Ketvirtąją pergalę Eurolygos turnyro B grupėje iškovojo ir vietą „Top 16“ etape užsitikrino Malagos „Unicaja“ (4/5) krepšininkai, kurie svečiuose 82:67 (20:22, 25:17, 20:12, 17:15) įveikė grupės autsaiderę Zagrebo KK „Zagreb“ (2/7) ekipą.

Po apylygės pirmosios mačo dalies Malagos krepšininkų pranašumas išryškėjo trečiajame kėlinyje, kai daugiausiai Joelo Freelando tikslių metimų dėka „Unicaja“ nutolo - 55:40. Ketvirtajame kėlinyje traumą patyrė KK „Zagreb“ klubo lyderis Krunoslavas Simonas, o pasinaudoję svečiai išlaikė solidų pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 82:67.

KK „Zagreb“: K.Simonas 16 (7 atk. kam.), J.Heytveltas 12 (5 atk. kam.), D.Rančičius 9, M.Kasunas 8 (6 atk. kam.).

„Unicaja“: J.Freelandas 17 (8 atk. kam.), L.Zoričius 16 (8 atk. kam.), B.Rodriguezas 11, H.Peričius 10.