marius grigonis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius grigonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius grigonis“.

Marius Grigonis buvo vienas pagrindinių „Panathinaikos“ pergalės kalvių

Pergalę Graikijos lygos ketvirtfinalyje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ komanda. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 84:66 (22:18, 24:19, 20:13, 18:16) nugalėjo Salonikų PAOK ekipą ir serijoje pirmauja 1-0. Marius Grigonis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 15 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau po dukart suklydo ir prasižengė. „Panathinaikos“: Marius Grigonis (2/5 trit.) ir Konstantinos Mitoglou (4/6 trit., 4 atk.
Prieš 16 val.

Marius Grigonis figūravo tarp rezultatyviausių „Panathinaikos“ žaidėjų

Marius Grigonis buvo antras rezultatyviausias Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkas Graikijos lygos reguliariojo sezono rungtynėse. Išvykoje žaidę „žalieji“ 80:68 (16:13, 16:12, 21:18, 27:25) įveikė Salonikų „Aris“ (13/14) ekipą, o lietuvis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 10 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.). Jis taip pat sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir suklydo 1 sykį.
2024-05-13

Rezultatyviai rungtyniavęs Marius Grigonis svariai prisidėjo prie „Panathinaikos“ pergalės Graikijoje

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (25/1) Graikijos čempionate pasiekė pergalę namuose, kai 90:82 (24:8, 26:28, 18:24, 22:22) įveikė Patrų „Promitheas“ (15/11) krepšininkus. Likus vienam turui iki reguliariojo sezono pabaigos Atėnų klubas užsitikrino pirmąją vietą. M. Grigonis nugalėtojams per 19,5 minutės surinko 10 taškų, 2 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį, 4 išprovokuotas pražangas ir 11 naudingumo balų.
2024-05-10

Marius Grigonis kalbėjo apie dešimtmečio Eurolygos istoriją: „Dabar esame tiesiog laimingi“

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa lemiamose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse 81:72 pranoko Tel Avivo „Maccabi“ ekipą ir po 12 metų pertraukos pateko tarp keturių geriausių turnyro komandų. Nors lietuvio vietą starto penkete okupavo 10 taškų pelnęs graikas Ioannis Papapetrou, tačiau tai didžiulio džiaugsmo iš kauniečio neatėmė.
2024-05-08

Marius Grigonis su „Panathinaikos“ grįžta į Eurolygos finalo ketvertą

Pergalę Eurolygos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse iškovojo ir bilietą į finalo ketvertą iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ komanda su Mariumi Grigoni. Atėnų klubas namuose 81:72 (19:21, 22:20, 17:15, 23:16) pranoko Tel Aviv „Maccabi“ klubą. „Panathinaikos“ Eurolygos finaliniame ketverte žais po dvylikos metų pertraukos. M. Grigonis šįkart buvo nepastebimas ir per 8 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/1 trit.), bet sugriebė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.
2024-05-07

Marius Grigonis gyrė „Maccabi“ ir aptarė seriją supančią dramą: „Mieliau nebūčiau jos dalimi“

Eurolygos atkrintamųjų serijoje netrūksta dramos. Ketvirtadienio vakarą Atėnų „Panathinaikos“ pasirūpino, kad įtampa tęstųsi ir toliau, kai 95:88 pranoko Tel Avivo „Maccabi“ ir išplėšė lemiamą serijos mačą. „Buvo pakilimų ir nusileidimų, bet esame laimingi, kad darbas dar nebaigtas. Tikiuosi, kad OAKA arenoje laimėsime bilietą į Berlyną“, – po rungtynių su „Eurohoops“ žurnalistais kalbėjo „Panathinaikos“ gretose rungtyniaujantis Marius Grigonis.
2024-05-03

Naują lyderį suradusi „Maccabi“ įveikė blankiai atrodžiusio Mariaus Grigonio komandą

Antradienio vakarą Eurolygoje buvo sužaistos trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp Tel Avivo „Maccabi“ ir Mariaus Grigonio atstovaujamos Atėnų „Panathinaikos“. Belgrade vykusiose rungtynėse 85:83 (23:11; 23:26; 21:19; 18:27) triumfavo ir serijos rezultatą persvėrė Tel Avivo krepšininkai. Po šių rungtynių serijos iki trijų pergalių rezultatas yra 2:1 „Maccabi“ naudai. Primename, kad pirmose rungtynėse triumfavo „Maccabi“, o antrajame revanšavo PAO.
2024-04-30

Marius Grigonis nesureikšmina nesėkmės Eurolygos atkrintamosiose: „Ne pasaulio pabaiga“

Antradienio vakarą prasidėjo svarbiausios Eurolygos kovos. Į pirmąją atkrintamųjų kovą stojo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ir Tel Avivo „Maccabi“. Nors „Panathinaikos“ reguliarųjį sezoną baigė antroje turnyrinės lentelės vietoje, nusileisdami tik visą sezoną lyderiavusiems Madrido „Real“, tačiau pirmose ketvitfinalio serijos rungtynėse jų laukė netikėtumas.
2024-04-24

Eurolygos atkrintamųjų starte – solidus Marius Grigonis ir jo ekipos nesėkmė

Eurolygos atkrintamųjų rungtynių starte Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ 87:91 (25:26; 25:16; 20:21; 17:28) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ ekipai, kuri įsirašė pirmąją pergalę atkrintamųjų serijoje (1/0). M. Grigonis šiose rungtynėse pasirodė solidžiai ir surinko 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus. Nugalėtojus į pergalė vedė Bonzie Colsonas, kuris pelnė 18 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.
2024-04-23

Penkios Eurolygos ketvirtfinalių intrigos: lietuvių minutės, gynybinės užduotys ir kiti faktoriai

Jau šiandien Eurolygoje startuoja daugybę intrigų žadantys ketvirtfinaliai, o kiekvienoje iš porų galima įžvelgti ir ne po vieną intrigą dėl šiuose klubuose svarbų vaidmenį vaidinančių lietuvių. Antradienį pirmieji į kovą Atėnuose 20:30 val. stos „Panathinaikos“ ir Tel Avivo „Maccabi“ ekipos. Kiek vėliau 22 val.