Danas Rapšys 200 metrų laisvu stiliumi rungties finale užėmė 5 vietą. Nors 29-erių lietuvis Paryžiaus olimpiniame baseine pirmadienio vakarą medalio neiškovojo, jis pateko tarp 5 geriausių planetos plaukikų, distanciją įveikęs per 1 min. 45.46 sek.

Atrankoje antrą, o pusfinalyje šeštą geriausią laiką demonstravęs D.Rapšys finale plaukė septintajame takelyje ir po pirmų 50 m buvo 7-as, po 100 m. – 6-as, šią poziciją jis išlaikė ir po 150 metrų.

Nors D.Rapšys spurtavo per paskutiniuosius metrus, tačiau galingo finišo jam neužteko ir jis pasidalino penktą vietą su vokiečiu Lukasu Maertensu, kadangi abu plaukikai finišavo identiškai – per 1 min. 45.46 sek.

Olimpiniu čempionu tapo rumunas Davidas Popovici. Jis sugaišo 1:44,72 min. Sidbras atiteko britui Matthew Richardsui. Jis nuo čempiono atsiliko vos 0,02 sek.

Bronzą iškovojęs amerikietis Luke'as Hobsonas distanciją įveikė per 1:44,79 min.

D. Rapšiui žaidynės dar nėra baigtos. Jis kartu su Andriumi Šidlausku, Tomu Lukminu ir Tomu Navikoniu dar plauks 4 × 200 m laisvu stiliumi rungtyje bei startuos 100 m laisvuoju stiliumi atrankoje. Abi atrankos vyks jau antradienį.

Olimpines žaidynes liepos 26 – rugpjučio 11 d. stebėkite naujienų portale tv3.lt, TV3, TV6 televizijoje.

Plaukimo finalo vaizdo įrašą rasite naujienos viršuje.

Pirmą kartą rašau komentarą… nebeatlaikė nėrvai, kas per š… dar niekada nematęs tokios nevykusios transliacijos, čia juk Olimpinės žaidynės!…geriau bučiau visai nežiūrėjęs, nuo kada plaukimo metu rodo studiją, o ne pilną vaizdą, net garso iš plaukimo arenos nėra.. jūs rimtai, čia normalu??? Man gėda už visus žiūrovus…
Numanau kas čia buvo. TV3 žiopliai neišsipirko Dano Rapšio plaukimo transliacojos. Apsižioplino arba netikėjo kad pasieks finalą. Kaip sprendimą vogčia retransliavo kito kanalo transliaciją, stipriai apkirpdami kadrą, kad nebūtų to kanalo logotipo. Ale žiūri studijoje kažkokiuose rėmuose...