Antradienio rytą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse du Lietuvos irkluotojai varžėsi ketvirtfinaliuose ir tęsė kovą dėl medalių. Viktorija Senkutė savo plaukime buvo pirma ir užtikrintai pateko į pusfinalį, o į kitą etapą pateko ir Giedrius Bieliauskas.

Ketvirtfinalyje startavusi V. Senkutė vėl pademonstravo puikų greitį. Ji savo plaukime finišavo pirmoji ir distanciją įveikė per 7:33.35 min.

Tuo tarpu identiškoje rungtyje besivaržantis G. Bieliauskas savo ketvirtfinalio plaukime finišavo antras ir taip pat įplaukė į pusfinalį. Jis distanciją įveikė per 6:51.80 min.

Pusfinaliuose lietuviai startuos ketvirtadienį.

Primename, kad žaidynių debiutantė V. Senkutė 2000 m distancijos vienvietės valties kvalifikacijoje parodė apskritai geriausią rezultatą – 7 min. 30,01 sek.

Ketvirtfinalyje iš viso rungėsi 24 sportininkai, o į A ir B pusfinalius pateko pirmąsias tris vietas plaukimuose užėmę sportininkai.

Netrukdykit žiūrėti reklamų su savo sportais.
Šaunuoliai Taip toliau ir Geriau Gero Vejo
nesaikingas lošimas gali sukelti priklau
Agotos duona,keliauk,užkandžiauk su saulės grūdu, pi gyvenimą žiūrėk, įveik klimato iššūkius, nepamiršk medžioklės plotų,atgal į gamtą, šilumos siublius pirk, pasikalbėkit apie madingą fasadą, gerkit magnesium, pasiruošk pergalėms su švyturiu, nepamiršk x faktoriaus, ....