Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Strasbourg“ futbolininkus.

Senny Mayulu rungtynių pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Abi komandos per likusį pirmojo kėlinio laiką susikūrė progų, tačiau daugiau žiūrovai įvarčių neišvydo.

Marco Asensio antrojo kėlinio pradžioje tiksliu smūgiu padvigubino rezultatą 2:0. Netrukus Sekou Mara pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino rezultatą 1:2. Bradley Barcola ir Kang-In Lee pridėjo po įvartį šiame susitikime ir rezultatas tapo 4:1. Per pridėtą rungtynių laiką svečiams paguodos įvartį pelnė Daouda Diongue 2:4.

PSG po aštuonių sužaistų rungtynių turi surinkęs 20 taškų ir rikiuojasi čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Strasbourg“ su 10 taškų žengia septintas.

Tuo tarpu Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 1:0 įveikė Romos „Lazio“ futbolininkus.

Alessio Romagnoli susitikimo pradžioje buvo nubaustas raudona kortele ir „Lazio“ futbolininkai liko žaisti dešimtyje. Puikia proga pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėti nepasinaudojo Federico Gatti, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. „Juventus“ dominavo antrajame kėlinyje ir kūrė progas.

Dušano Vlahovičiaus smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Mario Gila rungtynių pabaigoje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Juventus“ išsiveržė į priekį 1:0.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis. „Juventus“ praleido tik vieną įvartį „Serie A“ lygoje šiame sezone.

„Juventus“ po aštuonių sužaistų rungtynių turi surinkęs 16 taškų ir rikiuojasi antroje „Serie A“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Lazio“ su 13 taškų žengia penkta.