Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (0-4) vis dar lieka be pergalių NBA lygoje. „Kings“ šįsyk namuose 110:125 (28:32, 28:31, 27:32, 27:31) turėjo pripažinti Memfio „Grizzlies“ (4-1) klubo pranašumą.

Sakramento ekipa visada buvo besivejančių vaidmenyje. Vienu metu svečiai atitrūko dviženkliu taškų skirtumu, tačiau  „Kings“ pavyko priartėti iki 78:82.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje lemiamu metu „Grizzlies“ susikrovė saugų pranašumą ir išlaikė jį iki mačo pabaigos.

D. Sabonis buvo labai arti trigubo dublio ir per 31 minutę įmetė 11 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit.., 3/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams  Dearonas Foxas surinko 27 taškus, Harrisonas Barnessas pridėjo 20.

„Kings“: Dearonas Foxas 27 (6 atk. kam.), Harrisonas Barnessas 20, Keeganas Murray 18, Domantas Sabonis 11.

„Grizzlies“: Desmondas Bane`as 31 (6 atk. kam.), Ja Morantas 22 (6 rez. perd.), Tyusas Jonesas 14, Jake`as Laravia 13, Stevenas Adamsas 12.