• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį užsipuolė Kiniją, pareiškęs, kad ši JAV varžovė, kuri, atsakydama į jo pasaulinį prekybos karą, paskelbė atsakomuosius muitus, „supanikavo“.

Prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį užsipuolė Kiniją, pareiškęs, kad ši JAV varžovė, kuri, atsakydama į jo pasaulinį prekybos karą, paskelbė atsakomuosius muitus, „supanikavo“.

REKLAMA

Kinija sužaidė neteisingai, ji supanikavo – vienintelis dalykas, kurio ji negali sau leisti!“ – parašė D. Trumpas socialiniame tinkle „Truth Social“. 

Visą žinutę jis parašė didžiosiomis raidėmis.

Kinija penktadienį ėmėsi lygiaverčių atsakomųjų veiksmų dėl D. Trumpo „išsivadavimo dienos“ muitų ir visam amerikietiškų prekių importui nustatė 34 proc. tarifą.

Pekino atsakas į Vašingtono įvedamą 34 proc. papildomą muitą kiniškoms prekėms įsigalios balandžio 10-ąją.

Be to, Pekinas paskelbė, kad įves septynių rūšių retųjų metalų, naudojamų kuriant aukštųjų technologijų produktus, eksporto kontrolę.

Kinijos oficialiais duomenimis, šalies prekių eksportas į JAV pernai viršijo 500 mlrd. JAV dolerių (452 mlrd. eurų) ir sudarė 16,4 proc. viso šalies eksporto, o prekių iš JAV Kinija importavo už gerokai mažesnę sumą – 143,5 mlrd. JAV dolerių.

REKLAMA
Vienas durnius - rytuose, įsivaizduojantis valdovu, kotas durnius - vakaruose, besirengiantis tapti valdovu. Istorijos knygose galima pasiskaityti, kuo visa tai baigėsi panašiems psichopatams.
Trumpas supanikavo dėl to, kad Kinija supanikavo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų