Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Monako „Monaco“ (3-1) klubas su Donatu Motiejūnu.Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 83:80 (29:13, 11:21, 20:25, 23:21) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (1-3) komandą, kurios gretose žaidžia Marius Grigonis ir Artūras Gudaitis.

D.Motiejūnas ant parketo praleido tik 5 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo atšokusį kamuolį, 3 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

M.Grigonis per 15 minučių pasižymėjo 7 taškais (2/5 dvit., 1/2 trit.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, 4 klaidomis, 5 pražangomis ir 0 naudingumo balų.

A.Gudaitis žaidė 27 minutes, įmetė 10 taškų (5/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje galėjo pasigirti net 18 taškų pranašumu (29:11).

Visgi, tai lengvos pergalės negarantavo. Aikštės šeimininkai dar antrajame ketvirtyje sumažino deficitą iki 6 taškų (40:34).

Galiausiai trečiajame kėlinyje ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą (58:59).

Prasidėjus paskutinei minutei ketvirtajame kėlinyje, po M.Grigonio dviejų dvitaškiu paeiliui graikai priartėjo (76:74), tačiau netrukus svečiai atsakė tuo pačiu ir vėl nutolo (80:74).

Aikštės šeimininkai dar pataikė tritaškį, tačiau baudos metimą pataikęs Mike‘as Jamesas jau galutinai dėjo tašką rungtynėse – 83:80.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 27 (6/9 dvit., 3/7 trit., 6/10 baud., 12 išpr. praž., 29 n. b.), Elie Okobo 13, Johnas Brownas ir Donta Hallas po 10, Jordanas Loydas 9, Alpha Diallo 7.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 28 (5/10 dvit., 4/6 trit., 6/7 baud., 28 n. b.), Mateuszas Ponitka 12 (10 atk. kam., 26 n. b.), Parisas Lee 11, Artūras Gudaitis 10, Marius Grigonis 7.