Be Tado Sedekerskio rungtyniavusi „Baskonia“ sutriuškino ALBA ekipą

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (3/2) ekipa namuose 80:57 (24:13; 15:13; 24:14; 17:17) nugalėjo Berlyno ALBA (1/4) krepšininkus.

Pats T. Sedekerskis šiose rungtynėse nežaidė dėl patirtos traumos.

Į pergalę lietuvio ekipą vedė Marcusas Howardas, kuris surinko 26 taškus, 1 atkovotą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu varžovų gretose rezultatyviausia rungtyniavo Martinas Hermannssonas, kurio sąskaitoje – 16 taškų, 2 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Jau nuo susitikimo pradžios baskai šovė į priekį – 10:1. Nors ALBA atkuto (9:15), bet „Baskonia“ pirmąjį kėlinį baigė su dviženkliu pranašumu – 24:13. 16-ąją mačo minutę skirtumas pasiekė 20 taškų žymą (35:15), bet svečiai iki pirmos mačo dalies pabaigos kiek priartėjo – 26:39.

Po didžiosios pertraukos Vokietijos sostinės klubas buvo priartėjęs dar labiau (36:42), bet „Baskonia“ kėlinio paskutines 7 minutes baigė spurtu 21:4 ir jau triuškino varžovus – 63:40. Paskutinis ketvirtis buvo jau tik formalumas.

Dėl traumos lietuvis praleido šią dvikovą kaip ir praėjusio turo susitikimą su Vilerbano ASVEL.

„Baskonia“: Markusas Howardas 26 (7/14 tritaškiai), Timothe Luwawu-Cabarrot 11 (3/6 tritaškiai), Nikolaos Rogkavopoulos 9 (3/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Trentas Forrestas 8.

ALBA: Martinas Hermannssonas 16, Yanni Wetzellis (7 atk. kam.) ir Justinas Beanas (7 atk. kam.) po 9.