Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 4:1 sutriuškino „West Ham United“ futbolininkus.

Abi komandos pradėjo aktyviai rungtynes puolime. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai Mohammedas Kudusas 18-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „West Ham“ į priekį 1:0.

„Tottenham“ po praleisto įvarčio didino spaudimą ir tai davė vaisių.

Dejanas Kulusevski sužaidus daugiau nei pusvalandį atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. „Tottenham“ likusį pirmojo kėlinio laiką žaidė aktyviai ir kūrė pavojingas progas, tačiau persverti rezultato nepavyko.

O Yvesas Bissouma antrojo kėlinio pradžioje 52-ąją minutę gražiu smūgiu persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

Netrukus šeimininkai pelnė ir trečąjį įvartį, kai „West Ham United“ gynėjas Jeanas Clairas Todibo netyčia nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 3:1.

Galiausiai po traumos į rikiuotę sugrįžęs Heungas Min Sonas sužaidus valandą nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

Jau artėjant mačui prie pabaigos svečiai dar liko mažumoje, kai M.Kudusas dėl smurtini veiksmo pabaigoje po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele.

Jamesas Maddisonas sukūrė penkias progas pirmajame kėlinyje, o daugiau yra sukūręs tik debiutinėse rungtynėse atstovaudamas „Tottenham“ prieš „Brentford“ 2023 m. (6). Pastarasis po pirmojo kėlinio buvo pakeistas.

„Tottenham“ po aštuonių sužaistų rungtynių turi surinkęs 13 taškų ir rikiuojasi šeštoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „West Ham“ su 8 taškais žengia keturioliktas.