Neramumai, žymėję Sovietų Sąjungos griūtį peraugo į laukinį kapitalizmą, o Sovietų Sajungą pakeitė ,,Naujoji Rusija„. Rusijos finansų laikraščio „Finans“ duomenimis, 2008 metais šalyje buvo 101 milijardierius – daugiau nei bet kurioje pasaulio šalyje, o kasmetinė Maskvos milijonierių mugė – prašmatniausias renginys kokį matė pasaulis.
Vokietijos rusų šeimoje gimusi fotografė Anna Skladmann šiuos visuomenės pokyčius užfiksavo foto juostoje – ji fotografavo kylančio Rusijos elito atžalas.
Pirmą kartą fotografė Maskvą aplankė 2000 metais, praėjus dešimtmečiui nuo Sovietų Sąjungos žlugimo. Tuomet per Naujuosius metus tėvai ją nusivedė į Didžiąją Maskvos operą, kur prie bendro vaišių stalo ji susipažino su ten buvusio elito atžalomis.
Šventiškai išpuošti vaikai jai paliko neišdildomą įspūdį – to Vakaruose paauglė nebuvo mačiusi. Tai privertė ją pamąstyti kaip keičiasi Rusijos visuomenė ir netrukus tai perteikti fotografijos parodoje. 6-12 metų Rusijos elito vaikai demonstruoja tai, ko sieks ateityje. Ne veltui projektas pavadintas „Užaugę vaikai.“
Po kelių kelionių į Rusiją, talkinant pasaulio žiniasklaidos milžinams, fotografė tyrinėjo Maskvos elito atžalų gyvenimą.
,,Ši nuotraukų serija rodo, ką reiškia būti privilegijuotu vaiku Rusijoje, šalyje, kur radikali istorija vis dar daro įtaką kasdieniam gyvenimui, - britų dienraščiui „The Independent“ pasakojo A. Skaldmann. – Tai naujojo Rusijos elito apraiškos.“
Maskvos šiuolaikinio meno muziejaus vadovė Irina Čmyreva leidiniui sakė, kad „tai yra vaikai, žinantys savo vietą pasaulyje ir tuo išskirtini. Jie žino savo misiją ir yra pačio aukščiausio elito atstovai“.