„Valencia“ krepšininkai susitvarkė su ALBA komanda

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Valensijos „Valencia Basket“ (2-3) krepšininkai.

Ispanijos klubas namuose 87:73 (23:20, 27:19, 22:16, 15:18) susitvarkė su Berlyno ALBA (3-2) komanda.

Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti antrajame kėlinyje, kuomet aikštės šeimininkai sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (35:24).

Persvara trečiajame kėlinyje pasiekė ir 17 taškų ribą (66:49).

Didžiausias atstumas buvo fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai komandas skyrė 19 taškų (84:65).

Tvirtai situaciją ant parketo kontroliavę ispanai susitikimą laimėjo rezultatu 87:73.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 20 (7/11 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud., 8 rez. perd., 28 n. b.), Bojanas Dubljevičius 16 (7 atk. kam.), Kyle‘as Alexanderis 12, Victoras Claveras ir Xabi Lopezas-Arostegui po 7.

ALBA: Louisas Olinde‘as (3/4 trit.) ir Christas Koumadje‘as (10 atk. kam.) po 15, Gabriele Procida ir Benas Lammersas po 9.