1. B. Jelcinas neturėjo dviejų kairės rankos pirštų. Jų jis neteko dar būdamas vaiku, sprogus granatai, kurią jis su draugais pavogė iš karinio sandėlio. Apskritai, B. Jelcinas vaikystėje buvo peštukas. Vienos „rajonas prieš rajoną“ metu jam sutraiškė nosį velenu.
2. Būdamas 35-ių B. Jelcinas dirbo pagrindiniu Sverdlovsko namų statybų kombinate vyr. inžinieriumi. Penkmečio plano proga jis turėjo gauti Lenino ordiną, tačiau apdovanojimo nebuvo: išvakarėse sugriuvo beveik pabaigtas statyti penkiaaukštis namas, kurį statė B. Jelcino vadovaujama struktūra.
3. 1987-ųjų lapkritį, po to, kai B. Jelcinas išsakė griežtą kritiką tuometinei B. Gorbačiovo politikai, jis buvo nušalintas nuo Maskvos komunistų partijos pirmojo sekretoriaus pareigų. Iškart po to jis pateko į ligoninę. Anot gandų, tuomet jis bandė nusižudyti.
4. Daugeliui V. Jelcinas įsiminė kaip žmogus, turintis problemų su alkoholiu. Istorijoje liko užfiksuoti momentai, kaip jis Vokietijoje pasiėmė iš dirigento batutą, ir pats pradėjo „diriguoti orkestrui“, arba kaip jis „pramiegojo“ susitikimą su Airijos prezidentu. Billas Clintonas apie B. Jelciną tiesiog pranašiškai yra sakęs: „Mes niekada neturime užmiršti, kad girtas Jelcinas yra geriau už daugelį negeriančių alternatyvų“.
5. Sykį, būdamas prezidentu, B. Jelcinas oficialios ceremonijos metu čiupo vienai iš Kremliaus stenografisčių už šono, o šis epizodas buvo parodytas per televiziją.
6. Po B. Jelcino mirties Rusijos Dūmos sesijos metu komunistų frakcija atsisakė atiduoti pagarbą buvusiam prezidentui atsistojant.
7. Jau po mirties, 2013-aisiais, Borisas Jelcinas buvo apdovanotas Vyčio kryžiaus ordinu už Lietuvos nepriklausomybės palaikymą.