„Šį vasarį pradėjau intensyviai sportuoti. Tris kartus per savaitę sportuoju su asmenine kineziterapeute, nors niekada iki šiol nebuvau dažna sporto salių viešnia. Aktyvus gyvenimo tempas ir suderinta mityba visada padėdavo išlaikyti figūrą. Intensyviai sportuoti pradėjau po vieno, sausį nutikusio įvykio, – pasakojo Inga. – Tada po kelionės į Karibus susirgau plaučių uždegimu. Kai man atliko plaučių rentgeno nuotrauką, sužinojau, kad turiu nežymiai pasisukusį stuburą. Niekada nebuvau turėjusi jokių problemų su stuburu ir tai mane labai išgąsdino.“
Moteris patikino, kad tai gali grėsti kiekvienam: „Taip galėjo atsitiki dėl įvairių priežasčių, net ir toks, atrodo, nereikšmingas sėdėjimas sukryžiavus kojas yra netaisyklingas. Jis įtakoja dubens pasisukimą, netaisyklingą padėtį.“
Inga prisipažino, kad savo šeimoje visada bando įskiepyti rūpinimąsi sveikata – ir ne tik tada, kai suserga, bet ir reguliariai pasitikrinti, ar viskas gerai. Sužinojusi apie stuburo problemą, Inga buvo nukreipta pas kineziterapeutę, kuri per kelis užsiėmimus stuburą ištiesino, atstatė į taisyklingą padėtį. „Užsiėmimų metu man pasakė, kad norint išlaikyti stuburą tiesų, taip pat svarbu ir stiprinti nugaros raumenis. Mano nugaros raumenys pasirodė ne tokie stiprūs, kokie turėtų būti.“
Inga patikino, kad po nugaros stiprinimo pamokų, ji susižavėjo sportu ir net pradėjo dirbti ir su kitomis raumenų grupėmis. Pokyčius moteris pastebėjo gan greitai – po pusantro mėnesio. I. Stumbrienė atskleidė, kad jau džiaugiasi atsiradusia ištverme ir padidėjusia jėga. Stangrus kūnas, dailios linijos – tai dar didesnė paskata sportuoti.
Moteris atskleidė, kad niekada nesinaudojo jokiomis ypatingomis grožio procedūromis padedančiomis paspartinti medžiagų apykaitą ar padailinti liemenį. „Manau, kad prieš intervencijas ar lazerius pirmiausiai reikėtu pabandyti susidaryti mitybos planą, nes sportas ir mityba yra du esminiai dalykai, kurie suteikia trokštamų rezultatų.“
„Mūsų šeima gyvena aktyvų gyvenimo būdą, stengiamės sveikai maitintis. Atsisakome greito maisto, pusfabrikačių. Dažniausiai valgome namuose, gaminame patys. Taip ir sudėliojome sveikos mitybos planą, – atskleidė Inga. – Nesame itin išrankūs, bet etiketes skaitome. Vietoje kiaulienos renkamės kalakutieną, valgome daug vaisiu, daržovių... Stengiamės gyventi sveikai, tinkamai maitintis. Žinoma, kartais vaikams paprašius restorane ir pica, ar kokiu kitokiu delikatesu pasimėgaujame, tačiau tokių atvejų nepasitaiko dažnai.“
Toms moterims ir merginoms, kurios iki vasaros trokšta padailinti figūrą Inga patarė intensyviai sportuoti ir sureguliuoti mitybą. Intensyviam sportui Inga pasirinko būtent kineziterapeuto pagalbą, o ne sporto trenerio. Ji taip pasirinko dėl to, kad kineziterapeutai išmano mediciną, žmogaus kūną ir kiekvieno raumens darbą.
„Kineziterapeutai turi medicininį išsilavinimą, tiksliai žino žmogaus kūno anatomiją, išmano kiekvieno raumenuko darbą. Norint pasiekti trokštamą rezultatą, labai svarbu pratimus atlikti teisingai, kad dirbtų būtent ta raumenų grupė, kurią ir norime stiprinti, nes atliekant tą patį pratimą netaisyklingai, į darbą įsijungia visai kitos raumenų grupės. Dažnai merginos pratimus atlieka tik pasižiūrėjusios, kaip tai daro kitos, ar pažiurėjusios filmuotą medžiagą internete, o taip galima ne tik nesulaukti laukiamo rezultato, o ir sutraumuoti kūną. Aš pasiūlyčiau apsilankyti pas žmogų, kuris pamokytų, kaip sustiprinti visus raumenis, kaip taisyklingai atlikti tam tikrą pratimą. Patarčiau būtinai subalansuoti angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekį per dieną, tai taip pat labai svarbu. Tikiu, kad laikantis tokio rėžimo ir per mėnesį galima itin žymiai padailinti figūrą“, – patarimais pasidalijo žinoma moteris.