Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ 72:95 (10:22, 19:24, 25:25, 18:24) neprilygo Madrido „Real“ (3-2) krepšininkams.

Į pergalę Madrido ekipą vedė Džananas Musa, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

R. Giedraitis šiame mače per 10 minučių surinko tik 3 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą. Jis rungtynes baigė dar trečiajame kėlinyje, kai po kontakto su Serge‘u Ibaka lietuviui buvo prakirsta lūpa.

Po to jis iškart keliavo į rūbinę ir į aikštę nebesugrįžo.

Aikštės šeimininkai dominavo nuo susitikimo pradžios ir pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (8:20).

Situacija pernelyg nesikeitė ir iki didžiosios pertraukos, o serbų deficitas šoktelėjo iki 18 taškų (20:38).

Pokyčių nebuvo ir antroje susitikimo pusėje. Madrido krepšininkai užtikrintai kontroliavo žaidimą ir ketvirtajame kėlinyje savo persvarą didino iki rekordinės, 28 taškų (63:91).

Belgrado ekipa rungtynes pralaimėjo 23 taškų skirtumu – 72:95.

„Crvena Zvezda“: Milošas Teodosičius 11 (0/2 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Nikola Kaliničius 9, Mike‘as Daumas ir Yago Dos Santosas po 8, Isaiah Canaanas (0/5 trit.) ir Urošas Plavšičius po 7, Luka Mitrovičius 6.

„Real“: Džananas Musa 17 (0/1 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), Facundo Campazzo 13 (8/8 baud., 6 rez. perd., 8 išpr. praž., 30 n. b.), Walteris Taversas (6/6 dvit.) ir Eli Ndiaye po 12, Gabrielis Deckas 10, Alberto Abalde 9.