Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0/3) antradienio vakarą siekė pirmosios pergalės Europos taurėje, tačiau ir trečias kartas nebuvo sėkmingas. Namuose žaidę „vilkai“ 76:94 (20:21, 21:24, 25:23, 10:26) pralaimėjo Ulmo „Ratiopharm“ (3/0) iš Vokietijos.

16

Alessandro Magro šiose rungtynėse turėjo verstis be Mato Jogėlos, kuris apsirgo dvikovos išvakarėse, taip pat Vaido Kariniausko ir Arnoldo Kulbokos.

Po dviejų kėlinukų aikštės šeimininkai alsavo geriausiai šio sezono Vokietijos pirmenybių komandai į nugarą 41:45, o didesnio atotrūkio svečiai neįgijo ir per trečiajį, kurį pralaimėjo 25:23.

Trečio kėlinio pabaiga pažymėta ir gražiu Jeffery Tayloru tritaškiu, po kurio A. Magro ekipa priartėjo iki 66:68.

Lemiamo ketvirčio metu svečiai kelis kartus buvo įgiję 6 taškų persvarą, bet greitoje atakoje tritaškį smeigė Andrew Andrewsas, taip nugesindamas ir antrąjį vokiečių bandymą atitrūkti 76:73.

Po gerų sostinės krepšininkų atkarpų ir toliau sekė prastesnės, o iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms „Ratiopharm“ po jau 27-o Justiniano Jessupo taško ir penkto tritaškio įgijo 13 taškų persvarą 75:88.

Ulmo „Ratiopharm“ šiame sezone yra laimėjusi visas šešias rungtynes. Po tris Europos taurėje ir Vokietijos lygoje, kur yra vienintele nepralaimėjusia ekipa.

„Wolves Twinsbet“ gretose geriausiai žaidė 19 taškų ir 2 rezultatyvius perdavimus atlikęs A. Andrewsas.

Kitą savaitę „vilkai“ išvykoje kovos su Badalonos „Juventut“.

„Wolves Twinsbet“: Andrew Andrewsas 19 (8/9 baud.), Kristupas Žemaitis 12 (19 naud. bal.), Anthony Cowanas (7 rez. perd., 19 naud. bal.) ir Garrisonas Brooksas po 11.

„Ratiopharm“: Justinianas Jessupas 27 (5/7 trit., 30 naud. bal.), Alfonso Plummeris 16, Philippas Herkenhoffas ir Nelsonas Weidemannas po 12, Benas Sarafas 10 (7 rez. perd.).