Velso princas Williamas kartu su Anglijos sirgaliais namuose ir terasose šeštadienį stebėdamas Anglijos futbolo rinktinės įnirtingą kovą su Šveicarijos komanda išgyveno įvairiausias emocijas.

18

Williamas šokinėjo iš džiaugsmo po to, kai Bukayo Saka atgaivino Anglijos viltis stulbinančiu vėlyvu įvarčiu ir išlygino rezultatą, ir dar kartą, kai Trentas Alexanderis-Arnoldas pasiuntė komandą į priekį įspūdingu pergalingu įvarčiu.

Princas, kuris taip pat yra futbolo asociacijos prezidentas, po triumfo šventimo pabaigos rado laiko pasveikinti žaidėjus ir sustojo pabendrauti su Anglijos Europos kampanijos herojais.

Trečiadienio vakarą Dortmunde Anglija tęs savo kelionę "Euro24" pusfinalyje su Nyderlandais.

Dėl šios pergalės tūkstančiai Anglijos sirgalių, stebėjusių šią pergalę aludėse, buvo priversti išsižioti, o sirgaliai buvo pastebėti išgertuvėse ir sirgalių zonose visoje šalyje mėtydami alų į orą.

Princas Williamas šeštadienį vykusių ketvirtfinalio rungtynių tribūnose rungtynes stebėjo kartu su UEFA prezidentu Aleksandru Čeferinu, UEFA generalinio sekretoriaus pavaduotoju Giorgio Marchetti ir buvusiu Portugalijos asu Luisu Figo.

Diuseldorfe Europos futbolo čempionato ketvirtfinalis baigėsi dar viena 11 m. baudinių serija. Po 90 minučių kovos Anglijos ir Šveicarijos rinktinės buvo įmušusios po įvartį 1:1, o per pratęsimą išsiskyrė taikiai be įvarčių. Baudinių serijoje geriau sekėsi Europos vicečempionams, kurie laimėjo seriją 5:3.

Pusfinalyje anglų varžovais bus Nyderlandų rinktinė.

Pirmajame kėlinyje ne tik nebuvo pavojingų momentų, bet ir nė vieno smūgio į vartų plotą.

Situacija pasikeitė po pertraukos, artėjant antrojo kėlinio pabaigai. Skersuotas šveicarų kamuolys pasiekė Breelį Embolo, o šis išvedė šveicarus į priekį 1:0.

Jau po penkių minučių rezultatą išlygino Bukayo Saka, kuris iš toli pasiuntė kamuolį į apatinį tolimąjį vartų kampą 1:1.

Baudinių serijoje Anglijos rinktinė nė karto varžovų vartininkui nesuteikė nė menkiausio šanso atremti baudinio, o šveicarai suklydo dar pirmuoju bandymu kai Manuelio Akanji smūgį atrėmė Jordanas Pickfordas.