Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Liverpulio „Everton“ ir Londono „Tottenham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Demarai Gray‘us 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Harry Kane‘as 9-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį paskutinę akimirką sėkmingai blokavo varžovas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Heungas Min Sonas 44-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.

Abdoulaye Doucoure 58-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Everton“ futbolininkai liko žaisti dešimtyje.

H. Kane‘as 68-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Michaelis Keane’as 76-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Hugo Llorisas.

Lucas Moura 88-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Tottenham“ taip pat liko rungtyniauti dešimtyje.

M. Keane‘as 90-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išplėšė lygiąsias 1:1.