Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:2 nusileido „Bournemouth“ futbolininkams.

Williamas Saliba sužaidus pusvalandį buvo nubaustas raudona kortele ir „Arsenal“ futbolininkai liko žaisti dešimtyje. Netrukus puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Mikelis Merino, kurio smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes nei vienai iš komandų pelnyti įvarčio taip ir nepavyko.

Ryanas Christie sužaidus 70 minučių tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Bournemouth“ į priekį 1:0. Netrukus Justinas Kluivertas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Per likusį laiką „kanonieriams“ išsigelbėti nepavyko.

W.Saliba per 157 sužaistas rungtynes Europos penkiose stipriausiose futbolo lygose pirmą kartą buvo nubaustas raudona kortele.

„Arsenal“ po aštuonerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 17 taškų ir rikiuojasi trečioje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Bournemouth“ su 11 taškų žengia dešimtas.

Tuo tarpu „Manchester United“ kluba namuose 2:1 nugalėjo „Brentford“ futbolininkus.

„Man Utd“ aktyviai žaidė pirmajame kėlinyje ir kūrėsi progas. Lisandro Martinezo ir Alejandro Garnacho atliktus smūgius meistriškai atrėmė vartininkas.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Christianas Eriksenas, kuriam nepavyko nukreipti kamuolio į tuščius vartus. Matthijsas de Ligtas pirmojo kėlinio pabaigoje trečią kartą buvo priverstas palikti aikštę dėl prakirstos galvos, iš kurios pasruvo kraujas. Tuo pasinaudojęs Ethanas Pinnockas standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Brentford“ į priekį 1:0. Už priekaištus teisėjui Erikas ten Hagas buvo nubaustas geltona kortele.

Alejandro Garnacho antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Ramusas Hojlundas sužaidus valandą puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1. „Raudonieji velniai“ likusį laiką ir toliau žaidė aktyviai puolime, tačiau pasižymėti daugiau nepavyko.