Valdo Dambrausko treniruojamas Nikosijos „Omonia“ klubas po rinktinių pertraukos patyrė netikėtą pralaimėjimą. Lietuvio auklėtiniai namuose 0:1 nusileido prieš kai keturis pralaimėjimus iš eilės patyrusiam „Paralimni“ klubui.

Nors „Omonia“ pagal visus statistinius rodiklius pirmavo ir turėjo daugiau progų, bet varžovams užteko vos vieno smūgio į vartų plotą, kuris ir virto pergalingu įvarčiu. Jį „Paralimni“ ekipa pelnė 29 minutę.

„Omonia“ savo ruožtu atliko net septynis smūgius į vartų plotą, bet pasižymėti nesugebėjo.

Po šių rungtynių „Omonia“ su 12 taškų rikiuojasi ketvirtoje lygos vietoje. V.Dambrausko ekipai tai buvo trečiasis šio sezono pralaimėjimas, o nuo pirmaujančio „Paphos“ klubo „Omonia“ atsilieka jau 7 taškais.