Trečiadienį UEFA čempionų lygoje sužaisti 9 susitikimai, o daug emocijų keliantis mūšis virė Birmingeme. Čia vietos „Aston Vila“ pirmą kartą žaidė savo namų aikštėje modernioje Čempionų lygoje, kuri susikūrė 1992-ais metais, o mačą stebėjo šios ekipos fanu esantis Didžiosios Britanijos princas Williamas.

Nors didžiąją mačo dalį dominavo pirmenybių senbuvė Miuncheno „Bayern“, tačiau vos vieną progą iš nedaugelio išnaudoję aikštės šeimininkai šventė pergalę 1:0 (0:0).

Pirmas 15 žaidimo minučių bavarai agresyviai spaudė savo varžovus jų aikštės pusėje ir turėjo didžiulę kamuolio kontrolės persvarą 80 proc. prieš 20 proc.

Vieną realiausių progą pasižymėti pirmajame kėlinyje turėjo Ollie Watkinsas, kuris greitoje atakoje smūgiavo galva, o kamuolys pralėkė kiek virš vartų.

„Villa Park“ stadione taipogi dar pirmajame kėlinyje buvo pelnytas įvartis, kai 22-ą minutę aikštės šeimininkai po standartinės situacijos pasiuntė sirgalius į euforiją. Visgi netrukus gynėjo Pau Toreso smūgis buvo atšauktas dėl nuošalės.

Antrajame kėlinyje sužaidus pusę laiko svečių kamuolio kontrolė vis dar buvo solidi (65 proc), tačiau visi 4 „Bayern“ smūgiai į vartų plotą tikslo nepasiekė.

79-ą mačo minutę įvyko staigus įvykių posūkis, po kurio „Aston Villa“ sirgaliai gavo progą švęsti. Greitoje atakoje atsidūrė Johnas Duranas, kuris spindi ir „Premier“ lygoje, nuolat pasirodantis po keitimo ir ten sėkmingai štampuojantis įvarčius. 20-metis puolėjas iš Kolumbijos pelnė įvartį gražuolį ir išvedė saviškius į priekį 1:0.

Vartininkas Emiliano Martinezas per pridėtą laiką išgelbėjo savo komandą nuo įvarčio, kai vienas prieš vartus iššoko Jamalas Musiala, o netrukus po šio epizodo paskutinę pridėto laiko minutę „Bayern“ visiškai užgulė šeimininkų vartus, tačiau dar kartą kaip uola sužaidė E. Martinezas, atrėmęs eilę smūgių.

Galiausiai Unay Emery auklėtiniai ėmė švęsti įsimintiną pergalę.

Tai buvo pirmasis „Bayern“ pralaimėjimas šį sezoną visuose frontuose.