Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Stuttgart“ futbolininkus.

Susitikimo pradžioje traumą patyrė Aleksandaras Pavlovičius, kuris buvo priverstas palikti aikštę, vietoje jo rungtynėse pasirodė Palhinha. „Bayern“ pirmajame kėlinyje žaidė aktyviau, kūrėsi progas, tačiau per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes pasižymėti nepavyko.

Harry Kane‘as antrajame kėlinyje per tris minutes pelnė du įvarčius ir padėjo „Bayern“ įgyti pranašumą 2:0. Puolėjas 80-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką šiame susitikime ir rezultatas tapo 3:0. Kingsley Comanas rungtynių pabaigoje pridėjo savo įvartį, o „Bayern“ iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

Joshua Kimmichas sužaidė savo 400-ąsias rungtynes atstovaujant „Bayern“ klubui nuo 2015 metais rugpjūčio mėnesį įvykusio debiuto.

„Bayern“ po septynių sužaistų rungtynių turi surinkęs 17 taškų ir rikiuojasi „Bundesliga“ čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Stuttgart“ su 9 taškais žengia devintas.

Tuo tarpu Lėverkuzeno „Bayer“ klubas namuose 2:1 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Puikia proga pelnyti įvartį rungtynių pradžioje nepasinaudojo Victoras Boniface, kuriam nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.

Netrukus Omaras Marmoushas pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir išvedė „Eintracht“ į priekį 1:0.

Robertas Andrichas tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. R.Andricho smūgiuotas kamuolys antrajame kėlinyje sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

V.Boniface'as sužaidus 70 minučių smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayer“ naudai 2:1. Per likusį laiką nei vienai iš komandų daugiau pasižymėti nepavyko