai nėra tiesa.