Pasak pranešimų, moteris pinigus išmėtė net 11-oje skirtingų miesto vietų, o jos motina pranešė, kad tokiu būdu turtuolės dukra norėjo sušelpti vargstančius žmones.
![Užfiksavo itin retą vaizdą: gatvėje išbarstė įspūdingą sumą pinigų 4](https://static2.inspektorius.lt/static.php?v=4.2.6.98&t=cr&s=800x600&m=4&f=/Uploads/UGallery/photos/f0/21/3e/69/f0213e694dc283935cd7c20b820c306e.jpg)
Visgi korėjiečiai nepuolė graibstyti ne savo pinigų ir iškvietė policijos pareigūnus. Šioje šalyje pasisavinti kitų pamestus pinigus traktuojama kaip vagystė. Šie iš viso visame mieste surinko daugiau nei 11 tūkstančių eurų.
Vietos žiniasklaida praneša, kad geradarei yra 51-eri, o ji neseniai į Daegu atsikraustė iš sostinės Seulo. Teigiama, jog mieste ji išbarstė pinigus, gautus už Seule nuomoto prabangaus namo depozitą. Korėjietė pinigus galės atsiimti kreipusis į pareigūnus.