Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro H grupės rungtynėse Vilniaus „Kibirkštis“ išvykoje 57:53 (13:4, 20:15, 14:11, 10:23) iškovojo svarbią pergalę prieš Berlyno ALBA (Vokietija).

Pirmajame kėlinyje „Kibirkštis“ visiškai surakino varžovių puolimą. ALBA per pirmas 7 min. nepelnė nė taško ir atsiliko 13 taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke skirtumas toliau augo (21:7). Po ilgosios pertraukos „Kibirkštis“ neatsipalaidavo ir ėmė triuškinti varžoves (38:19).

„Kibirkšties“ problemos prasidėjo ketvirtajame kėlinuke. Vilnietės išbarstė beveik visą triuškinantį pranašumą – likus žaisti mažiau nei 20 sek. komandas beskyrė 2 taškai (55:53). Tiesa, kamuolį tada turėjo vilnietės, tad varžovėms reikėjo taikyti pražangų taktiką. Alexis Pana sumetė abi baudas ir įtvirtino „Kibirkšties“ pergalę, o varžovių paskutinis tolimas metimas buvo toli nuo tikslo.

ALBA pataikė vos 11 iš 42 dvitaškių („Kibirkštis“ – 14 iš 32).

„Kibirkštis“: Sydney Taylor 14 taškų (4/17 tritaškių), Giedrė Labuckienė 12 (6 atk. kam.), Eglė Zabotkaitė 11, Daugilė Ūsė 8 (17 atk. kam., 4 per. kam., 4 blk., 30 naud. bal.), Alexis Pana 4 (9 atk. kam., 3 per. kam.), Elisa Policari 3, Justina Miknaitė 3, Sintija Aukštikalnytė 2, Urtė Slavickaitė 0, Danielė Paunksnytė ir Ugnė Grigaliūnaitė nežaidė.