Islamabado aukštasis teismas išleido įsaką, gavęs vieną peticiją, kurioje sakoma, kad meile naudojamasi kaip „priedanga“ skleisti „amoralumui, nuogybėms ir nepadorumui,... kurie prieštarauja mūsų turtingoms tradicijoms ir vertybėms“.
Šią nutartį, su kuria susipažino ir naujienų agentūros AFP žurnalistai, palaikė islamistinės partijos. Ji taip pat ragina elektroninę ir tradicinę žiniasklaidą liautis reklamuoti Valentino dieną.
Vis dėlto kai kurie Islamabado restoranai ir toliau siuntinėjo žinutes, reklamuodami Valentino dienos akcijas, nors draudimas tai daryti jau buvo įsigaliojęs.
Tačiau pasiruošimas šiai šventei nutrūko konservatyvesnėse vietovėse, tokiose kaip šiaurės vakarinės Chaibero Pachtunchvos provincijos sostinėje Pešavare, kur Valentino dienai skirtų prekių buvo galima rasti vos keliose parduotuvėse.
Ši šventė vis labiau populiarėja tarp jaunų pakistaniečių: jie meilės dieną švenčia dovanodami savo antrosioms pusėms atvirukus, saldainius ir kitokias dovanas.
Tačiau ši šalis tebėra itin konservatyvi, ir daugelis smerkia šią šventę kaip nepadorią tradiciją, atėjusią iš Vakarų.
Praėjusiais metais Pakistano prezidentas Mamnoonas Hussainas (Mamnunas Husainas) paragino savo šalį nešvęsti Valentino dienos ir pareiškė, kad jai nėra vietos musulmoniškoje visuomenėje. Kiti pareigūnai pavadino ją „vulgaria ir nepadoria“.