Netikėtą pergalę Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Paryžiaus „Paris“ (1/2) krepšininkai, kurie savo sirgalių akivaizdoje 84:80 (21:19, 24:20, 24:20, 15:21) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (2/1) komandą.

Marius Grigonis pralaimėtojų gretose per 15 žaidimo minučių surinko 7 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet prarado kamuolį ir kartą prasižengė.

Paryžiaus klubas atitrūko antrajame ketvirtyje, kuriame pelnė 8 taškus be atsako ir vėliau po N.Hifi metimo buvo priekyje 42:27. Tai buvo didžiausias rungtynių skirtumas, bet Prancūzijos ekipa pirmavo iki pat mačo pabaigos.

Paskutiniame ketvirtyje PAO buvo priartėjusi iki 5 taškų, tačiau likus 3:42 minutei M.Jantuneno taškai sugrąžino dviženklį skirtumą 78:68. Paskutinę minutę skirtumas buvo sumažėjęs iki trijų taškų, bet tada šeimininkai baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Paris“ artimiausias Eurolygos rungtynes (10.17) žais su Miuncheno „Bayern“ komanda, o „Panathinaikos“ klubas (10.17) susitiks su Madrido „Real“ ekipa.

„Paris“: Nadiras Hifi 20 (4/6 dvit., 3/7 trit.), Tj Shortsas 16 (7/12 dvit., 7 rez. perd.), Collinas Malcolmas 14 (3/6 trit.), Tysonas Wardas 9 (2/6 dvit., 1/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Kevarrius Hayesas (3/5 dvit.), Mikaelas Jantunenas (4 atk. kam.) ir Yakuba Ouattara (0/5 trit.) po 6.

„Panathinaikos“: Mathias Lessortas 19 (6/9 dvit., 11 atk. kam., 28 n.b.), Kendrickas Nunnas 16 (4/9 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam.), Lorenzo Brownas 14, Juancho Hernangomezas 9 (3/6 dvit., 6 atk. kam.), Marius Grigonis 7, Jerianas Grantas 6.