Vis dar be pergalių Europos taurės turnyre lieka Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (0-4) krepšininkai. Nenado Čanako auklėtiniai šį kartą svečiuose B grupėje 72:76 (10:18, 13:25, 27:17, 22:16) neatsilaikė prieš Liublianos „Cedevita Olimpija“ (3-1) komandą, kurios gretose žaidžia Martinas Gebenas.

Panevėžiečiai pralaimėjo, kol kas, visas keturias žaistas rungtynes. Panevėžys leido varžovams pelnyti pirmus penkis rungtynių taškus, o patys sunkiai rinko taškus ir devintąją žaidimo minutę jau atsiliko 8:16. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 10:18. Varžovų pranašumas tik augo.

Antrojo ketvirčio pradžioje jis pasiekė 14 taškų ribą (10:24), o dar po 8 taškų spurto skirtumas padidėjo iki net 20 taškų (14:34).

Pirmoje dalyje rekordinis panevėžiečių deficitas buvo fiksuotas ties 23 taškais (20:43). Prieš didžiąją pertrauką baudų metimais svečiai atstumą kiek sumažino – 23:43. Per pirmus du kėlinius Panevėžio krepšininkai prametė visus 12 mestų tritaškių. Antrąją rungtynių dalį svečiai pradėjo su visiškai kitokia energija, o tai leido artėti prie varžovų (32:45).

Netrukus tritaškius atsidarę panevėžiečiai smeigė du tolimus metimus paeiliui ir skirtumas sumenko iki vienaženklio (38:47). Varžovų gynyboje spragų vis suradusi Lietuvos ekipa neketino sustoti ir sugebėjo dar labiau nurėžti deficitą (48:52). Visgi, perlaužti oponento šiuo spurtu nepavyko.

Aikštės šeimininkai netrukus atsakė atkarpa 8-0 ir vėl pirmavo dviženkliu atstumu (48:60). Tiesa, Manto Rubštavičiaus taškai kiek taisė svečių situaciją prieš lemiamą kėlinį – 50:60.

Jame svečiai dar bandė artėti, bet Slovėnijos klubas sėkmingai surasdavo atsakymų. Liublianos ekipai pranašumą ir toliau padėjo puikus D.Robinso žaidimas – 73:58. Per likusį susitikimo laiką panevėžiečiams gerokai pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau pergalės Liublianos klubas iš rankų neišleido – 76:72.

M.Gebenas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

„7bet-Lietkabelis“: Andrija Stipanovičius (6/10 dvit.) ir Mantas Rubštavičius (2/4 trit.) po 13, Marko Pecarskis (11 atk. kam.) ir Oleksandras Kovliaras (0/5 trit.) po 12, Dovis Bičkauskis 8.

„Cedevita Olimpija“: Devinas Robinsonas 17 (6 atk. kam.), Jaka Blažičius 14 (5 atk. kam.), D.J.Stewartas ir Devante Jonesas (5 rez. per.) po 10, Martinas Gebenas 8 (7 atk. kam.)